PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=611146}
8,7 751
ocen
8,7 10 1 751
Championship Manager: Season 01 02
powrót do forum gry Championship Manager: Season 01/02
ocenił(a) grę na 10
tede85

Jeszcze Piątkowski, Angelo Schembri(II). To jedna z gier uzależniających. Mam szczęście że wyszedłem z nałogu. Mój najdłuższy save w tej grze to 2300 rok, prawie 40 dni grania, miał 700 megabajtów. Musiałem przestać w niego grać bo komputer nie był w stanie przetworzyć danych i gra sama się wyłączała. Grałem wtedy Serie A. Od 2 lat już w nią nie gram, boję się.

ocenił(a) grę na 10
tede85

Gram z patchem i teraz to się liczą Papadopoulos, Skalidis (w ogóle greckie perełki), Farnerud i paru innych. Najlepsza gra w moim życiu. Od 10 lat w nią gram i ciągle dajęsobie nowe wyzwania. Czad pełną gębą....

ocenił(a) grę na 9
tede85

gwardia w: harasimowicz, terlecki, konopka, swietochowski , plus: mazurkiewicz,jesus aurellano, piotr frankowski, grzegorz lech

ocenił(a) grę na 10
mihas

Szkoda że zawsze ciężko Załuskę ze Stomilu wyciągnąć. Nie zapominajmy o Piątkowskim z Siarki

Kniaz4815

Harasimowicz był najlepszy ;] fajne czasy

ocenił(a) grę na 10
mihas

Piotr Frankowski :) łepek za kilkadziesiąt tysięcy, u każdego znajomego który go kupił strzelił gola w debiucie ;D i okazuje się potem mimo kiepskich umiejętności najlepszym napastnikiem :>

tede85

Ja dodałbym do wyżej wymienionych jeszcze: Paweł Brożek, Roberto Palacios, Alonso Solis, MIrosław Szymkowiak, Emmanuel Olisadebe... Stare dobre czasy, wiele tygodni przesiedziałem nad tą grą... po kilkanaście sezonów rozegranych Fiorentiną, Sochaux, Pogonią Szczecin, Villarreal, West Ham:-)

ocenił(a) grę na 10
_ENKI_

Pamiętam że w 2012 roku Polska byłem w półfinale ME, nie to co w realu hehe. Pamiętam że bardzo dobrymi zawodnikami byli też Paweł Brożek oraz Mirek Szymkowiak

ocenił(a) grę na 10
pio_89

mnie się udało wygrać Polską 4 wielkei imprezy pod rząd (2x ME i 2x MŚ), w realu to niemożliwe, ale miło pomarzyć

ocenił(a) grę na 9
tede85

Napad Tsigalko + To Madeira w każdym klubie siał postrach

ocenił(a) grę na 10
tede85

pawel brozek, ruud van nisterlooy i luca toni , takie trio dawalo mi wszystko co chcialem ale powiem tak , jak widzialem rome z capello na kalendarzu to balem sie jak ognia !!! u mnie ta druzyna wygrala 5 x z rzedu LM , tylko ja potrafilem zatrzymac ta machine w jednym sezonie ;) a walter samuel kosztowal na tamte czasy wiecej niz dzis ronaldo i messi hehe. jeszcze dobry byl bouma z holandi. pozdrawiam fanow, dzis football manager nie daje takiej satysfakcji choc ma 1000 X wiecej opcji ...

ocenił(a) grę na 10
tede85

Ważny był także zaciąg ze Szwecji i Białorusi :D Nikiforenko, Sorochinsky, Milevsky, Tsigalko, Trepakchin, Alexy Baga, Kim Kallstrom, Jonas Lunden, Hakan Mild, Labinot Harbuzi, Abgar BArsom, Mikeal Anntonson, Christian Jardler, Hoiland, Rosenqvist :P no i Mike Duff z Anglii. Taribo West i Florin Batrinu też się przydawali. Nie mówiąc o trzech najwazniejszych bramkarzach: Pihnero, Chiotis i Costanzo.

ocenił(a) grę na 10
tede85

ja zawsze zaczynam grę od sprowadzenia Brazylijczyka Marajo z klubu Venus za śmieszne pienądze (kilkadzesiąt tysięcy), wystawiam go na pozycji ofensywnego pomocnika, jest głównym rozgrywającym i nigdy mnie nie zawiódł, sprawdza się w każdej drużynie i każdej lidze

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones