PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=611146}
8,7 751
ocen
8,7 10 1 751
Championship Manager: Season 01 02
powrót do forum gry Championship Manager: Season 01/02

Jaką drużyny prowadziliście i czy pamiętacie jej skład.

ocenił(a) grę na 10
polishserial

Uwielbiałem grać AS Romą, Wisłą Kraków i Orlenem Płock. Składów Ci nie podam bo w ligę włoską grałem aż do roku 2300 w grze. Grałbym w tego save'a dalej ale gra sama zaczęła mi się wyłączać. Zapis miał 3 razy więcej megabajtów niż sama gra.

ocenił(a) grę na 10
Kniaz4815

Ja nie lubię grać dużymi drużynami. Zdobyłem ligę mistrzów i Premiership zespołem Margate oraz ostatnio ligę belgijską i puchar uefa Lentezon.

To dopiero jest super uczucie...

ocenił(a) grę na 10
wayzee

Znam je. Nie myśl że grałem przez 300 sezonów Romą. Pamiętam jak dziś że wyrzucili mnie w roku 2052. Wziąłem klub z serie C2 i zdobyłem wszystko co mogłem. Potem przejąłem Milan który był w serie C i przywróciłem mu świetność. Zbudowałem tam najlepszy zespół jaki mogłem. Po prostu klikałem następny mecz bo wiedziałem że i tak wygrają. 12 mistrzostw włoch 6 razy LM wszystko z rzędu. Jak zawodnik kończył 23 lata i nie był niezbędny to go sprzedawałem i kupowałem lub brałem z rezerw młodszego. Kadra zawsze liczyła 25 zawodników. ok 12 to wychowankowie a 20 to reprezentanci kraju. Boję się znowu zaczynać grać w tę grę bo nie znam umiaru.

ocenił(a) grę na 10
Kniaz4815

Gram w nią od początku aż po dziś dzień. Najlepsza gra na świecie, a granie w sieci z kumplem to dopiero coś... :)) Póki co pozostaje mi tylko tryb 1osobowy, ale nie ma co narzekać.

ocenił(a) grę na 10
drazik

Jak zmajstrować żeby grać z kimś przez neta? Wchodzę w Network play i co dalej?

ocenił(a) grę na 10
Kniaz4815

Jeśli masz siec LAN to wystarczy wpisac adres ip powiedzmy kolegi, jesli nie to juz trzeba sie pobawic uzywając programu typu Hamachi.

ocenił(a) grę na 10
Kniaz4815

Bo chodzi o zewnętrzny adres IP jesli taki masz to tylko pykać :)

ocenił(a) grę na 10
polishserial

ja najczęsciej grałem Galatasaray, Ajaxem, naraz Valencia i Celtą w Hiszpanii gdzie zepchnałem w cień rywalizację Realu z Barceloną, a w Polsce Widzewem którym zdobyłem parę razy LM, lubię też grać Maccelsfield który wyciągłem w ciągu paru sezonów z najniższej ligi do Premiership i LM

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones