PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=682131}
7,1 331
ocen
7,1 10 1 331
Broken Age
powrót do forum gry Broken Age

Ponieważ pierwszy trochę rozczarował. Gdzie poszedł ten gigantyczny budżet? Historia jest świetna, ale lokacji jest z kilkanaście i zagadki do rozwiązywania na nich niezbyt emocjonujące. Myślałby człowiek, że już zaczyna przygodę, a tu raptem cztery wątki na krzyż i już koniec aktu.

Grafika jest bardzo dobra, ale wg mnie szału nie ma, jest wiele ładnych przygodówek.

zombiecamel

Gra jest absolutnie przecudowana. Zachwycam się niemal nad każdym jej aspektem. Niestety faktycznie jest trochę krótka i nieadekwatna do ceny, bo na obecne 4-5h rozgrywki 23 euro to lekka przesada. Mam nadzieję, że następne akty będą wliczone w cenę, a historia będzie optymalnie długa i równie zachwycająca jak teraz. :)

zombiecamel

Budżet poszedł na przepiękną grafikę, przepiękną muzykę i przepiękny dubbing. Mówisz, że jest wiele ładnych przygodówek - owszem. Ale pięknych już nie tak wiele. Ta gra to małe dzieło sztuki. Jestem w trakcie grania i sam gameplay nie powala, ale nie można powiedzieć, że nie widać tu włożonego budżetu.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones