PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=611137}

Call of Cthulhu: Mroczne zakątki świata

Call of Cthulhu: Dark Corners of the Earth
7,7 1 118
ocen
7,7 10 1 1118
Call of Cthulhu: Mroczne zakątki świata
powrót do forum gry Call of Cthulhu: Mroczne zakątki świata

Oceniłbym na 7, ale przez te wszystkie bugi musiałem obniżyć ocenę. Gdyby nie to że mam w domu dwa komputery i mogłem przerzucać save'y z jednego do drugiego, to nie ukończyłbym tej gry. Nagminne wywalanie do pulpitu, co jakiś czas nie działające inventory i skok, niewidzialni magowie na statku i niemożliwa do ukończenia ostatnia ucieczka (gdyby nie to że zainstalowałem patcha który przyspieszał chód postaci).

tsw90

To zaśmiecony komp musisz mieć, bo ja na GeForce 8600 GT nie miałem ani jednego buga, ścinki i w ogóle gra była pod względem optymalizacji bardzo dobrze przygotowana.

ocenił(a) grę na 8
drenz

Głupoty gadasz. 90% ludzi ma problemy z grą na nowych komputerach. Też odjąłem 2 gwiazdki od ostatecznej oceny za te wszystkie babole.

failedmission

90%? Ankietę robiłeś?

ocenił(a) grę na 8
drenz

Oszacowałem po ilości tematów na forach jak sam szukałem jak wyeliminować bugi, o których mówił tsw90.

failedmission

Osobiście nie mam żadnych problemów.

ocenił(a) grę na 8
failedmission

Osobiście również nie miałem żadnych problemów (jeden skrypt źle działał)

Jak czytam te fora filmwebu to mam wrażenie, że dziś każda gra ma bugi.

ocenił(a) grę na 8
Piotrek4

Ja musiałem z 3 razy buszować po forach bo nie dało się przejść dalej. Było warto bo gra jest świetna. Przydałby się jakiś refresh w HD.

tsw90

Fakt. Ostatni bieg ledwo zaliczyłem po patchowaniu. Ciekawe ,że jak przejdziesz grę na najtrudniejszym to masz dłuższe zakończenie ,które wyjaśnia pewne zagadki związane z bohaterem.

tsw90

Mi z kolei trochę przeszkadza upośledzenie rozwojowe AI przeciwników - wróg strzela z broni TAK ŹLE że podczas ucieczki przed rybo-ludźmi, która była swego rodzaju tutorialem (w którym zginąłem parę razy, bo najwyraźniej bohater był tak zdenerwowany pościgiem, że używając zasuwki otwierał mi drzwi), w fragmencie uczącym nas o skradaniu się MOŻNA SOBIE PRZEBIEC im pod nosem a i tak cię nie zabiją (grając na poziomie trudnym zadali mi może w ten sposób 2 rany). Co ciekawa zdaje się że strzelają oni lepiej na dalszych dystansach niż w zamkniętych pomieszczeniach... z pistoletu i dwururki... broni typowo na krótkie dystanse...

Zasadniczo aspekt akcji w tej grze jest dość nie dopracowany. Ale to co w tej grze jest najlepsze to i tak klimat, historia, tajemnica i zagadki. Tak sobie myślę, że ktoś powinien zrobić remake tej gry na silniku Amnezji :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones