PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=611156}
7,6 4 693
oceny
7,6 10 1 4693
Call of Juarez: Więzy krwi
powrót do forum gry Call of Juarez: Więzy krwi

nie widziałem żadnej konkurencji dla niej do tej pory :) super klimat

użytkownik usunięty
furror81

i do tego Polska : )

ocenił(a) grę na 7
furror81

gra nie w moim guście

furror81

Dla mnie osobiście słabo , nadmienię że grałem w tę grę przed Czerwonym martwym odkupieniem i wtedy była dla mnie :/
A po rdr spadła i to bardzo . Rockstar !!

ocenił(a) grę na 8
furror81

Mi na hardzie wyszło­ 6h 38min tyle, że­ ja nie pomijałem­ żadnej cutscenki­ :> Techland spisał­ się wyśmienicie,­ gra na światowym­ poziomie.­ Intuicyjne­ ukrywanie-wychylani­e z za przeszkód -­ wystarczy podejść i­ samoczynnie się­ "przyklejamy" do­ skrzyń czy innych­ obiektów­ spełniających rolę­ zasłony. Co­ najważniejsze jest­ to niezwykle­ klimatyczny i­ wciągający FPS­ wzbogacony o­ wspomniany już tryb­ koncentracji w­ czasie, którego­ oddanymi strzałami­ na 100% zdejmiemy­ przeciwników.­ Należy także­ wspomnieć o­ sławnych­ pojedynkach­ rewolwerowców,­ które tutaj­ prezentują się nad­ wyraz dobrze i­ elegancko­ urozmaicają typową­ FPSową monotonię :>­ Grafika jest­ iście bajeczna i to­ w dodatku na­ enginie Chrome­ autorstwa także tej­ firmy. Po tym­ tytule kibicuje­ Techlandowi aby­ dalej szli obraną­ ścieżką i wydawali­ równie dobre a­ nawet lepsze­ gry. Kto jeszcze­ nie miał okazji się­ zakolegować z Call­ of Juarez niechaj­ natychmiast to­ zrobi. Polak­ potrafi :) 8/10

ocenił(a) grę na 9
furror81

Skoro gra genialna, nie ma konkurecji i w ogóle mega ... To ja się pytam czemu 8/10 a nie 10/10? Nie rozumiem systemu oceniania niektórych ludzi ;\

ocenił(a) grę na 8
barteqblicharski

nie musisz rozumieć, wystarczy że zaakceptujesz :)... ma pewne nie dociągnięcia dlatego nie jest rewelacyjna a do arcydzieła trochę jeszcze jej brakuje....

ocenił(a) grę na 9
furror81

No ja dałem 9 na 10, gdyż w mojej opinii fabularnie jest świetna; a graficznie to wyprzedza swój rocznik produkcji. Natomiast z grubsza niedopracowane jest czasami AI przeciwników, no i poskąpili graczowi większych możliwości w świecie gry. Dlatego -1 do oceny godnej arcydzieła, którym i tak ta gra jest w porównaniu z wieloma innymi ;)

ocenił(a) grę na 7
furror81

Red Dead Redemption sie nazywa konkurencja... Chociaż to nie FPS w sumie

ocenił(a) grę na 7
furror81

Ale w RDR 2 jest FPP

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones