PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=664002}
7,6 3 570
ocen
7,6 10 1 3570
Call of Juarez: Gunslinger
powrót do forum gry Call of Juarez: Gunslinger

Wydana na dniach ostatnia odsłona serii Call of Juarez o podtytule Gunslinger (Rewolwerowiec) wydaje się stanowić o bardzo dobrej kondycji twórczej ekipy odpowiedzialnej za finalny produkt a zarazem mocy przerobowej "desek kreślarskich" czyli stacji roboczych Techlandu. Wracają do założeń najlepszej dotychczasowej części - "Więzy krwi" , nie "profanując" podtytułu lecz raczej delikatnymi smaczkami uszlachetniając. Spróbuję prywatną kolekcję zaopatrzyć w wersję konsolową (X-BOX - 360) chociaż w przypadku FPS - ów wolę korzystać z PC. Produkt sprecyzowany na blaszaki jest na samym starcie marketingowego żywota w naszej ojczyźnie sprzedawany w bardzo korzystnej cenie ale wolę posiadać klucz produktu w instrukcji niż być odgórnie zmuszony do korzystania z usług firm takich jak Uplay czy Steam.

Black_Horse_filmweb

Oceniam wstępnie: 8+/10 identycznie z produktem wydanym w 2009 roku .

Black_Horse_filmweb

Gdyby fachowcy z Techlandu zdecydowali się odwdzięczyć za obiektywne, realne spojrzenie na Gunslingera to należy o przesyłce wiadomić mojego filmwebowego mistrza i szefa: lubię rzuć kowbojski tytoń w postaci pięćdziesięciu 4 miligramowych listków Nicorette lub w razie kryzysu liczbowo adekwatnie: czerwone Lucky Strike lub tego samego koloru Davidoffy. (do końca czerwca) ;-).

Black_Horse_filmweb

Witaj Black_Horse, odbyłem około siedemdziesiąt procent przygody spreparowanej przez naszych rodzimych programistów i jestem w bardzo bliskoznacznym wrażeniu odbiorczym do ferowanego przez ciebie (w klimatach dzikiego zachodu tylko Red Dead Redemption prezentuje się ciekawiej - poza tytułem oferowanym przez Rockstar Games jakakolwiek konkurencja plasuje się nieco w tyle także biorąc pod uwagę strzelaniny z perspektywy pierwszej osoby - przodują. Oprócz wymienionych przez ciebie wysokiej klasy wyrobów tytoniowych także te logowane mieniem polskiego króla - Jana III Sobieskiego prezentują wysoki poziom jakościowo - aromatyczo - smakowy (tylko należy pamiętać aby jednostki ludzkie - szczególnie niepełnoletnie lepiej nie rozpoczynały korzystania z tego hobby czy też nawyku jeśli jeszcze tej czynności na szerszą skalę nie celebrowały - raczej starały się zajmować czas i codzienność innego typu ciekawszymi czy też korzystniejszymi czynnościami). Call of Juarez - Gunslinger : 9-/10.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones