PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=852955}
7,6 2 996
ocen
7,6 10 1 2996
Assassin’s Creed Valhalla
powrót do forum gry Assassin’s Creed Valhalla

Ta seria chyba jest najbardziej znienawidzona przeze mnie serią gier, jak widzę rok po roku premierę nowego Assasyna oraz to że każdy serwis growy pisze tylko o tym, jakby to było wydarzenie stulecia (a dzieje się co roku) to aż mi się rzygać chce. Typowe odcinanie kuponów, po co wymyślać coś nowego, jak można wydać stare pod nową nazwą a trzoda i tak kupi, bo to przecież "wielki" assasyn.
Dlatego bardzo szanuje firmę Bethesda oraz Rockstar Games, ich flagowce czyli serie TES oraz GTA są mega popularne i każdy czeka z utęsknieniem na kolejną część, i każdy z tych deweloperów mógłby co roku wydawać nową grę z wyżej wymienionych serii i zarabiać dziesiątki milionów ale tego nie robią, bo wydają jedną grę z serii na 5++ lat, nie zarzynają swoich serii na śmierć. Wiedzą doskonale że na ich gry warto czekać, dlatego czapki z głów dla nich, a assasyn może mi possać. Jak na Epicu lub Steamie będzie za darmo do dodania to i tak tego nie zrobię

D3Mania

To nie graj i nie czytaj o tej serii gier :D Po co sobie psuć krew? Ludzie to lubią się denerwować. Ludzie są dziwni.

Daroo_3

Nie gram, ostatnia część w którą grałem to 2-ga, czyli wiele lat temu. Czytać też nie czytam, ale widzę chcąc nie chcąc nagłówki i wątki o tej grze na różnych growych stronach . To jest moja subiektywna opinia, i uważam że każdy ma prawo wyrazić swoje zdanie, nie tylko ci którzy lubią tą serię :)

D3Mania

To nie rozumiem czemu Cię to tak wkurza? Przecież ta seria nie jest tworzona np z Twoich podatków czy coś :P Mi się nie podoba jakieś 80% współczesnej muzyki, ale gdybym miał komentować każdego wykonawce to by mi życia zabrakło xD

Daroo_3

A co tobie przeszkadza że napisałem to co napisałem ?, z czym masz problem ?. Miałem ochotę coś napisać i to zrobiłem. Nie komentuje każdej gry której nie lubię, zrobiłem to tylko i wyłącznie z okazji wyjścia nowej gry z tej serii

ocenił(a) grę na 8
D3Mania

Ty tam się nie pytaj go czy ma problem, bo po profilowym widać, że ma cię na strzała

Analny_Wojownik

XD dobre

D3Mania

A kto napisał, że mi coś przeszkadza? :D Zadałem pytanie, a w sumie to dwa. Na które nie dostałem odpowiedzi, ale mniejsza :P Nigdzie nie napisałem, że twój komentarz mi przeszkadza :D

Daroo_3

Uff to całe szczęście że tobie to nie przeszkadza :D, bo za rok jak będzie wychodził kolejny Assasyn to znowu zamieszczę komentarz, więc nadstawiaj uszu :P

D3Mania

Już Asasyny nie wychodzą co roku :( A szkoda...

D3Mania

To zorientuj się zanim się wypowiesz ziomuś bo ostatni ac to odyssey który wyszedl w 2018 xd

RogusiSet

Okej, przepraszam :D. Zgadza się to już nie taśmowiec wychodzący co roku, teraz wychodzi co 2 :P. Ale ta sama gra w innych epokach ehmm... Zobacz na "God of Wara" zrestartowali serię, która tez kiedyś regularnie wychodziła, a ostatnia część to było coś świeżego, podług poprzednich części :D. Każdy może grać w co tylko chce, mi akurat assasyn nie podchodzi :D

D3Mania

Szanuje :) ale co do goda racja

D3Mania

Mnie przeszkadza recykling (fillery części poboczne) i to że wsadzają kobiety na siłę ostatnio. Jedynka opierała się na Nizarytach dlatego faceci się przewijają w serii, właściwie kobiety pojawiają się potem (jak w historii- zdobywają znaczenie później). Teraz od AC Embers chciałem zagrać taką Shao Jun w Chinach, to nie- wpierw monotonne Odyssey z bzdurną kanonicznością Kassandry (ale tylko w powieści) a teraz w Valhalla kolejnego babochłopa! Po co?! Czy to są Simsy że trzeba sobie płeć wybierać i włoski!? Ostatnio pchają jeszcze to w te gówno RPG o wojownikach (jak co drugi RPG jest o tym). Te babochłopy to nic innego jak zwykły reskin dla męskiej postaci (bo archetyp wojownika/wikinga opiera się na mężczyźnie)

D3Mania

https://ithardware.pl/aktualnosci/ubisoft_wyrzuca_z_watch_do...

Polecam nie kupowac gier tych korpo szczurów ,ewentualnie czekać ,aż w necie pojawi się darmowe demo :)

ocenił(a) grę na 8
D3Mania

Twoja pierwsza wypowiedz jednak pokazała jakie masz pojęcie na temat AC tym bardziej że grałeś aż do 2 części .
Wracając do tematu grałem we wszystkie części i śmiało mogę stwierdzić ze valhalla jest dobrze zrobiona świetna fabuła całkowicie inny system walki i eksploracja na zabicie czasu.
Dlatego nie rozumiem twojej wypowiedzi,postu skoro zakończyłeś przygodę z AC na 2 części .Pozdrawiam

Agzo90

Zgodzę się z tobą, Dwie najnowsze części, Odysey i Valhalla wyglądają spoko na filmikach, zwłaszcza system walki, i wcale nie twierdzę że to są złe gry. A ze starszych części fajnie byłoby zwiedzić dawny Londyn i Paryż... ale sam nie wiem jakiś mam uraz do tej serii po tym jak swego czasu wychodziła jedna część za drugą :(

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones