PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=611156}
7,6 4 693
oceny
7,6 10 1 4693
Call of Juarez: Więzy krwi
powrót do forum gry Call of Juarez: Więzy krwi

Pierwsza część serii CoJ bardzo przypadła mi do gustu i nawet etapy z Billym, na które tak wielu narzekało, podobały mi się ze względu na klimat. Toteż niecierpliwie czekałem na kolejną grę z serii.
Więzy Krwi są prequelem pierwszej części. Poznajemy tutaj Raya za młodu i jego młodszego brata Thomasa. Wątki Więzów Krwi i pierwszej części fajnie się uzupełniają tworząc spójną historię. Uświadczymy tutaj sporo zabawnych dialogów, głównie między braćmi. Odwiedzimy też miejscówki znane z "jedynki". Oczywiście zwrotu akcji też zabraknąć nie mogło.
Rozgrywka znacząco się różni od pierwowzoru. Praktycznie przez cały czas bracia walczą ramię w ramię, a my przed każdą misją możemy wybrać kim będziemy sterować. Każdy z braci preferuje inny styl walki i innym trybem koncentracji dysponuje. Walka tutaj jest strasznie satysfakcjonująca i wciągająca. Pojedynki są krwawe i dynamiczne. Fani strzelanek będą wniebowzięci. Wrażenie psują etapy pościgowe, kiedy to koń niczym taran zmiata stojące na drodze przeszkody.
Grafika jest przepiękna, dzięki napędzającemu grę silnikowi Chrome Engine 4. To kawał świetnej technologii, a przy tym nie pożera tyle zasobów co Crysisy. Muzyka jest utrzymana w klimacie westernu, podczas walki jest bardzo dynamiczna. Angielski dubbing jest bardzo dobry i nie ma tutaj żadnych zgrzytów.
Polecam grę gorąco każdemu fanowi zarówno strzelanek, jak i klimatów westernu.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones