PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=656508}

Beyond: Dwie dusze

Beyond: Two Souls
8,0 9 986
ocen
8,0 10 1 9986
Beyond: Dwie dusze
powrót do forum gry Beyond: Dwie dusze

Jw. Jak można dać tak perfekcyjnie zrobionej grze 6/10? Kurcze.

Viollipop

Hahahahaha przecież recenzenci to tylko inni gracze jak można się na nich opierać!!!!!! Jeszcze nigdy nie spojrzałem na coś takiego jak ocena gry, opinia recenzenta ja tylko patrze na komentarze ( wiekszość zlewam) i you tube

ocenił(a) grę na 10
karbaro

Racja w sumie. Taką samą sytuację miałem z Shellshockiem 2 - czytam, że słaba, ale mi się podobała!

Viollipop

Za to ja oglądałem na you tube recenzje grasz24 na temat assassin's creed 4 oni dali 9 /10 a ja 1/10 na tej części AC zawiodłem się całkowicie

ocenił(a) grę na 10
karbaro

Dalbym 5/10, bo AC byl tylko pierwszy dobry.
A Shellshock 2 dostawal oceny typu 2/10, kiedy ja dalbym 7-8/10

ocenił(a) grę na 8
Viollipop

Są gusta i guściki, nie wiem jak z Beyond'em bo jeszcze nie grałem, ale przecztałem chyba z 8 recenzji(no dokładnie tyle:D) i na pewno coś w tym musi być. Każda nie może się mylić. Jednak grając kiedyś w Shellshock 2, co tu dużo pisać. Mam bardzo złe wspomnienia i jak dla mnie nie klasyfikuje się nawet do oceny.

ocenił(a) grę na 10
Mower13

Mi się Shellshock 2 podobał, ale jak powiedziałeś - są gusta i guściki :P

Viollipop

Jedno wiem napewno , nie tknę senboxsa teraz liczą się dla mnie gry proste i liniowe a to dlatego że dajmy na to takie gta V człowiek sił za bardzo angażuje i zapomina o świecie . Całe szczęście że zaczołem chodzić na basen, siłownie mua tai i zapasy bo było by zemną krucho polecam też rowerek ( prawdziwy nie domowy) i kur_wy

karbaro

To pokazuje jak nieprofesjonalny jesteś. Jak bardzo tytuł musi być słaby żeby dostać tę ocenę? Choć assasyny to dla mnie sam crap, to jedynki bym nie dał. Mieli pomysł żeby zrobić coś innowacyjnego, grę o piratach, a nie tylko cały czas to samo. Za to powinien już być punkt więcej.

Bartonson12

Nie jestem recenzerem jestem użytkownikiem taka jest moja opinia i licz się z tym

karbaro

Tylko ludzie którzy kompletnie nie znają się na fachy potrafią dać czemuś 1/10. Zawsze znajdzie się jakiś plus, zawsze.

Bartonson12

Przecież nie oceniłem tej gry o co ci chodzi

ocenił(a) grę na 7
karbaro

To jesteś takim samym wybitnym recenzentem jak tamci. Dawanie grze 1/10 mówi samo za siebie xD

Viollipop

Ile czasu ci zajeło przejście tej gry ?

ocenił(a) grę na 10
karbaro

Beyond: Two Souls z 10 h przechodziłem.

Viollipop

To nawet dobry wynik powiem c ,i pewnie nie wiesz gdzie kupić te gre najtaniej? w media markt jest już za 149 ale to jest gra bez multi czyli na raz chce ją kupić jak najtaniej w empiku nie ma żadnych promocji? byłbym wdzięczny za pomoc

ocenił(a) grę na 10
karbaro

Ja mam z muve . pl

Viollipop

Też nie rozumiem, bo 5/10 to max dla tej gry. Przecież ten scenariusz/fabuła jest durny. Heavy Rain był mocną propozycją, chcieli pójść za ciosem no i niestety wyszło im coś przekombinowanego, zbyt wiele absurdów żeby grać tę grę na poważnie.

John_Melendez

Ile t masz lat? 11? Wiesz co to jest fantastyka?

fahu

6 lat

John_Melendez

zgadzam sie. heavy rain duzo lepsza gra. ta jest w sumie liniowa i przydluga. Nie mialem wrazenie ze mam wplyw na akcje czy moje wybory maja jakis wplyw na dlasza akcje. Mam 30 lat

Viollipop

Jedno pytanie - w dużo gier grałeś?

ocenił(a) grę na 10
PunkFan

Jeśli mnie pytasz, to bardzo dużo.

Viollipop

Spodziewałem się takiej odpowiedzi, więc chciałbym abyś podał konkretną liczbę chociażby na oko.

ocenił(a) grę na 10
PunkFan

Liczbę na oko? Ciężko będzie. W gry zacząłem grać w 1995 i gram w prawie każdą premierę od tamtego czasu (nie wliczając gier indie i f2p).

ocenił(a) grę na 5
Viollipop

Ja mam wrażenie, że niektórzy oczekiwali, że Cage zmieni swój styl. Hehe, a on jeszcze bardziej popadł w filmową esencję.

Zapraszam do siebie na mój top gier 2013 roku :)

http://literackiespelnienie.blogspot.com/2014/01/moje-top-15-gier-2013-roku.html

ocenił(a) grę na 4
Viollipop

Nie wiem jak można dać 6 bo to zdecydowanie za wysoko. Sama gra jest bardzo nudna bo co może być ekscytującego w sprzątaniu mieszkania i łażeniu po korytarzach laboratorium? Gdy w końcu coś się dzieje to nudę zastępuje irytacja bo zazwyczaj trzeba bardzo szybko naciskać jeden z przyciskow. Najbardziej wkurzające było leczenie czyli nakierowanie tych dwoch głupich kropek na trzecią... co za bezsens. Nie wyobrażam sobie grać w to ponownie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones