PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=719656}

Assassin's Creed: Rogue Remastered

Assassin's Creed Rogue
7,4 3 785
ocen
7,4 10 1 3785
Assassin's Creed Rogue
powrót do forum gry Assassin's Creed Rogue

Gram w tego Assassina już parę godzin i jest naprawdę fajny, zimny klimat + mechanika Black Flaga świetnie się uzupełnia. Jednak mam zastrzeżenia co do fabuły, ta się strasznie wolno rozkręca i ciężko się w niej przynajmniej dla mnie połapać, poprzednie części AC były mało skomplikowane, w tej zaś pada ciągła ilość nazwisk i planów, z których ciężko jest mi cokolwiek wywnioskować. Mógłby mi ktoś trochę przybliżyć o co tu chodzi? Nie wiem, czy Shay jest w końcu asasynem, czy asasynem z lekką domieszką templariusza. Aktualnie jestem po zabójstwie Smitha.

ocenił(a) grę na 10
nawisher

Shay na początku jest assasynem ale potem przystaje do templatiuszy co jest bardzo fajne. Ponieważ za tobą jest cała armia jesteś wielkim panem który poluje na assasynów. Ta gra to też troch jak dla mnie polityka dla tego pada dużo nazwisk ale i tak to jest (jak dla mnie) najlepszy assasyn jaki kiedy kolwiek powstał.

xlandia1

Posunąłem fabułę do przodu, aktualnie jestem w Nowym Yorku zaraz po tym, jak Shay "obraził się" na assasynów i muszę przyznać, że zaczyna się ciekawie, a wielkość Nowego Yorku oraz ilość rzeczy pobocznych mnie zachwyciła.

ocenił(a) grę na 10
nawisher

Ludzie hejtują tą grę ale ja uważam ją za najlepszego assassyna zaraz po Black Flag

xlandia1

Mój ranking to:
1. AC2
2. Black Flag
3. Brotherhood

Bardzo możliwe, że Rogue wejdzie na trzecie miejsce, gdyż coraz bardziej mi się podoba, im głębiej w grę, tym lepiej.

ocenił(a) grę na 10
nawisher

Mój ranking to:
1.Black Flag
2.Rogue
3.AC 2
4.AC 3
5.Brotherhood
6.Revolutions
7.AC 2
8.Unity

xlandia1

Widzę, że Unity się niezbyt spodobało? Można wiedzieć dlaczego? Dużo ludzi strasznie narzeka na tą część. Osobiście nie grałem - sprzęt raczej nie pozwala, chociaż gry nigdy nie uruchomiłem, ale podobno nawet na mocnych sprzętach gra potrafi szwankować.
Co do reszty rankingu to:
4. Rogue
5. AC3
6.Revelations
7. AC

ocenił(a) grę na 10
nawisher

Unity mi się nie podobało bo to taka jedynka z lepszą grafika chodzisz tylko i zabijasz kolejne cele.Ile można cały czas tylko miasto i skakanie po dachach.Co będzie w Victory? To samo miasto i skakanie po dachach. A AC 3,4,Rogue wprowadza coś innego statki,las i spektakularne bitwy.PS. Nie patrz na wymagania Unity są bardzo mocna zawyżone mi nie powinna się nawet włączyć a grałem na wysokich. Mam gtx650 i i5-4440 3,1GHz

xlandia1

Mnie tam się podoba klimat Unity. Paryż w grach zawsze mnie przyciąga, a do Victory mam duże nadzieje, Londyn również jak Paryż jest dla mnie niesamowitym miastem. Słyszałem, że w Unity misje poboczne są bardzo rozbudowane, a od jednego recenzenta (NRGeek) usłyszałem, że owe są nawet lepsze niż misje główne. Również mam GTX 650, procek lekko słabszy, ale wszystkie inne Assassiny chodzą na wysokich bez chrapnięcia, więc może spróbuje coś z tym Unity.

ocenił(a) grę na 10
nawisher

Na 99,9% ci pójdzie bez problemu.Ale ja zawiodłem się na tej grze

xlandia1

Poczekam więc jakiś czas, znając Ubisoft to ta gra niedługo trafi do Ubisoft Classic i będzie za jakieś 70 zł :)

xlandia1

Właśnie skończyłem Rogue. Ogólnie gra mi się naprawdę podobała, gameplay bardzo podobny do Black Flaga, to na plus. Główna postać jedna z fajniejszych serii, w sumie top 2 po Ezio. Nie podobało mi się to, że asasyni w tej grze są przedstawieni jako ci bardzo źli, a templariusze jako ci lepsi. Fakt, w grze gramy templariuszem, ale takie potraktowanie asasynów (o których jest przecież cała seria AC) trochę razi.

ocenił(a) grę na 10
nawisher

Właśnie ukończyłem Rogue i co mnie najbardziej zaskoczyło to to że Unity zaczyna się w tym samym momencie co kończy Rogue. Shay zabija ojca bochatera z Unity miła niespodzianka.

ocenił(a) grę na 9
nawisher

Nie podobało mi się to, że asasyni w tej grze są przedstawieni jako ci bardzo źli, a templariusze jako ci lepsi.

hmm IMO w całej historii AC nie ma dobrych i złych. Są tylko 2 frakcje mające ten sam cel i inne środki. Uważam, że dzięki AC:R ta szarość obu stron jest jeszcze bardziej wyraźna co osobiście uważam za plus. Dzięki temu historia staje się głębsza.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones