PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=664002}
7,6 3 570
ocen
7,6 10 1 3570
Call of Juarez: Gunslinger
powrót do forum gry Call of Juarez: Gunslinger

Na wstępie chciałbym sprostować, że gra mi się spodobała ale parę rzeczy mi psuło rozrywkę.
Jedną z nich nie jest błąd a raczej aspekt, który obrali twórcy. Mówię tutaj o ciągłej narracji głównego bohatera, która nie tyle przeszkadza sama w sobie co powoduje, że dialogi mówione przez jedną osobę powodują, iż postacie są kompletnie bezosobowe i ciężko się wczuć w ten klimat i brać ją na poważnie.
Niemniej jednak chciałem tutaj napisać o błędach jakie uświadczyłem i które miejscami nieźle potargały mi nerwy. Przeciwnicy często strzelają przez drzewa, głazy, ściany i inne przeszkody co widziałem często na zwolnionym tępie obserwując jak kulka wylatuje ze skały i trafia mnie w łeb.
Często przez to, ze widzą głównego bohatera przez przeszkody nie muszą wycelowywać broni i momentalnie po wychyleniu się zza osłony strzelają w naszym kierunku trafiając z szaloną celnością. Dziwnym jest też to, że przy misji na moście zdarzało mi się dość często odbić od słupka niczym kulka z kauczuku lub jakiś gumowy pokemon i spaść w przepaść co było równie zabawne co irytujące.
Niemniej jednak polecam grę każdemu fanowi dzikiego zachodu mimo tego, ze gra sporo się różni od poprzednich z serii (ale czy ta seria nie miała od poczatku dendencji do zmian?)

EvilScrooge

Główny bohater tak nawala, że nawet ciężko jest wszystkie napisy przeczytać :/

Nomad1000

hehe. Rozumiem narrację i klimat barowych opowieści ale gość mówi rzeczy, które są zupełnie zbędne. Nie musimy słuchać opisu czegoś co widzimy przed oczyma :)
Zapomniałem jednak wcześniej wspomnieć, że czasem jak przeciwnik biegnie to moje kule przez niego przelatują :D

EvilScrooge

Te opowieści tego Silasa były wgl prawdziwe? Z końcówki chyba można tak wnioskować?

Nomad1000

W iniversum tej gry były prawdziwe :) Chyba za wyjątkiem tych duchów. Albo to była metafora albo za dużo opium

EvilScrooge

Ciekaw jak się dało wybaczenie pod koniec, czym to się różniło, bo ja kolesia zabiłem w pojedynku.

Nomad1000

Ja wybrałem wybaczenie właśnie. Silaes gada trochę dłużej i nie ma żadnego pojedynku :)

ocenił(a) grę na 9
Nomad1000

Wystarczy znać język angielski, i zamiast wybierać pomiędzy czytaniem a graniem można grać słuchając : ]

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones