PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=858699}
7,1 853
oceny
7,1 10 1 853
Call of Duty: Black Ops Cold War
powrót do forum gry Call of Duty: Black Ops Cold War

Reboot serii czy historia między Black ops a Black ops 2?

ocenił(a) grę na 9
Bilet95

Póki co przeszedłem jakoś z 5 misji i wygląda to na kontynuację BO 1 nie uznając kolejnych części za kanoniczne

snajper12331

A to który masz rok? Bo ja miałem 1968 i 1981.

Bilet95

Ta gra to QPA!!!! W ogóle nie czuć klimatu zimnej wojny... black ops pierwszy był o wiele lepszy...

FrankSerpico4455

No niestety, jestem po "ostatnich misjach"...
Jakieś działa z II wojny światowej, placówka która z zewnątrz wygląda jak obóz pracy a w środku jak odbijanie jakiegoś miasta Francuskiego z 1944 roku, sama misja żałośnie krótka i bez żadnego wow na końcu. Nie mówiąc już o tandetnej przemowie Adlera kreowanego na największego badassa który co nie zrobi to dobrze.
Cold war pokazuje jak bardzo zacofany jest silnik CoD'a, nie dość, że mapy krótkie, mało postaci, bo więcej gra pewnie nie udźwignie...

Bilet95

Jak zobaczyłem tego Adlera to od razu wiedziałem że na siłę zrobią z niego takie ura bura...
A takiego Woodsa, Reznova albo Princea to od razu polubiłem bo oni byli NORMALNI.

FrankSerpico4455

Za jakiś czas pewnie napisze recenzję.

ocenił(a) grę na 6
Bilet95

Ta gra jest normalnie kanoniczna do reszty Black Opsów. Rzecz jasna, tylko w przypadku zakończenia w którym Europa nie zmienia się w popiół

destinyrpg_a

Nie. Bo łączy się z Modenr Warfare, a wcześniej się nie łączyły. Jest kanoniczna tylko z Black ops 1.

ocenił(a) grę na 6
Bilet95

A skąd pewność że kanoniczna do Modern warfare? Pewnie powiesz mi, że to przez postać Zachajewa, ale ja ci odpowiem, że w grze są odniesienia do Menendeza z Black Ops II

destinyrpg_a

Tak, właśnie przez to, odniesienie do nowego kanonu z Modern Warafre.

I kto wie, czy nie będzie nowe Black ops z aktualną wersją na 2025 rok.

ocenił(a) grę na 6
Bilet95

Samo pojawienie się Zachajewa nie oznacza, że gra jest kanoniczna do Modern Warfare. Czemu według Ciebie Zachajew czyni grę kanoniczną do Modern Warfare 2019, a nie na przykład do CoD 4. Skoro gra posiada podtytuł Black Ops, a nie ogłoszono (jak w przypadku MW2019) że to niekanoniczny reboot, to należy uznać, że gra jest kanoniczna do reszty Black Opsów. Tym bardziej, że tzw. dobre zakończenie absolutnie nie koliduje z fabułą Black Ops II, a w BOCW pojawiają się odniesienia do Menendeza

destinyrpg_a

Już potwierdzono, ze jest to kanon do Modern Warfare 2019.
Po za tym, jeśli to miało być nawiązanie do CoD 4... to jakoś nie pamiętam, by wspomniano trzecią wojnę światową w BO2 z Makarovem na czele.
https://www.pcgamer.com/cold-war-imran-zakhaev/
Black ops nie był ogłoszony jako reboot serii bo korzysta z dorobku black ops 1, a fabuła Cold War w żaden sposób nie przebija oryginału. Daje to samo, w gorszym wydaniu.
To zabawne, jak nie możesz się pogodzić, że ważna postać w BOCW nie jest easter eggiem, a z kolei wspomnienie innej postaci uznajesz za kanon. Logika!
.

ocenił(a) grę na 6
Bilet95

To z tym powiązaniem Black ops cold war z CoD 4 podałem hipotetycznie, jako brak logiki w rozumowaniu, że Zachajew z BOCW jest powiązany z MW19, lecz nie z CoD 4, bo tak. W życiorysie Zachajewa z BOCW nie ma żadnych elementów, które jednoznacznie wskazywałyby, że jest on tym samym Rosjaninem z MW2019 i nie tym z CoD4 (i vice versa). Ale żeby nie było - wytknąłeś mi coś, czego nie powiedziałem. Absolutnie nie sądzę, że to ten Imran z COD 4.

Na domiar wszystkiego, ten artykuł który mi podesłałeś nie mówi dosłownie nic poza to, co już wiem. Nie było tam żadnych pewnych argumentów na połączenie uniwersów MW2019 i BOCW. Kanoniczność tych dwóch uznam dopiero, jak potwierdzą to twórcy - tak jak to było w przypadku Operacji Kingfish. Do tego czasu, ze względu na podtytuł Black Ops uznaję, że gra należy do uniwersum Black Ops.

P. S. Zgodnie z twoją teorią pierwszy Black Ops powinien być połączony z... Modern Warfare 3 :D dlaczego, spytasz? Ano dlatego, że w kampanii MW3 pojawia się Lew Krawczenko

destinyrpg_a

Nie, podałeś po to aby zdyskredytować stwierdzenie, że to jest ten Zachajew. Teraz zaczniesz teoretyzować, jak to nie powiedziałeś czegoś.
"Czemu według Ciebie Zachajew czyni grę kanoniczną do Modern Warfare 2019, a nie na przykład do CoD 4"

No tak, w artykule piszą, ze to już potwierdzone, ty nawet tego nie potrafisz zrozumieć.
Nie ma to jak dać postać o takim samym imieniu i nazwisku, z tym samym charakterem, który odgrywa ważną role w historii i nic sobie z tego nie robić. Ale wtrącenie, że Menedez, to już nagle kanon, na 100% to potwierdzanie, ze BOCW wlicza BO2. BO4 też jest kanoniczne? Bo występują tam postacie te same co w BO1?

P.S. Kolejny raz potwierdzasz, że nie rozumiesz czym są easter eggi.
Niby nigdzie nie widzisz powiązań a potem dajesz mi wiązanki jak to wspomniano Menedeza i to musi być prawda.

ocenił(a) grę na 6
Bilet95

No... tak. O to mi chodziło. O zdyskredytowanie twojej logiki, dlaczego to jest Zachajew z MW2019, a nie akurat ten z COD 4. Po prostu daj mi dowód na to, że to jest ten Zachajew, a nie ten starszy.

Za przeproszeniem, ale co z tego, że to było napisane w artykule? Byle dziennikarzyna napisał że to Zachajew z MW2019 to według ciebie to jest on i już. A że na potwierdzenie tego nie dał żadnych dowodów, to już dla ciebie nieważne. Dopóki twórcy tego nie potwierdzą, szufladkuję to jako teorię. Taka samą teorię jak ta że Gaz to Ghost.

Nie, to że był Menendez nie oznacza, że to jest 100% Black Ops. BOCW jest kanoniczny do serii BO, ponieważ, uwaga uwaga, ma podtytuł Black Ops. Podałem ci tego Menendeza tylko dla dowodu. Do Black Opsa 4 nie jest kanoniczny z prostego powodu. BO4 nie ma fabuły.

Dlaczego Krawczenkę z MW3 traktujesz jako easter egga, a Zachajewa z BOCW nie? Stoi za tym jakiś szerszy argument?

P. S. A Zachajew w CoD 4 nie miał tego samego imienia, nazwiska, charakteru (XD?) i tez czasem nie odgrywał ważnej roli w historii?

destinyrpg_a

Przecież już dałem, ale ty skrytykujesz wszystko co ci nie pasuje.
W końcu, to ty twierdzisz, że to na 100% nie jest żadne nawiązanie. Teraz jest nowa wersja MW, i wokół tego wszystko się kręci.
Póki co to twoja logika, jest beznadziejna, nie możesz w żaden sposób przyjąć do wiadomości, że ta postać jest z nowego MW, ale jakieś wspomnienie o Menedezie już jest potwierdzeniem wszystkich wydarzeń z 2025, oczywiście pamiętam o tym, że BOCW to 1981.

https://callofduty.fandom.com/wiki/Imran_Zakhaev_(2019)

A to z tego, że jest napisane w artykule, że tak mówi większość ludzi. Gdyby tylko było odwrotnie, to zapewne byś spamił właśnie tymi stwierdzeniami, już by nie było, że byle jaki autor.

Twoja logika coraz bardziej się pogrążą "BOCW jest kanoniczny do serii BO, ponieważ, uwaga uwaga, ma podtytuł Black Ops." ALE nowe modern warfare nie jest kanoniczne względem modern warfare, mimo tego samego tytułu...

"Dlaczego Krawczenkę z MW3 traktujesz jako easter egga, a Zachajewa z BOCW nie? Stoi za tym jakiś szerszy argument?"No tak, zapomniałem, że w MW3 Krawczenko miał wielka role! Oczywiście, ty teraz widzisz wszystko jako easter egg, ale już wspominanie Menedeza nim nie jest XD
W GTA V też pewnie był CJ, w końcu jest grove.

Widzę, że dla ciebie pojęcie czegokolwiek to wyżyny nie do przeskoczenia. Raz wszystko traktujesz jako easter egg aby potem jednak wszystko traktować jako prawdę objawioną.

ocenił(a) grę na 6
Bilet95

Cały czas mówisz jak słabe są moje argumenty, kiedy twoje argumenty to dosłownie
- tak pisze w artykule
- tak ludzie piszą
- on jest z modern warfare, bo ta część jest nowsza i wokół tego się wszystko kręci (XDDD)
Te twoje argumenty nie mają żadnego sensu. Według twojej logiki pierwszy Black Ops powinien być kanoniczny z Modern Warfare 3, bo w 2010 wszystko kręciło się wokół Black Opsa XD no mega logiczne

Ale zdajesz sobie sprawę, że link który mi dałeś jest do wiki nie? Każdy może tam wejść i napisać wszystko. Nawet w chwili kiedy to piszę mogę tam wejść i napisać że Zachajew był humanoidalnym jednorożcem i to tam będzie pisało.

Nowe Modern Warfare nie jest kanoniczna do trylogii MW, poniewaz, uwaga bo szok będzie, TWÓRCY OD POCZĄTKU MÓWILI ŻE TO REBOOT SERII. I o to mi od początku chodziło! Żeby twórcy potwierdzili to, że ten Zachajew, tak jak to miało miejsce przy Operacji Kingfish. Wcześniej był to tylko filmik fanowski, ale od kiedy Infinity Ward potwierdziło że filmik jest kanoniczny, to włączono go do kanonu. Skoro twórcy nie powiedzieli, że BOCW jest alternatywną historią albo rebootem, to ma być traktowany jako kanon Black Ops. Wszelkie informacje jakoby ta część była kanonem nowego MW czy innego advanced warfare są tylko teoriami.

"No tak, zapomniałem, że w MW3 Krawczenko miał wielka role!" Aha, czyli kanoniczność jakiejś postaci zależy od tego, ile czasu ekranowego się jej poświęci. Koronny argument. Zgodnie z tym jakiś ziomeczek który pojawił się w grze tylko na 30 sekund żeby po tym zginąć jest niekanoniczny, bo pojawił się za krótko xD

"Oczywiście, ty teraz widzisz wszystko jako easter egg, ale już wspominanie Menedeza nim nie jest XD" oczywiście już ci pisałem o co mi chodzi, ale wolałeś nie czytać kek. Menendez był przykładem tylko. Argumentem na kanoniczność do BOII jest nazwa i brak kolidowania z fabułami BO i BOII.

Zrozum że w końcu, że ja tego zachajewa nie traktuję jako easter egga, tylko jako osobną postać.

Podsumujmy twoją logikę:
- to jest Zachajew z nowego MW, bo ta część jest nowsza
- słowa byle dziennikarzyny albo fana są ważniejsze niż słowa twórców
- kanoniczność postaci zależy od tego, czy mieli dużą czy małą rolę

destinyrpg_a

To i tak ma większą wagę argumentową od twojego
- nie wiem
- na pewno to przypadek
Ludzie tak uważają, źle, artykuły o tym piszą, źle..
Ty jesteś guru wszystkich i mają się ciebie słuchać, a na potwierdzenie swoich teorii masz "nie wiem".
Moje argumenty mają sens, co widać po twoim chochole, bo już pisałem, że Krawczenko z MW3 to easter egg, ale już nie możesz tego pojąć i się tego uczepiłeś.

"Ale zdajesz sobie sprawę, że link który mi dałeś jest do wiki nie? Każdy może tam wejść i napisać wszystko."
Nie, bo są moderatorzy którzy poprawiają gdy informacje są zakłamane albo ktoś przerobił stronę.

To ciekawe co piszesz, mam coś jeszcze... Adler. Gdzie on niby jest w BO2? Przecież to najlepszy agent USA, a Woods w BO2 mówi, że to oni (z Masonem) byli najlepsi.

Na potwierdzenie swoich twierdzeń, że Imran z
BOCW to nie ten sam co z końca MW2019, jest to, że tak uważasz. Nie mas nic na potwierdzenie swoich słów. Nie ma to jak danie ważnej postaci i danie jej ważnej funkcji w misji, tak się nie robi easter eggów. Ale przecież, wg ciebie, wspomnienie Menedeza to fakt, że BO2 będzie takie jakie było, ale już ważna postać nawiązująca taka sama jak tamta to już nic nie znaczący easter egg XD
Weź się nie ośmieszaj.

A jak będzie Modwern Warfare 2 reboot i bedziesz nawiązywać do strzelaniny w KGB to też powiesz, że to kłamstwo i tego nie powiedział.
Po za tym, mówienie, że "czemu nie ten z CoD4" proste, w CoD 4 ma 68 w 2011, więc w BOCW nie byłby młodym typem jak to go określano. No, chyba, ze dla ciebie typ przed 40 to młodzież.

"Aha, czyli kanoniczność jakiejś postaci zależy od tego, ile czasu ekranowego się jej poświęci. "
Oczywiście. Easter eggiem nie może być coś co znacznie wpływa na fabułę. To oczywistość. Najmniej rozgarnięci autorzy o tym wiedzą.
Ale oczywiście ty w swej nieskończonej niepojętności, zaczynasz pisać, że jak ktoś był na 30 sekund to nagle już go nie było. typowę, nie możesz obronić swojego twierdzenia to sobie stawiasz chochoła i bohatersko go obalasz.

"Menendez był przykładem tylko."
Nie. Menedez był przykładem twojej hipokryzji. Raz dla ciebie prawdą objawioną jest pojawienie się czegoś niezwiązanego z fabuła na 1 sekundę, potem nagle easter eggiem jest typ który mocno się zaznaczył w MW.

Ja ci dam definicje easter eggu, czego nie rozumiesz: "Easter egg (dosł. z ang. jajko wielkanocne) – ukryte przed użytkownikiem treści w interaktywnych produktach cyfrowych (gry, aplikacje, filmy) lub jawne nawiązanie do innej treści, ale w oczywisty sposób niepasujące do treści/fabuły produktu (często łamanie czwartej ściany). Mają najczęściej akcent humorystyczny lub nawiązują do innego znanego produktu (gry/filmu/postaci/książki itd.). Znalezienie takiego nawiązania często wymaga wykonania odpowiednich czynności, wciśnięcia kombinacji klawiszy, dostania się w trudno dostępny zakamarek, zdobycia wszystkich ukrytych przedmiotów itp., chociaż coraz częściej wymagają jedynie skojarzenia ze strony użytkownika (np. tekst/dialog mówiony, będący cytatem z filmu/książki, strój postaci czy plakat reklamowy)"

Nie. Albo easter egg, tak jak Dimitrij Petrenko z MW3, albo nawiązanie. Nie można mówić o braku nawiązania bo postać robi to samo... Równie dobrze, pewnie dla ciebie Makarow z MW2 i MW3 to inne postacie.

Podsumowując twoją nielogikę:
- Imran Zachajew to inna postać, żaden easter Egg.
- Niczyje słowa ine mają znaczenia jeśli nie pasują twojej narracji
- nie ważne czy postać miała 2 sekundy czasu z nieważna rolą, czy 0,5 godziny z ważną rolą, ta pierwsza jest ważniejsza od tej drugiej. Bo teraz to wygodnę.

ocenił(a) grę na 6
Bilet95

Dobra, a teraz pokaż mi gdzie napisałem "nie wiem" albo "to przez przypadek"
Ale to z tym Krawczenką to ja przecież wiem że to easter egg, ale ty dosłownie napisałeś, że jest on easter eggiem w przeciwieństwie do Zachajewa, bo był mniej znaczący xD. Bo Zachajew miał ultra ważną role dla fabuły. Kilka dialogów i podróż windy. Oś fabuły dosłownie.

Tak, są tam moderatorzy. Ale co w związku z tym? Oni po prostu są takimi samymi fanami CoD jak ja czy ty, tyle że ze stanowiskiem. To nie jest oficjalna wiki COD, nie jest powiązana z Activision. Wiki obecnie nazywa się FANDOMEM, jak sama nazwa wskazuje, skupia FANÓW. Ich wiedza nie jest wiele więcej warta od mojej czy twojej. Właśnie z tych powodów w pracach naukowych nie można podawać wikipedii jako źródła.

"Adler. Gdzie on niby jest w BO2? Przecież to najlepszy agent USA, a Woods w BO2 mówi, że to oni (z Masonem) byli najlepsi." Za przeproszeniem, ale jaki to ma związek z dyskusją? Mogło stać się w tym czasie wszystko z Adlerem że nie było go w BOII. Mógł w międzyczasie być na misji, ale równie dobrze mógł się zatruć grzybami w restauracji. Skoro w grze ani w żadnych materiałach udostępnionych przez twórców nie ma powiedziane co się stało z Adlerem, to jego status należy uznać za nieznany. To naprawdę takie trudne, żeby wiedze o świecie Call of Duty posiadać na podstawie materiałów twórców, a nie dziennikarzy i fanów? Poza tym, zdajesz sobie sprawę z tego, że Adler jest postacią stworzoną specjalnie na potrzeby BOCW, nie? 10 lat temu pewnie nawet nie planowali że Black Ops się tak rozwinie. Ale nie, w porządku, chcesz się łapać za debilne i nie związane z dyskusą argumenty, to spoko. Czemu nie ma widać Makarowa w misji z 1996 w call of duty 4? Albo lepiej, czemu w MW2019 nie ma Woodsa i Masona, skoro są w kanonie MW2019? (oczywiście ja nie uważam, że być powinni, to tylko odwrócenie twojego argumentu)

"Na potwierdzenie swoich twierdzeń, że Imran z
BOCW to nie ten sam co z końca MW2019, jest to, że tak uważasz." Aha. A na podstawie twoich twierdzeń to ten Zachajew, bo MW2019 jest nowsze. Naucz się czytać, serio. Ja mówiłem, że na razie mówienie że to Imran z MW2019 to tylko teoria jakich wiele na temat gier komputerowych. Twórcy nic nie potwierdzili, że seria BO i MW się łączy, co oznacza, że to nie jest potwierdzone, co oznacza, że to narazie tylko domysł z jednym dowodem w postaci Zachajewa.
"Ale przecież, wg ciebie, wspomnienie Menedeza to fakt, że BO2 będzie takie jakie było" twojego analfabetyzmu ciąg dalszy. Piszę już trzeci raz, że przy naszej obecnej wiedzy należy BOCW włączyć do kanonu seriii Black Ops ponieważ posiada nazwę Black Ops ORAZ nie koliduje z żadną częścią Black Ops. Pewnie znowu tego nie przeczytasz i sobie coś ubzdurasz, ale cóż, takie już są dyskusje w internecie.
"A jak będzie Modwern Warfare 2 reboot i bedziesz nawiązywać do strzelaniny w KGB to też powiesz, że to kłamstwo i tego nie powiedział." Jeśli będzie MW2 reboot i będzie nawiązywał do czegoś w Black Ops, to uznam że jest kanoniczny do Black Ops, jeśli potwierdzą to twórcy. Serio, w tym co piszę jest jakieś trudne słowo którego nie jesteś w stanie zrozumieć? Poza tym argument w stylu gdyby babcia miała wąsy to by była dziadkiem, klasyg.

"Po za tym, mówienie, że "czemu nie ten z CoD4" proste, w CoD 4 ma 68 w 2011, więc w BOCW nie byłby młodym typem jak to go określano. No, chyba, ze dla ciebie typ przed 40 to młodzież." C O xD. Po pierwsze, kiedy ktokolwiek nazwał Zachajewa "młodzieżą"? Po drugie, to dalej nic, absolutnie nic nie mówi mi czemu to niby jest ten z MW2019. Że co, ten Zachajew nowego MW ma mniej lat? Niby skąd te informacje xD. Co to w ogóle za argument. Tamten Zachajew jest stary, więc to ten drugi XDDD

"Nie. Albo easter egg, tak jak Dimitrij Petrenko z MW3, albo nawiązanie. " Dokładnie. Nawiązanie. Nawiązanie do Zachajewa z serii Modern Warfare. Co dalej nie oznacza, że BOCW i MW2019 się łączą.

P. S. Ludzie piszą różne rzeczy w internecie. Według tego co piszesz, jeśli ludzie o czymś piszą, to jest to prawda i już. Swojego czasu ludzie wiele pisali o tym, że Gaz to Ghost i Wallcroft, czyli według ciebie to musi być prawda, bo ludzie o tym piszą xD

Teeaz pozwolę sobie podsumować twoje podsumowanie
"Imran Zachajew to inna postać, żaden easter Egg." Dokładnie tak uważam
"Niczyje słowa ine mają znaczenia jeśli nie pasują twojej narracji" chyba z 10 razy pisałem że jeśli chodzi o Call of Duty, to obchodzi mnie tylko to co mówią o tym twórcy. To że dla ciebie ważniejsze jest zdanie randomów z internetu to już twoja sprawa.
"nie ważne czy postać miała 2 sekundy czasu z nieważna rolą, czy 0,5 godziny z ważną rolą, ta pierwsza jest ważniejsza od tej drugiej. Bo teraz to wygodnę." No tak, bo Zachajew miał gigantyczny wpływ na historię Black Ops.

P. P. S. Kup sobie słownikz serio, bo boli patrzeć na te hiperpoprawne słowa.

destinyrpg_a

Gdzie pisałeś "nie wiem", acha, czyli wiesz, jak jest.
No gratuluje, a podobno nikt nie wie co planują twórcy.

Tak. Miał znaczenie dla fabuły, czego nie rozumiesz. Ale przecież Krawczenko z BOCW miał mniejszą rolę... to nie jest ten sam Krawczenko z BO tylko zbieżność nazwisk!
Taka twoja logika.
Sam pisałeś, że Imran to nie ester egg.
Ośmieszaj się dalej.

Argument o tym, że są jak każdy. To zabawne, że twoje zdanie jest lepsze od zdań innych. Ty wiesz doskonale co kto myśli, a już w szczególności autorzy CoDa'.
"Ich wiedza nie jest wiele więcej warta od mojej czy twojej"
Tak, tak, moje zdanie krytykujesz, bo uważasz swoje za bardziej wartę. A ponieważ nikt nie powiela twoich twierdzeń to obrażasz, że się nie znają, za to ty się znasz lepiej a na potwierdzanie swoich słów nie masz nic.
Bo przecież danie typów którzy siedzą dniami i nocami wypłakując co i jak, nie ma znaczenia, TWOJE dywagacje mają większe znaczenie.

"Za przeproszeniem, ale jaki to ma związek z dyskusją?" A tyle samo co twoje wypociny względem Menedeza.
" To naprawdę takie trudne, żeby wiedze o świecie Call of Duty posiadać na podstawie materiałów twórców, a nie dziennikarzy i fanów? "
Czego ty oczywiście nie robisz, bo sobie ubzdurałeś, że ten typ to tylko zbieżność nazwisk i zachowani, i mimo (że wg ciebie) twórcy się do tego nie odnieśli, to ty będziesz twierdził, że to na 100% przypadek.
Tak, przypadek. W serii z jednym z najbardziej rozpoznawalnym antagonistów.
"Ale nie, w porządku, chcesz się łapać za debilne i nie związane z dyskusą argumenty,"
Napisał typ których gdzie tylko może wrzuca chochoły, na wszystko pluje bo nie pasuje ci jak piszą. Jestem pewien, że pierwszy lepszy artyklik który pokazuje, że "nie ma związku" od razu byś podał.

"Czemu nie ma widać Makarowa w misji z 1996 w call of duty 4?"
Ależ widać, ale pewnie w remastera nie grałeś. A gdzie menendez w Black ops 1?
"Albo lepiej, czemu w MW2019 nie ma Woodsa i Masona, skoro są w kanonie MW2019?"
Ależ oczywiście, nie ma to jak 90-letni komandosi. Takie to ala Sylwester Stallone. Zaraz mi napiszesz, że to dowód na to, ze nie są te gry połączone. Po raz kolejny pokazując swoją hipokryzję.

"A na podstawie twoich twierdzeń to ten Zachajew, bo MW2019 jest nowsze. "
Wyrwanie z kontekstu, wiem, że do tego się odniesiesz bo do innych aspektów nie chcesz.

"Ja mówiłem, że na razie mówienie że to Imran z MW2019 to tylko teoria"
Nie.
"Zrozum że w końcu, że ja tego zachajewa nie traktuję jako easter egga, tylko jako osobną postać."
Ale widzę, że powoli ustępujesz bo wiesz, że nie masz nic na potwierdzenie swych stwierdzeń.

"że przy naszej obecnej wiedzy należy BOCW włączyć do kanonu seriii Black Ops ponieważ posiada nazwę Black Ops ORAZ nie koliduje z żadną częścią Black Ops"
Tak, szczególnie złe zakończenie, które z tego co wiem, wybiera duża część graczy.
Ciekawe, że wszystkie zakończenia z BO2 nie kolidują z BO3... ale pewnie BO3 to też nie jest kanon wg ciebie.
Kluczowym ".... jeśli potwierdzą to twórcy." bo jeśli się nie wypowiedzą to powiesz, że nic takiego nie było. Czyli tradycyjnie.
Trzymasz się "co powiedzą twórcy" jak brzytwy, ciekawe kiedy twórcy mówili, że Petrenko i Reznow to z world at war są. Przecież to inne postacie są...

"Po pierwsze, kiedy ktokolwiek nazwał Zachajewa "młodzieżą"? "
Widzę, nieznajomość gry, co oglądałeś na YT?
Więc nie dziwie się, że uważasz misje w KGB za nic nie znaczącą.

"oza tym argument w stylu gdyby babcia miała wąsy to by była dziadkiem,"
To ciekawe, bo jak ty tak robisz to może być, twoje chochoły są co chwilkę.

""Nie. Albo easter egg, tak jak Dimitrij Petrenko z MW3, albo nawiązanie. " Dokładnie. " Nie ma to jak kolejne wyrwane z kontekstu twierdzenie, widzę jaki niziny już bierzesz aby tylko swoje twierdzenia podtrzymać przy życiu.

" Ludzie piszą różne rzeczy w internecie. Według tego co piszesz, jeśli ludzie o czymś piszą, to jest to prawda i już."
Ale jak ty piszesz w intrenecie to jest to 100% prawda.
" Swojego czasu ludzie wiele pisali o tym, że Gaz to Ghost i Wallcroft,"
Pisali też, że Soap przeżył po CoD4. Ale ty pewnie im nie uwierzyłeś, i to był jakiś inny MacTavish w MW2.
Pewnie do dziś po nich jedziesz, bo nie to nie był ten sam bohater.

""Imran Zachajew to inna postać, żaden easter Egg." Dokładnie tak uważam"
Pewnie, że tak twierdzisz, nie możesz tego podtrzymać bo podałem definicje easter eggu, co jest ci w niesmak.
Pewnie, że obchodzi cie tylko to co twierdzą twórcy, jakoś musisz swoje twierdzenie podtrzymać.

"No tak, bo Zachajew miał gigantyczny wpływ na historię Black Ops."
No tak, bo Zachajew z BOCW miał mniejszy wpływ na historie od Menedeza z BOCW.

"P. P. S. Kup sobie słownikz serio, bo boli patrzeć na te hiperpoprawne słowa."
No tak, typowe zagranie jak nie masz co powiedzieć. "Kup sobie słowink", to takie standardowe.

ocenił(a) grę na 6
Bilet95

Po raz kolejny wykazujesz się nie tylko brakiem umiejętności pisania po polsku, ale także nie potrafisz czytać ze zrozumieniem.
Jak traktujesz kapitana Price'a z MW2019? Jako zbieżność nazwisk z identycznym charakterem, czy raczej jako alternatywną historę? No, to już wiesz, jak ja traktuję Zachajewa, nie wciskaj mi w usta czegoś czego nie powiedziałem.
"Ty wiesz doskonale co kto myśli, a już w szczególności autorzy CoDa'." No właśnie od początku próbuję ci wyperswadować, że NIE WIEM co twórcy mają na myśli, więc nie ma potrzeby wymyślania teorii i brania ich jako kanon. Ale do tego że nie umiesz czytać jestem już przyzwyczajony.
"Tak, tak, moje zdanie krytykujesz, bo uważasz swoje za bardziej wartę." Krytykuję twoje zdanie, bo absolutnie nie posiadasz dozy krytycznego myślenia. Dziennikarz coś napisał? Ludzie coś mówią? No to musi być prawda, nie?
"Ależ oczywiście, nie ma to jak 90-letni komandosi. Takie to ala Sylwester Stallone." Aha XD jakos w BOII Woods był dziadkiem i nie był przedstawiony jako komandos. Co oznacza, że ten argument jest kulawy
"A gdzie menendez w Black ops 1?" Zrozum, że ten argument jest kulawy xD. To ty pierwszy się spytałeś, czemu nie ma Adlera w BOII, jakbyś nie był w stanie zrozumieć, że niektóre postaci wymyślano na bierząco. Skoro w pierwszym Harrym Potterze nie było glizdogona, to znaczy, że jedynka jest niekanoniczna do trójki według twojej logiki.
"Ja mówiłem, że na razie mówienie że to Imran z MW2019 to tylko teoria"
Nie.
"Zrozum że w końcu, że ja tego zachajewa nie traktuję jako easter egga, tylko jako osobną postać."
Ale widzę, że powoli ustępujesz bo wiesz, że nie masz nic na potwierdzenie swych stwierdzeń." Serio, wytłumacz mi, czy te dwa zdania ze sobą kolidują? Albo co w tym ustępliwego? Traktuję go jako osobną postać, a nie jako easter egga, a ponadto nie uważam go za tego z MW2019, bo nie mam na to wystarczającego dowodu. Ale tobie wystarczy jeden dowód i jesteś pewien. Może to porównanie będzie teoche ekstremalne i niewłaściwe, ale Tomka Komendę skazano też za jeden dowód.
"Tak, szczególnie złe zakończenie, które z tego co wiem, wybiera duża część graczy." Dosłownie, niech jakiś profesor nauk wyjaśni mi, po co mi ta wiedza na temat tego jakie zakończenie wybierają gracze xD
Jeśli dalej będziesz mi wmawiał coś czego nie powiedziałem, to merytorycznie dalej będziesz w miejscu. Z jakiej paki sądzisz, że uważam BO3 za niekanoniczne?
"Widzę, nieznajomość gry, co oglądałeś na YT?" To mnie oświeć, kiedy został nazwany "młodzieżą"?
"To ciekawe, bo jak ty tak robisz to może być, twoje chochoły są co chwilkę." Czyli ty dalej nie zauważyłeś, że ja po prostu odwracam twoje argumenty, nie?
Uwielbiam patrzeć na to, jak zupełnie pominąłeś kwestię tego, że ludzie w internecie też się mogą mylić, i w istocie się mylili. Zamiast przyjąć argument na klatę mówisz "eee pewnie myślałeś że Soap nie żyje" xD
"Pewnie, że tak twierdzisz, nie możesz tego podtrzymać bo podałem definicje" 100 punktów za to, jak mi wskażesz, gdzie napisałem że Zachajew to Easter Egg
"Trzymasz się "co powiedzą twórcy" jak brzytwy, ciekawe kiedy twórcy mówili, że Petrenko i Reznow to z world at war są. Przecież to inne postacie są..." chyba zapomniałeś, że cytaty, materiały wywiadowcze oraz oficjalny blog treyarch potwierdził historię Reznowa z World at War.
""A na podstawie twoich twierdzeń to ten Zachajew, bo MW2019 jest nowsze. "
Wyrwanie z kontekstu, wiem, że do tego się odniesiesz bo do innych aspektów nie chcesz." Kiedy ty dosłownie napisałeś, że to ten Zachajew z MW2019, bo ta seria jest nowsza, no co ja mam ci jeszcze do tego dopowiedzieć xD.

destinyrpg_a

Ty cały czas nic nie wiesz. Ale najwięcej się wypowiadasz na damy temat.
Zresztą potwierdzasz to swoimi manipulacjami
"Jako zbieżność nazwisk z identycznym charakterem," pisałem, że to reboot? Znowu nie rozumiesz?
Cały czas wciskasz mi chochoły, taka prawda o twoich argumentach.
Ty nic nie wiesz, ale najwięcej wiesz jak to na pewno jest.

" Krytykuję twoje zdanie, bo absolutnie nie posiadasz dozy krytycznego myślenia"
To akurat jest o tobie, coś sobie wymyślisz i potem się tego trzymasz, choćby wszyscy mówili inaczej.
Artykuł źle, inni fani źle, ale tylko ty masz rację. A autorzy CoDów praktycznie nigdy nic nie mówią o swoich grach,. tylko się chwalą jak to genialnie jest napisana.

"Aha XD jakos w BOII Woods był dziadkiem i nie był przedstawiony jako komandos. Co oznacza, że ten argument jest kulawy"
Wymień tych 90latków z MW2019, no już.
To twój argument jest kulawy, że jak ktoś się nie pojawi to na 100% nie będzie go dalej. Bo jak w MW2 nie pojawił się MacMiler, to w MW3 był to ktoś inny.

Nie chcesz porównać do twojego beznadziejnego stwierdzenia jak to jedno zdanie w BOCW o menedezie nic nie znaczy, nagle teraz też wszystko na bieżąco... Ale już Woods musiał być w MW2019 by to coś znaczyło. Jesteś tak kulawy, że to się w głowie nie mieści. Co akurat ci pasuje.

" Traktuję go jako osobną postać, a nie jako easter egga"
Nieznajomość pojęć, o tam na górze dałem czym jest easter egg.
"a ponadto nie uważam go za tego z MW2019, bo nie mam na to wystarczającego dowodu"
Ale już cały czas powtarzasz, że to na pewno nie on tylko ktoś inny. Tu już nie potrzebujesz dowodu... Ciekawa logika.

"Jeśli dalej będziesz mi wmawiał coś czego nie powiedziałem, to merytorycznie dalej będziesz w miejscu. "
Powiedział typ co cały czas wyskakuje z chochołem...

"To mnie oświeć, kiedy został nazwany "młodzieżą"?"
No tak "chyba ty". Skoro masz taki poziom to nie ma co pisać.

"Czyli ty dalej nie zauważyłeś, że ja po prostu odwracam twoje argumenty, nie?
Uwielbiam patrzeć na to, jak zupełnie pominąłeś kwestię tego, że ludzie w internecie też się mogą mylić,"
Odwracasz i przez to są błędne. To oczywiste.
Uważasz, że liczy się to jak zostało napisane a nie to co zostało napisane.
Dalsza część tylko pokazuje twoje poczucie idealności. Uznajesz, że wszyscy się mylą, oprócz ciebie.
Tak, ty pewnie uważałeś, że Sopa nie żyje, bo niby kiedy było powiedziane w MW2 że to on, może to ktoś inny? Czemu ci to przez myśl nie przeszło? Zamiast pisać na temat wolisz się uczepić pytania bo wiesz, że z twoją logiką nigdzie z tym nie dojedziesz.

"chyba zapomniałeś, że cytaty, materiały wywiadowcze oraz oficjalny blog treyarch potwierdził historię Reznowa z World at War."
Tak, zapomniałem. Po za tym, to pewnie inny Reznow ale z tą samą historią ,w końcu to inne podtytuły.

Napisałem więcej na końcu, ale reszta ci nie pasowała.

ocenił(a) grę na 6
Bilet95

To, że ktoś myśli inaczej niż podpowiadają mu inni ludzie albo media właśnie bardziej świadczy o krytycznym myśleniu, wiesz xD
"A autorzy CoDów praktycznie nigdy nic nie mówią o swoich grach,. tylko się chwalą jak to genialnie jest napisana." I tu się mylisz. Może kiedyś tak było, ale Acti prowadzi swojego oficjalnego bloga, gdzie piszą m. in. biografie swoich postaci.
"Wymień tych 90latków z MW2019, no już.
To twój argument jest kulawy, że jak ktoś się nie pojawi to na 100% nie będzie go dalej. Bo jak w MW2 nie pojawił się MacMiler, to w MW3 był to ktoś inny" XDDDDD słuchaj, stary. Ja naprawdę chciałbym się powstrzymać w kierowaniu wobec ciebie słów niecenzuralnych, ale co mam zrobić kiedy ty dalej nie zauważyłeś, że moje wspomnienie Woodsa i Masona było odpowiedzią na twój kretyński argument, że jak w BOII nie ma Adlera, to BOII nie jest kanoniczne. Ja przecież nie twierdzę, że Woods i Mason powinni być w MW2019, bo chyba ze 100 razy ci mówiłem, że według mnie uniwersa te się nie łączą. Widzę z dedukcją u ciebie też ciężko.
"Nie chcesz porównać do twojego beznadziejnego stwierdzenia jak to jedno zdanie w BOCW o menedezie nic nie znaczy, nagle teraz też wszystko na bieżąco" do ciebie naprawdę nie dociera, że Menendez mógł znaleźć się w BOCW, bo został wymyślony w 2012? Po za tym już kilka razy ci powtarzałem, że jest kanoniczny ze względu na tytuł oraz brak kolidowania z kolejnymi częściami, ale najwidoczniej jesteś zbyt nierozgarnięty żeby to przyswoić. Ile razy można mu to powtarzać, ten swoje.
"Ale już cały czas powtarzasz, że to na pewno nie on tylko ktoś inny. Tu już nie potrzebujesz dowodu... Ciekawa logika" ile razy ci można powtarzać, że nie mam dowodu na to, czy to imran z CoD4, czy z MW2019, czy może twórcy w ogóle chcieli napisać tę postać od nowa, więc przy obecnym stanie wiedzy o nim najlepiej uznać że to osobna postać.
"Powiedział typ co cały czas wyskakuje z chochołem..." najpierw naucz się czym nazywamy tzw. pozamerytoryczny sposób argumentowania, a potem sprawdź jak słaby był tutaj twój punchline.
""To mnie oświeć, kiedy został nazwany "młodzieżą"?"
No tak "chyba ty". Skoro masz taki poziom to nie ma co pisać." W sumie to nie wiem nawet co o tym sądzić. Obraziłeś się czy co? Wyzywałem cię tutaj? Po pierwsze, sam go nazwałeś młodzieżą, a następnie kiedy zapytałem się na jakiej podstawie, to powiedziałeś mi że nie znam gry, więc chciałem żebyś mnie oświecił gdzie i kiedy ktoś go określa młodzieżą XD jaśniej się nie da
"Odwracasz i przez to są błędne. To oczywiste." Wiesz, w sumie nie dziwi mnie że tego nie zrozumiałeś. Zadałeś jakieś głupie pytanie w stylu "gdzie był Adler w BOII" no to ja odpowiedziałem ci równie kretyński argumentem typu gdzie był woods w MW2019, a ty odpowiedziałeś, że go nie było bo ma 90 lat XD no bo wiadomo, jest ustawowy zakaz umieszczania 90 latków w grach XDDD
A ty dalej jedziesz z tym, że jak ludzie coś mówią to to jest pewnik. Kiedys ludzie twierdzili że Słońce kręci się wokół Ziemi, ale dalej przyjmuj, że jak ludzie coś mówią to to już jest na 100%. Naprawdę nie przychodzi ci na myśl, że ktoś, no nie wiem, może nie zgadzać się z argumentami większości? Po za tym uwielbiam patrzeć jak po raz kolejny uciekasz jak pies z podkulonym ogonem od przyznania się, że jednak ludzie czasem mogą się mylić, tak jak to było w przypadku jak fani myśleli że Gaz to Ghost i Wallcroft.
P. S. Swoją drogą, sprawdziłem tę wikię co mi raz do niej link wysłałeś i piszą tam, że historia Krawczenki z BOCW i BOII łączy się, a ponadto osobę Krawczenki przydzielono do "Black Ops timeline", jeśli wiesz, co mam na myśli. Ciekawe, nie?
P. P. S. Załóżmy, że jesteś twórcą BOCW i umieszczasz w grze Zachajewa. Załóżmy nawet, że twoją intencją było, aby to był ten sam Zachajew z MW2019, ale nic nie mówisz, bo jak sam twierdzisz, twórcy gier prawie nic nie mówią o swoich dziełach. Jaka byłaby twoja reakcja, jakby ludzie zaczęli tworzyć teorie, że to jest Zachajew z CoD4, a nie ten z MW2019? Albo jakby zaczęto pisać artykuły w gazetach, że to oznacza połączenie Black Ops cold War z CoD4? Też byś pisał, że ludzie, gazety i fandom mają rację? XD

destinyrpg_a

Przeciwnie. To pokazuje, że nie ważne co kto powie, ale da, ty będziesz twierdził tylko to co tobie pasuje. To nie jest krytyczne myślenie.

"I tu się mylisz. Może kiedyś tak było, ale Acti prowadzi swojego oficjalnego bloga, gdzie piszą m. in. biografie swoich postaci."
I powiedz teraz, jak bardzo to odbiega od fandomu. Ale przecież, jak od nich byle kto coś napiszę na blogu, którego będą mogli edytować w każdym momencie to już prawda objawiona.

" słuchaj, stary. Ja naprawdę chciałbym się powstrzymać w kierowaniu wobec ciebie słów niecenzuralnych, ale co mam zrobić kiedy ty dalej nie zauważyłeś, że moje wspomnienie Woodsa i Masona było odpowiedzią na twój kretyński argument, że jak w BOII nie ma Adlera,"
Sam jesteś stary. Po za tym, odwracanie słów, to typowe żałosne argumentowanie które nic nie daje. Oczywiście, jak ja odwracam w twój stronę, top źle i niedobrze, to nie to samo...
" ile razy ci można powtarzać, że nie mam dowodu na to, czy to imran z CoD4, czy z MW2019"
Cały czas twierdzisz, że jest zwykłym gościem bez związku, więc albo masz dowód, albo nie masz nic. Ale ty będziesz coś twierdził, bez dowodów, bo dla ciebie bardziej prawdopodobne jest, że jest zbieżność nazwisk. XD
"o chyba ze 100 razy ci mówiłem, że według mnie uniwersa te się nie łączą."
Jaki masz na to dowód? Żaden. Ale będziesz tak twierdził, bo wg ciebie coś jest.
"że Menendez mógł znaleźć się w BOCW, bo został wymyślony w 2012?"
O popatrz, a Imran z nowej wersji MW wymyślony z 2019. No ale to już nie ma znaczenia.

" najpierw naucz się czym nazywamy"
Znam je, nie to co ty.

"Zadałeś jakieś głupie pytanie" Nie ma głupich pytań, są tylko głupie odpowiedzi. Chcesz udać, że BOCW to na pewno między BO a BO2 choć kłuci się z BO2 choćby przez genialnego Adlera, mogli dać Weawera i wytłumaczyć jego nieobecność BO2... Ale nie, woleli dać swoich przekoksów którzy w sumie wyszli bardzo przeciętnie.

"A ty dalej jedziesz z tym, że jak ludzie coś mówią to to jest pewnik."
A ty dalej te kłamstwa. To ty twierdzisz, ze jesteś lepszy od wszystkich bo nikogo nie słuchasz tylko okopujesz się w swoim jedynym prawdziwym światopoglądzie.

"pies z podkulonym ogonem od przyznania się, że jednak ludzie czasem mogą się mylić"
Tak jak pisałem, ty uważasz swoje hipotezy za pewnik, wszyscy się mylą. A twórcy są tak głupi, że kopiują postacie z imienia i nazwiska.

"P. S. Swoją drogą, sprawdziłem tę wikię co mi raz do niej link wysłałeś i piszą tam, że historia Krawczenki z BOCW..." Przecież ty tego nie uznajesz, więc to nic nie znaczy.
"P. P. S. Załóżmy, że jesteś twórcą BOCW i umieszczasz w grze Zachajewa.." No, pomyślmy, jakbym był twórcą, to raczej nie wrzucałbym 10 postaci o tych samych imionach, chyba, że to coś oznacza. Ale dla ciebie, MacTavisz MW2 był pewnie innym MacTaviszem niż jak z CoD4. Przecież jakbyś uznał ich za tych samych, to byłbyś hipokrytą.

ocenił(a) grę na 6
Bilet95

Zacznijmy od tego, że krytyczne myślenie polega na tym, że uznajemy coś za pewnik dopiero jak mamy na to niepodważalne dowody. Nie posiadam dowodu na to, że to Zachajew z MW2019, więc uważam, że przy obecnyn stanie wiedzy nie jest to on. Ty natomiast zamiast dowodów potrzebujesz poparcia ludzi i mediów, co jest zaprzeczeniem krytycznego myślenia.
Ok, a teraz bardzo uważnie i powolutku przeczytaj to co napisałem. W moim komentarzu była mowa o tym, że to jest OFICJALNY blog Activision. Oznacza to, że prowadzi go osoba związana z firmą. Fandom natomiast, jak sama nazwa wskazuje, prowadzony jest przez fanów. Jeśli dalej nie będziesz rozróżniał pomiędzy tymi dwoma to ja już nic nie poradzę. Informacje o tym że blog activision może być edytowany przez każdego pochodzą z instytutu danych z dupy, jak mniemam?
"Cały czas twierdzisz, że jest zwykłym gościem bez związku, więc albo masz dowód, albo nie masz nic. Ale ty będziesz coś twierdził, bez dowodów, bo dla ciebie bardziej prawdopodobne jest, że jest zbieżność nazwisk. XD" ty cały czas mówisz to tak, jakbym wierzył, że uniwersa BOCW i MW2019 się łączą i myślę że to uniwersum zawiera dwóch Zachajewów. Póki nie posiadam dowodów na to, że te uniwersa się łączą, uznaję że jest to alternatywna historia tej postaci, tym razem w serii BO.
"Jaki masz na to dowód? Żaden. Ale będziesz tak twierdził, bo wg ciebie coś jest." Po pierwsze, przy obecnym stanie swojej wiedzy uznaję że bez związku to są serie modern warfare i black ops. Po drugie, twoimi dowodami na łączenie się tych serii jest to, że występuje tam Zachajew i to jest ten z MW2019 bo ta część jest nowsza. Jak dla mnie to słabe te dowody. Wolałbym, jakby twórcy wypowiedzieli się na ten temat zamiast ciebie.
"O popatrz, a Imran z nowej wersji MW wymyślony z 2019. No ale to już nie ma znaczenia." O popatrz, a Imran ze starej serii został wymyślony w 2007. Ale dla ciebie to nie ma znaczenia.
"" najpierw naucz się czym nazywamy"
Znam je, nie to co ty." No to może przestań ich używać?
"Chcesz udać, że BOCW to na pewno między BO a BO2 choć kłuci się z BO2 choćby przez genialnego Adlera, mogli dać Weawera i wytłumaczyć jego nieobecność BO2... Ale nie, woleli dać swoich przekoksów którzy w sumie wyszli bardzo przeciętnie." Powiedz mi, jak brak Adlera w BOII kłóci się z fabułą BOCW. Wiesz w ogóle co to oznacza, jak fabuła się kłóci? Fabuła by się kłóciła jeśli w którejś części zaszłyby wydarzenia przeczące prawom świata gry (przykładowo, jakby postać która zginęła pojawiła się w kolejnej części). Nie wiem co się stało z Adlerem, ale to przecież nie oznacza, że BOII jest niekanoniczne. Swoją drogą, znowu zacząłeś z tym debilnym argumentem. Chcesz żebym odbił piłeczkę? Co się stało Woodsem z MW2019, skoro fabuła BOCW i MW się łączy? Sam wróciłeś do tego argumentu i od razu mówię, że to, że Woods będzie miał 90 lat nic nie oznacza, bo ludzie spokojnie dożywają takiego wieku xD. Albo lepiej: czy uważasz, że BOII jest niekanoniczne względem BO z 2010, bo nie pojawia się tam Weaver?
"A ty dalej te kłamstwa." Najzwyczajniej w świecie jako argument podałeś mi, że "dużo ludzi tak twierdzi", więc co ja mam z tym zrobić? Potrzebujesz dowodów (nie neguję, że jeden masz), a jakieś widzimisię ludzi nie jest argumentem. Ok, przeprowadźmy referendum. Jak ludzie uznają, że grawitacja nie istnieje, to ty uznasz, że nie istnieje, żeby przypadkiem nie wyszło, że tylko ty masz monopol na jedyny i słuszny światopogląd.
Nie unikaj odpowiedzi, tylko odpowiedz po męsku. Twierdzisz, że Gaz, Ghost i Wallcroft to ta sama osoba?
"Przecież ty tego nie uznajesz, więc to nic nie znaczy." Ale ty uznajesz, więc chcę znać twoją opinię na temat tejże wiki. Twierdzisz, że ta wiki mówi prawdę, bo pisze, że Zachajew z BOCW to ten z MW2019, czy że kłamie, bo mówi, że Krawczenko z BOCW to ten sam co z BOII
" No, pomyślmy, jakbym był twórcą, to raczej nie wrzucałbym 10 postaci" chyba nie pojmujesz na czym polega hipotetyczne myślenie, do you? I jeszcze te dalsze insynuacje co do mojego twierdzenia o Soapie XD spoko, dalej sobie uciekaj od odpowiedzi jak piesek z podkulonym ogonkiem XD
P. S. A niech będzie, odbijmy piłeczkę. Skoro twierdzisz, że BOII nie jest kanoniczne względem BOCW, to czy według Ciebie Krawczenko z BOCW i ten z BOII to są osobne postaci z tym samym wyglądem, nazwiskiem i charakterem? XD

destinyrpg_a

Ty nie myślisz krytycznie, tylko trzymasz się swoich twierdzeń jak brzytwy.
Nie możesz przełknąć, że istnieje możliwość, że to ta sama postać, to się wiercisz i plujesz.
Pewnie , że trzymasz się "oficjalnego blogu" w końcu wszystko inne pokazuje, że się mylisz.
Bardziej prawdopodobne jest, że skopiowali typa z imienia i nazwiska, co dla ciebie nie jest nawet easter eggiem niż jak świadomą decyzję.

"Póki nie posiadam dowodów na to, że te uniwersa się łączą, uznaję że jest to alternatywna historia tej postaci, tym razem w serii BO."
Masz na to dowód? Nie! Typowy argumentum ad ignorant. Podajesz coś jako fakt, a nie masz na to nic po za brakiem dowodu.
Cały czas tylko odwracania kota ogonem, gdy ja odwróce to już płacz, że tak nie wolno robić XD
To cię najlepiej podsumowuje.

Oczywiście będziesz tworzył beznadziejne porównania, bo taki masz właśnie poziom. Już dość napisałem na ten temat, ale ty będziesz cały czas to powtarzał, bo nie możesz pojąć złożoności prostych słów. A to tylko równie pochyłe.
Tak, kiedy powstało MW2 musiałeś krzyczeć, jak to są inni bohaterowie niż jak z CoD4. Jak widać, myliłeś się.

"Potrzebujesz dowodów "
Napisał typ, bez żadnego dowodu. Ale jak ty jesteś ewenementem myślącym inaczej, to masz 100% racji, nie potrzebujesz dowodów bo jesteś ponad nie.

"Nie unikaj odpowiedzi, tylko odpowiedz po męsku. Twierdzisz, że Gaz, Ghost i Wallcroft to ta sama osoba?"
Ponownie napisał typ, uciekający od odpowiedzi. Pisałem już dość razy na te twoje żałosne porównania. Ale nie ważne ile razy się napisze, ciebie ty nie możesz tego pojąć.

P.S. "czy według Ciebie Krawczenko z BOCW i ten z BOII to są osobne postaci z tym samym wyglądem, nazwiskiem i charakterem?" Fajna hipokryzja. Rozumiem, ty możesz twierdzić, że jakaś postać jest tylko przypadkowo z imienia i nazwiska, ale już inni tak nie mogą.
Oczywiście, kiedy Imran jest z imienia i nazwiska to już nagle jest co innego. Bo jesteś hipokrytą wierzącym w swoją nadprzeciętność.
Nie ma co dyskutować, nawet jak się wszystko co twierdze się potwierdzi to będziesz pierwszy by krytykować, że to wcale nie prawda, a teraz na blogu pisze ktoś inny.

ocenił(a) grę na 6
Bilet95

"Ty nie myślisz krytycznie, tylko trzymasz się swoich twierdzeń jak brzytwy." Mógłbym o tobie powiedzieć to samo, więc następnym razem daruj sobie tego typu argumenty.
"Pewnie , że trzymasz się "oficjalnego blogu" w końcu wszystko inne pokazuje, że się mylisz." XD tym zdaniem to się podsumowałeś. Oficjalny blog jest prowadzony przez Activision. A kto posiada, że się tak wyrażę, posiada moc kierowania wydarzeniami fabuły? Twórca czy fani i dziennikarze? Nie jesteś w stanie przyjąć do wiadomości, że zdanie twórców na temat wydarzeń z gry jest więcej warte niż dziennikarzy i fanów.
"Masz na to dowód? Nie! Typowy argumentum ad ignorant. Podajesz coś jako fakt, a nie masz na to nic po za brakiem dowodu." Powiedział typ co od kilku dobrych wiadomości stosuje ad personam i ad ignorantian. Poza tym milion razy ci pisałem że "należy uznać". Brzmi to ci jak fakt? W sumie, to źle zadałem to pytanie, bo tobie byle co napisane przez fana brzmi jak fakt.
"Napisał typ, bez żadnego dowodu." Napisał typ, którego jedynym dowodem ta to że to Imran z 2019 to to, że to nowsza część XD
"Oczywiście będziesz tworzył beznadziejne porównania, bo taki masz właśnie poziom." Ty już może się nie wypowiadaj na temat beznadziejnych porównań, bo ty uznałeś niekanoniczność BOII, no nie było w nim Adlera XD. Skoro w BOCW nie było Weavera z BO, to BOCW jest niekanoniczne. Logika.
"Ponownie napisał typ, uciekający od odpowiedzi. Pisałem już dość razy na te twoje żałosne porównania. Ale nie ważne ile razy się napisze, ciebie ty nie możesz tego pojąć." Po pierwsze, od którego twojego pytania uciekłem? Po drugie, po raz kolejny nie odpowiedziałeś na proste pytanie czy według Ciebie Gaz to Ghost i Wallcroft, skoro tłuszcza internetowa jest nieomylna, ale zamiast odpowiedzieć wymigujesz się. Nie odpowiadasz na to pytanie (jak i na te, które zadałem później) bo doskonale wiesz że byś się zbłaźnił. Jakbyś napisał że wierzysz w to że Gaz to Ghost, to byś uwierzył w kretyńską teorię. Natomiast jakbyś napisał, że to nieprawda, to wyszłoby, że ludzie jednak mogą się mylić. A skoro mogą się mylić, to znaczy, że przy Zachajewie z BOCW też mogli się pomylić i cała twoja argumentacja posypałaby się jak domek z kart.
"Fajna hipokryzja. Rozumiem, ty możesz twierdzić, że jakaś postać jest tylko przypadkowo z imienia i nazwiska, ale już inni tak nie mogą." To jest czysto hipotetyczne pytanie. Skoro boisz się na nie odpowiedzieć, to po prostu powiedz. A jakbyś twierdził, że odpowiedziałeś na to pytanie (jak miało to miejsce wyżej) to za odpowiedź uznam dopiero jak jednoznacznie się przyznasz się: czy sądzisz, że Krawczenko z BOII i BOCW to zbieżność nazwisk, wyglądu i charakteru czy ta sama postać? To jedt proste pytanie na które da się odpowiedzieć "Tak, uważam że...", "Nie, nie uważam żeby...".
P. S. Jakbyś nie zauważył, to Imranów w Call of Duty mieliśmy DWÓCH. Czyli tu mogą zajść kontrowersje, do jakiego Imrana przypisać tego z BOCW. A Krawczenko jest jeden - w uniwersum Black Ops.
"Nie ma co dyskutować, nawet jak się wszystko co twierdze się potwierdzi to będziesz pierwszy by krytykować" ahaa, to ty nagle też czekasz na to, aż potwierdza to twórcy. Bo widzisz, mam podobnie.

destinyrpg_a

"Mógłbym o tobie powiedzieć to samo,"
Mógłbyś, ale nie zmieni to faktu, że ja napisałem prawdę o tobie.

O, to na blogu napisano, że to co innego?
W końcu bierzesz wszystko od nich jak leci. Czy może przyznasz, że się do tego nie odnieśli, przez co twoje "mnie się wydaje" są oparte na niczym.

" Powiedział typ co od kilku dobrych wiadomości stosuje ad personam i ad ignorantian."
Mogę powiedzieć o tobie to samo. Ale skoro tobie to przeszkadza... to było zwykłe odwrócenie twoich komentarzy XD Co, nie pasuje ci twoja własna merytoryka?
Pisałem to samo co ty, i pretensje. Sam obalasz swoje własne argumenty.

"Ty już może się nie wypowiadaj na temat beznadziejnych porównań, bo ty uznałeś niekanoniczność BOII"
Przecież nigdzie nie napisali, że nie zrywają z BO2... po za tym, jak będzie wychodzić kolejna gra od Treyarch to będzie ok. 2023 lub 2024.

"czy według Ciebie Gaz to Ghost i Wallcroft, skoro tłuszcza internetowa jest nieomylna, ale zamiast odpowiedzieć wymigujesz się. "
Już twierdziłem, że to inne postacie, sam zwalczałem tych trucicieli co to nawet po MW3 jeszcze pisali, że Ghosts żyje.
Ty z kolei nie potrafisz mi odpowiedzieć na to czy MacTavish z MW2 to byłten sam co z MW1, wiec pewnie uznałeś, że są osobno.
Prostę.

"P. S. Jakbyś nie zauważył, to Imranów w Call of Duty mieliśmy DWÓCH."
Dówch? To teraz nagle uznajesz ich dwóch? Uwagę, wg ciebie powinno być ich trzech, chyba że już sam się zagalopuje w swych wypocinach.
"A Krawczenko jest jeden - w uniwersum Black Ops."
To czym był w MW3?

ocenił(a) grę na 6
Bilet95

"Mógłbyś, ale nie zmieni to faktu, że ja napisałem prawdę o tobie." Może w ramach odpowiedzi pozwolę sobie zacytować ciebie "To zabawne, że twoje zdanie jest lepsze od zdań innych. Ty wiesz doskonale co kto myśli".
"Czy może przyznasz, że się do tego nie odnieśli, przez co twoje "mnie się wydaje" są oparte na niczym." Po raz chyba setny mówię, że twórcy nie odpowiedzieli, czy to Imran z MW2019 czy z CoD4, czy może alternatywny życiorys tego Rosjanina, więc nie jestem w stanie narazie uwierzyć w to, że to ten Imran z MW2019. W sumie ty sam nie posiadasz argumentu za tym, że to nie jest ten z CoD4 poza tym, że ta druga część jest nowsza XD
"Przecież nigdzie nie napisali, że nie zrywają z BO2... po za tym, jak będzie wychodzić kolejna gra od Treyarch to będzie ok. 2023 lub 2024." Skoro gra zawiera podtytul Black Ops, a twórcy nie powiedzieli że to reboot czy coś w tym guście, to BOII jest kanoniczne. Poza tym, można źródło tych rewelacji na końcu?
"Już twierdziłem, że to inne postacie, sam zwalczałem tych trucicieli co to nawet po MW3 jeszcze pisali, że Ghosts żyje." Ahaa, czyli internetowa tłuszcza jednak MOŻE się mylić. Czemu jesteś pewny zatem, że nie myli się w przypadku mówienia, że to ten Imran z MW2019? Poza tym już kilka razy ci pisałem że powoływanie się na opinię publiczną jest pozamerytoryczne.
Co do tego Soapa - naprawdę dp ciebie nie dociera, że skoro kolejna gra (MW2) zawiera podtytuł Modern Warfare, a twórcy nie powiedzieli że to reboot, to nie widzę powodu żeby uznać że to inny Soap xD jakbyś nie zauważył, to w całym świecie Call of Duty Imranow Zachajewów mamy więcej niz jednego, i stąd te całe kontrowersje. A skoro twórcy już raz zdecydowali się poprowadzić historię kilku postaci w inny sposób, to czemu w tym przypadku miałoby być inaczej?
""P. S. Jakbyś nie zauważył, to Imranów w Call of Duty mieliśmy DWÓCH."
Dówch? To teraz nagle uznajesz ich dwóch? Uwagę, wg ciebie powinno być ich trzech, chyba że już sam się zagalopuje w swych wypocinach." Celowo napisałem, że dwóch, żebyś po raz kolejny nie uciekł mi przed odpowiedzią, ale najwidoczniej wyszło na odwrót. Ponawiam pytanie, tym razem tak żebyś do niczego nie przyczepił: skoro twórcy poprowadzili historię Imrana Zachajewa w więcej niż jednym uniwersum, to skąd pewność którym Imranem jest ten z BOCW?
""A Krawczenko jest jeden - w uniwersum Black Ops."
To czym był w MW3?" Skleroza czy co? Już ci pisałem, że jest easter eggiem. Poza tym, tak - dalej uciekaj przed odpowiedzią, tchórzu.

destinyrpg_a

"Może w ramach odpowiedzi pozwolę sobie zacytować ciebie "To zabawne, że twoje zdanie jest lepsze od zdań innych. ""
I gdzie tu nie prawda?
Przecież uważasz swoje zdanie za lepsze od innych. Ale taka porcja hipokryzji od ciebie, to nic nowego.

" Po raz chyba setny mówię, że twórcy nie odpowiedzieli, czy to Imran z MW2019 czy z CoD4, czy może alternatywny życiorys tego Rosjanina, więc nie jestem w stanie narazie uwierzyć w to, że to ten Imran z MW2019"
Przecież to ty twierdzisz, ze to ktoś inny. Dowody. Proszę bardzo.
Na razie tylko ignoranckie stwierdzenia.

"Skoro gra zawiera podtytul Black Ops, a twórcy nie powiedzieli że to reboot czy coś w tym guście, to BOII jest kanoniczne. "
Jaki masz na to dowód? A no tak, nie masz.

"Ahaa, czyli internetowa tłuszcza jednak MOŻE się mylić. "
Bo wszyscy się mylą, po za tobą. Ty jesteś idealny i święty. wszystko co powiesz jest prawdą objawioną. Zabawne, jak potrafisz stwierdzić, że wszyscy się mylą, ale ty nigdy. Ja potrafię stwierdzić fakt, ty się swoich trzymasz choćby były kłamstwem.


"Co do tego Soapa - naprawdę dp ciebie nie dociera, że skoro kolejna gra (MW2) zawiera podtytuł Modern Warfare"
A to niby czemu?
Przecież był podany sam MacTavish. Czemu nie mogłoby być ich dwóch? Teraz akurat twoje twierdzenia nie działają?

"To teraz nagle uznajesz ich dwóch? "
Ah, kolejna manipulacja, byleby odciążyć siebie od kłamstw jakie serwujesz.
To ty uznajesz, że jest ich trzech. TRZECH. Więc nie kłam.

"To czym był w MW3?" Skleroza czy co? Już ci pisałem, że jest easter eggiem."
To raz jest to easter egg, a potem nagle nie jest to easter egg... No co za przypadek.

ocenił(a) grę na 6
Bilet95

Hipokryzja to jest tu akurat w twoim przypadku, bo zacytowałem Ciebie jak krytykujesz mnie za uważanie swojego zdania za prawdę objawioną (co jest bzdurą totalną, ale wierz w to dalej), po czym mówisz, że to co napisałeś o mnie to prawda xD no bo jak ja coś napiszę zgodnie ze swoim zdaniem, to jestem szalony, ale jak ty tak zrobisz, to to jest prawda
"Przecież to ty twierdzisz, ze to ktoś inny. Dowody. Proszę bardzo.
Na razie tylko ignoranckie stwierdzenia." Przeczytaj moje wiadomości wyżej, tym razem uważnie. Skoro nie mam pewności, że to Imran z Modern Warfare, to narazie uznaję go za osobą postać. Uznam go za któregoś z poprzednich Imranów, gdy będę miał dostateczny dowód. Skoro na Tomka Komendę znalazł się tylko jeden dowód na to, że kogoś zabił, to uznaję go za niewinnego. Proste.
"Jaki masz na to dowód? A no tak, nie masz." Dosłownie wyżej ci napisałem, ale już jestem przyzwyczajony do tego że z czytaniem u Ciebie krucho.
"Bo wszyscy się mylą, po za tobą. Ty jesteś idealny i święty. wszystko co powiesz jest prawdą objawioną. Zabawne, jak potrafisz stwierdzić, że wszyscy się mylą, ale ty nigdy. Ja potrafię stwierdzić fakt, ty się swoich trzymasz choćby były kłamstwem." Uwielbiam to, że w poprzednim komentarzu dosłownie potwierdziłeś, że to co mówi tłuszcza nie musi być prawdą, ale nie jesteś w stanie przyjąć do siebie że właśnie przez to sam obaliłeś swój koronny argument XD
Gdzie napisałem, że jestem idealny i święty? Gdzie stwierdziłeś fakt? Gdzie ja kłamałem?
"Przecież był podany sam MacTavish. Czemu nie mogłoby być ich dwóch? Teraz akurat twoje twierdzenia nie działają?" Coraz bardziej zaczynam wątpić w to, że rozmawiam z człowiekiem, a nie na przykład z botem. Jakbyś nie zauważył, to CoD4 i MW2 posiadają ten sam podtytuł, w przeciwieństwie do BOCW i MW2019. Tylko że ja ci to już mówiłem. Albo trollujesz, albo trzyzdaniowe wyrażenie jest himalajami intelektu dla twoich zwojów mózgowych. Innych wytłumaczeń nie widzę.
"Ah, kolejna manipulacja, byleby odciążyć siebie od kłamstw jakie serwujesz.
To ty uznajesz, że jest ich trzech. TRZECH. Więc nie kłam." Ok, niech ci będzie. Uważam ze jest ich trzech. Teraz łaskawie odpowiedz na pytanie, czy Krawczenko z BOCW jest tym samym z BOII, czy według ciebie to zbieżność nazwisk, wyglądu i charakteru?
"To raz jest to easter egg, a potem nagle nie jest to easter egg... No co za przypadek." Ok, teraz się skup i mi powiedz, gdzie zaprzeczyłem, że to easter egg.

destinyrpg_a

Ośmieszaj się dalej, to ty jesteś hipokrytą.
Co z tego, że cytujesz? To samo zdanie wypowiedziane przez różne osoby nic jeszcze nie oznacza.
Ale, jak ja robię to samo co ty, czyli kopiuje twoje wyprowadzi i pisze je tak by mi pasowało, to już nagle masz pretensje XD Doprawdy, typowa hipokryzja.

"Przeczytaj moje wiadomości wyżej, tym razem uważnie." Ooo, to napisałeś, że jesteś pewien, że to są inne postacie. Przecież ty tylko bierzesz stwierdzenia od twórców... Hipokryzja nr2.
Ale widzę postępy, już twierdzisz, że nie wiesz, a nie, że to na pewno inna postać.

"Uwielbiam to, że w poprzednim komentarzu dosłownie potwierdziłeś, że to co mówi tłuszcza nie musi być prawdą, ale nie jesteś w stanie przyjąć do siebie że właśnie przez to sam obaliłeś swój koronny argument "
Niby kiedy? Bo ja w przeciwieństwie do ciebie, nie trzymam się skrajności?
No faktycznie! Ale dobrze, że potwierdzasz, że uważasz się za najmądrzejszego i że twoje zdanie jest najważniejsze ze wszystkich.
Gdzie napisałem, że jestem idealny i święty?"
Cały czas to potwierdzasz swoją wiarą w to, że skoro powiedziałeś ,że to na pewno nie ten Imran to na pewno nie ten Imra, a każdy kto twierdzi inaczej to głupek.

"Coraz bardziej zaczynam wątpić w to, że rozmawiam z człowiekiem, a nie na przykład z botem." Standardzik, nie potrafisz odpowiedzi na swoją własną logikę to obrażasz.
"Jakbyś nie zauważył, to CoD4 i MW2 posiadają ten sam podtytuł"
Aaaaa, czyli uważasz, że Rangersi to pewnie jakaś rodzina tych marines z CoD4, w końcu to ten sam podtutuł.

" Ok, teraz się skup i mi powiedz, gdzie zaprzeczyłem, że to easter egg."
Jak to gdzie? Przecież pisałeś, że uważasz go za inną postać gdy pytałem o easter egg. Jakie to standardowe dla ciebie.

ocenił(a) grę na 6
Bilet95

Dosłownie bardziej merytoryczną dyskusję prowadzę ze swoim psem, kiedy wołam go na żarcie, niż z tobą. Cały czas gadasz jakieś swoje bzdury na mój temat
- nie, nie uważam że "jestem najmądrzejszy na świecie", tylko nie zgadzam się (w tym przypadku o co jest ta cała kłótnia) z opinią większości. Uważam konformistów za ludzi ograniczonych. No powiedz mi, czy ty zawsze ze wszystkim zgadzasz się z opinią większości?
"Przecież ty tylko bierzesz stwierdzenia od twórców... Hipokryzja nr2" już widzę, że po tym jak po raz kolejny uciekłeś jak szczur od zadanych przeze mnie pytań zaczynasz chwytać się najbardziej kretyńskich argumentów (na które ci zresztą odpowiedziałem, ale rozumiem, nie umiesz czytać) żeby przypadkiem nie wyszło że komentarz masz za krótki XD. Przecież nazwanie czegoś przez TWÓRCÓW (tak, szok, twórcy robią grę :o) tym samym znakiem towarowym sprawia, że włącza sie ją do kanonu, chyba że nastapią pewne wyjątki, jak w 2019. Ale doczytanie do tego momentu w moich komentarzach najwyraźniej kosztowało cię zbyt wiele mocy obliczeniowej.
"Niby kiedy? Bo ja w przeciwieństwie do ciebie, nie trzymam się skrajności?" Czym obalasz swój własny argument o tym, że to Zachajew z MW2019.
"Cały czas to potwierdzasz swoją wiarą w to, że skoro powiedziałeś ,że to na pewno nie ten Imran to na pewno nie ten Imra, a każdy kto twierdzi inaczej to głupek." Cały czas te domysły, pisanie w stylu "eeee nie masz racji bo uważasz się za najmądrzejszego". Nie, przyjmij do wiadomości, że nie uważam się za idealnego. Swoje domysły możesz sobie wsadzić głęboko wiadomo gdzie. 100 złotych jak napiszesz mi, gdzie powiedziałem, że jestem idealny i święty.
"Standardzik, nie potrafisz odpowiedzi na swoją własną logikę to obrażasz." Ciekawe kiedy zostawiłem twoje jakieś pytanie bez odpowiedzi, serio, może coś pominąłem, wskaż mi. A to "obraźliwe" bylo wyrazem frustracji, bo 10 razy można tobie pisać to samo, a ty dalej będziesz coś powtarzał jak mantrę vide twój "argument" o tym, że rzekomo myślę że CoD4 i MW2 się nie łączą XD
"Aaaaa, czyli uważasz, że Rangersi to pewnie jakaś rodzina tych marines z CoD4, w końcu to ten sam podtutuł." Spoko, dalej sobie pisz swoje domysły, żeby nie wyszło, że część merytoryczna twojego komentarza jest krótsza o połowę od jego realnej długości.
"Jak to gdzie? Przecież pisałeś, że uważasz go za inną postać gdy pytałem o easter egg. Jakie to standardowe dla ciebie.", nie, nigdzie nie napisałem, że on nie jest easter eggiem. Chciałem po prostu sprawdzić jak zargumentujesz to, że on jest easter eggiem, a Zachajew nie (też tak twierdzę, nie ubzduruj sobie na mój temat kolejnej bzdury). Teraz mam dzięki temu masę smaczków od ciebie w stylu "ta postać jest easter eggiem, po pojawiła się zbyt krótko".
Quiz dla Ciebie:
1. Czemu Imran w BOCW jest tym z MW2019, a nie tym z CoD4? Nie, argument, że jedna część jest nowsza, a druga starsza nic nie znaczy.
2. Czy Krawczenko z BOII jest tym samym co ten z BOCW, czy to tylko zbieżność nazwisk, wyglądu i charakteru?
3. Fandom mówi prawdę, bo potwierdza to co mówiłeś o Zachajewie, czy kłamie, bo zaprzecza temu co twierdzisz o Krawczence?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones