PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10025813}
7,2 98
ocen
7,2 10 1 98
Banishers: Ghosts of New Eden
powrót do forum gry Banishers: Ghosts of New Eden

Początek był super nawet bym powiedział że niesamowity ten mroczny klimat w new eden ci ludzie z tamtych czasów rozmowy z duchami i rytuały do ich przywoływania ale niestety gra ma mase wad

Nie chce się rozpisywać dlatego streszcze je wszystkie

1 wszystkie misje poboczne wyglądają tak samo

2 Nie wiemy praktycznie nic o redzie oraz antei przez co trudno ocenić czy pozwolić jej wstąpić czy nie , nie wiadomo czemu sie kochają i czy warto za to zabijać ludzi

3 levelowanie przedmiotów praktycznie nic nie daje

4 red uzywa tylko miecza co w połowie gry jest monotonne

5 Przeciwnicy ciagle tacy sami naliczyłem chyba z 7 typów i nie moge już na nich patrzeć

6 w połowie gry odechciało mi się walczyć z kim kolwiek tak mnie to wynudziło że interesujące były już tylko wybory moralne

7 ostateczny boss mega słaby

8 New eden miało ten super mroczny klimat i niestety zadne inne miasto juz tego nie oferuje

9 W grze spotykamy tylko jedną czarownice i jej uczennice co jest poprostu śmieszne w dodatku ich watek jest marginalny

ocenił(a) grę na 7
Moretz96

Czemu to, że spotykamy tylko 2 wiedźmy jest śmieszne? To gra o duchach i banisherach, a nie o wiedźmach.

ocenił(a) grę na 7
damiangaj10

Bo to epoka palenia czarownić

ocenił(a) grę na 7
Moretz96

I wokół tego kręci się główny wątek. Gdyby po grze latało więcej (mniej lub bardziej prawdziwych) czarownic, to umniejszyłoby to wagę głównego koszmaru dręczącego społeczność New Eden.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones