PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=611156}
7,6 4 693
oceny
7,6 10 1 4693
Call of Juarez: Więzy krwi
powrót do forum gry Call of Juarez: Więzy krwi

10/10!

ocenił(a) grę na 10

Najlepsza gra w jaką miałem przyjemność grać. Wspaniały klimat Dzikiego Zachodu, coś fenomenalnego. Genialna fabuła, aż się prosi aby nakręcić na jej podstawie film.

ocenił(a) grę na 7
Geographic

A co takiego genialnego jest w fabule?

ocenił(a) grę na 10
_Garret_Reza_

Zagraj to sie dowiesz

ocenił(a) grę na 7
Geographic

Znaczy brak argumentów.

_Garret_Reza_

niektórych rzeczy nie da się opisać. jedną z nich jest klimat, a w tej grze klimat jest genialny.

ocenił(a) grę na 10
_Garret_Reza_

Śpieszę z odpowiedzią: ciągłe zwroty akcji, narastający motyw zagłębiania się w zbrodnię w imię tak zwanego "większego celu", gdy tak na prawdę chodzi o kasę, poświęcenie w imię miłości braterskiej i ogólnie motyw pojedynków, Indian, jazdy na koniu przez prerię Arizony, wymieniać bym mógł jeszcze długo. 10/10 najlepsza polska gra i najlepsza gra o dzikim zachodzie na pc!

ocenił(a) grę na 9
raval87

Wiedźmin z 2007 roku był lepszą produkcją, ale Call of Juarez również w serduszku.

ocenił(a) grę na 10
czykenowski

pisząc to nie grałem jeszcze w Wiedźmina, ale i tak trudno by mi było wybrać co lepsze. Przynajmniej jeżeli chodzi o Wiedźmina 1

ocenił(a) grę na 8
raval87

Przede wszystkim nie można powiedzieć, która gra lepsza, zestawiając ze sobą FPS'a w klimacie westernu i RPG w klimacie fantasy. To dwa całkowicie odmienne tytuły. Można by rzec, że oba są świetne w gatunku, który reprezentują

ocenił(a) grę na 10
Geographic

Z genialnością bym nie przesadzał ale jak najbardziej jestem za ekranizacją :D

ocenił(a) grę na 7
Obiwan

a w głównej roli karolak i szyc

ocenił(a) grę na 10
PUNISHER2009

No ale nikt nie mówił żeby to yła ekranizacja made in poland ;p

ocenił(a) grę na 8
Geographic

Z całą pewnością najlepsza gra dziejąca się na Dzikim Zachodzie, jaka kiedykolwiek wyszła na PC.

ocenił(a) grę na 10
Geographic

bardzo fajna gra i do tego polska

Geographic

Mało coś grałeś w gry ! ja bym się centralnie zgodził z Macieyko

ocenił(a) grę na 10
Psyhe

Napisałem że najlepsza w jaką grałem a nie najlepsza na świecie ;)

Geographic

no to mało gier grałeś

użytkownik usunięty
Psyhe

Odczep się człowieku. Każdy ma prawo mieć swoją ulubioną grę niezależnie od tego czy faktycznie jest dobra, czy też nie.

Dobra , przepraszam

Geographic

Ludzie czym tu się jarać gra jest przecież słaba jak Najman :P

ocenił(a) grę na 10
Geographic

Zaiste, gra jest genialna, najlepsza polska gra w jaką grałem. Jest i miłość, i zdrada, i żądza (i to więcej niż jesna :P ). Po prostu mistrzostwo! Ja też jestem za ekranizacją, ale chyba się nie doczekamy :/

ocenił(a) grę na 6
Geographic

Gra jest co najwyżej dobra. Klimat jest, fakt. Ale co do fabuły się nie zgadzam, jest mocno średnia.

ocenił(a) grę na 8
JoKeR7991

Fabuła genialnie splata się z pierwszym Call of Juarez i jak na FPS'a to jest niespotykanie spójna i przepełniona zwrotami akcji.

ocenił(a) grę na 6
arobolkow

Splata się faktycznie dobrze, ale jedynka też miała średnią fabułę, chociaż początek był kapitalny i niesamowicie wciągał. Zwroty akcji nie ekscytują, ale fajnie że są. Klimat jest dobry, ale czasami psuty przez muzykę (mocne gitarowe riffy w soundtracku do westernu, to chyba jakaś pomyłka).

ocenił(a) grę na 8
JoKeR7991

Tylko w jednym kawałku dali czadu, a jest on z niewiadomych względów najczęściej puszczany. Reszta soudtracku świetnie buduje klimat.

Geographic

Absolutnie się z tobą zgadzam! Ta gra jest wspaniała! Najlepsza kowbojska gra ever!! Zawszę będę do niej wracał!! ;)

użytkownik usunięty
Geographic

W sumie to powstał krótkometrażowy fanowski film, ale odnoszący się do części I.

https://www.youtube.com/watch?v=j9DTGjIwJz8

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones