PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=605968}
7,5 24 166
ocen
7,5 10 1 24166
Assassin's Creed
powrót do forum gry Assassin's Creed

Witam, bylby ktos na tyle mily i moglby wyjasnic mi mniej wiecej fabule gry? Gralem w wersje po
angielsku, a jak wiadomo gra w napisy nie jest wyposazona i mam wrazenie ze umknelo mi
sporo rzeczy, a niedlugo zabieram sie za druga czesc, na szczescie juz po polsku ;) Prosze tylko
o nieodwolywanie sie do innych czesci AC i skupienie sie tylko na tej. A wiec:

1. Czym dokladnie bylo to zlote jablko? Jak dobrze wylapalem byl to ten artefakt znaleziony na
poczatku gry i mozna bylo go uzyc do przejecia kontroli nad czyims umyslemi, bylo takze
wspomniane o Adamie i Ewie, wojnie trojanskiej, czyms tam jeszcze. O co tu chodzi?

2. Jaki byl motyw zdrady mistrza assassynow? Dobrze rozumiem ze tak samo jak templariusze
chcial sila (za pomoca wyzej wspomnianego artefaktu) zaprowadzic pokoj i przejac wladze?

3. Motto: nothing is true, everything is permitted. Tu sie troche zamotalem, ale z tego co udalo mi
sie wylapac to oznaczalo to mniej wiecej tyle, ze swiat nie jest taki jakim go widzimy, jest iluzja,
aczkolwiek ludzie moga robic wszystko by probowac go zmienic. Mam racje?

Pozdrawiam :D

ocenił(a) grę na 8
aeswing1

AD 1.Złote jabłko służyło do tworzenia iluzji,omotania innych ludzi ( wg. gry użyte przez Chrystusa).Należało do cywilizacji żyjącej setek lat przed człowiekiem (więcej dowiesz się w następnych cz.).
AD 2.Tak,chciał siłą zaprowadzić pokój na świecie i wyeliminować konkurencję,czyli Templariuszy.
AD 3."Nic nie jest prawdziwe,wszystko jest dozwolone"-to motto prawdziwych,istniejących kiedyś Asasynów.

aeswing1

Cywilizacja która zostawiła złote jabłko podobno stworzyła ludzi. I potem Eden, Adam i Ewa itd. itp. Al Mualim sam był kiedyś templariuszem polecam książkę "Assasins Creed: tajemna krucjata :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones