PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=664002}
7,6 3 570
ocen
7,6 10 1 3570
Call of Juarez: Gunslinger
powrót do forum gry Call of Juarez: Gunslinger

Rewelacyjna !

ocenił(a) grę na 9

Po raz kolejny panowie z Techland-u udowadniają że Polskie studia potrafią zrobić grę na światowym poziomie. Po tragicznym Call of Juarez: The Cartel cieszę się iż seria powróciła do korzeni Wild Wild West :))) A więc plusy:

+ klimat dzikiego zachodu :)
+ fabuła ( nieco naciągana ale wciągająca )
+ świetna narracja
+ grafika ( cell shadning pasuje do tej gierki rewelacyjnie )
+ muzyka
+ system pojedynków
+ rozwój postaci
+ okruchy prawdy ( o ile znajdziemy wszystkie ;) )

Natomiast minusy tej gierki to:
- drobne spadki fps podczas grania
- krótka, kampanie w trybie opowieści można skończyć od 4 do 6 godzin ale to teraz standard
- drobne błędy

Co jak co ale gra zrobiła na mnie ogromne wrażenie nie tylko dlatego iz jest to nasza Polska produkcja, gra którą mogę polecić prawie wszystkim nie tylko fanom dzikiego zachodu 9/10.

ALiEN29

Warto zaznaczyć że nie jest to jakaś pełnoprawna produkcja,także nie oczekiwałbym poważnej fabuły,czy rozgrywki jak w poprzednich Call of Juarez na co chyba niektórzy się nastawiali.

Po zapowiedziach,tym że gra będzie sprzedawana po niskiej cenie i drogą elektroniczną nie pudełkową i trailerach wiedziałem że to będzie głównie gierka gdzie będzie się rozwalało masy wrogów na różnych mapkach,zbierało za to punkty,wykonywało wyzwania i tyle.A jednak dostaliśmy troszkę więcej,świetnie prowadzona narracja, lekko komiksowa grafika(która akurat tej grze pasuje) i te przedstawianie postaci rodem z filmów Tarantino oraz pojedynki ze sławami Dzikiego Zachodu,strzelanie jest wyjątkowo przyjemne,okruchy prawdy które wspomniałeś(lubie takie bajerki w grach,lubie poczytać).Co do minusów to sam spadków fps nie mam o dziwo,krótka kampania? to oczywiste ze względów jakie wypisałem wyżej.Myślę że panowie z Techland,chcieli sprawdzić na takiej mini produkcji czy jeszcze jest zainteresowanie Call of Juarez po słabym Cartel,po to by mogli już pracować nad pełnoprawną produkcją :).

ALiEN29

Polskie studia niczego już nie muszą udawać gdyż Techland, People can fly i CD projekt to czołówka jeśli chodzi o rynek europejski :P Ale zgadzam się z oceną, gra naprawdę dobra i fajne podejscie do tematu. Najlepszy klimat dzikiego zachodu zaraz po Red Dead Redemption, tylko szkoda że taka krótka :/

Turkisz80

miało być "Udowadniać" a nie "Udawać" :)

ALiEN29

Gra może nie jest tak zajebista jak "Więzy Krwi", ale i tak trzyma wysoki poziom.
Plusy:
+ klimat westernu
+ fabuła (zgodzę się z tobą)
+ niesamowite zakończenie
+ soundtracki
+ dubbing
+ udźwiękowienie
+ system punktów
+ pojedynki
+ grafika (my Polacy zawsze potrafimy zrobić dobrą grafikę beż żadnych niepotrzebnych efektów)
+ świetny komiksowy styl
+ nawiązania do "Django" i innych westernów

Minusy:
(To samo co u ciebie)

Ogólnie z gry jestem zadowolony, przyjemnie się spędziło przy niej czas. Jestem zadowolony z tego powodu, że polskie gry ciągle idą w dobrym kierunku w porównaniu do innych :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones