PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=739101}
6,2 2 038
ocen
6,2 10 1 2038
Call of Duty: Black Ops III
powrót do forum gry Call of Duty: Black Ops III

Ta seria idzie w złym kierunku ... Ostatnia deska ratunku to Ghosts 2
To coś nie powinno nazywać się Black Ops'em !

ocenił(a) grę na 7
snajper12331

Postaram się bardziej opisać dlaczego :
- Postacie są mało barwne ... (przejdziesz grę raz i już ich nie pamiętasz)
- Im dalsze części wypuszczają tym dalej nas w las ... czyli co następną część akcja gry dzieje się w coraz to dalszej przyszłości ! No i po co ja się pytam !
- Końcówka jest rodem z " Far Cry 4 Dolina Yeti "
- Klimat Black Ops'a całkowicie zanikł
- Nie ma tu kompletnie żadnej postaci związanej z poprzednikami
- Nasz główny bohater NIE MA imienia ani nazwiska ... nasz główny bohater to po prostu " GRACZ " ... No i jak ja mam się z takim czymś utożsamiać ?

Na plus idzie Grafika i Misja z WWII a także Multyplayer wraz z Zombie ... Tylko te rzeczy ratują tę grę ... gdyby nie to to dałbym 3 ...

Oj czekam na " Ghosts 2 " , oj czekam ...

snajper12331

No ja też jestem rozczarowany tą odsłoną. Choć nie kupiłem tą, ale obejrzałem na YouTubie po całości kampanii od jakiegoś zagrajmera i szczerze z bólem serca nie spodobała mi się. Wszystko jest takie dziwne, chore, psychiczne, straszne i do tego stanowczo zrobiło się już za futurystyczno. Miało być ciekawe, a wyszła jedna, wielka kpina!! Treyarch wstydzcie się!!

snajper12331

Ghosts to najgorsza część serii, ja raczej liczę że Treyarch przestanie się wygłupiać i zrobi CoDa w realiach II wojny światowej.

ocenił(a) grę na 7
Spajkpl

Ghosts nie tyle co najgorsza ... Po prostu nie każdemu przypadła do gustu ... ( mnie przypadła jak najbardziej ... )

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones