PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=681318}
8,1 17 665
ocen
8,1 10 1 17665
Assassin's Creed IV: Black Flag
powrót do forum gry Assassin's Creed IV: Black Flag

Co byście chcieli by sie w nich pojawiło? Możecie PODAWAC COKOLWIEK!

Ja bym chciał Japonię.

The_Fallen

Ja Francję, albo Anglię, byleby nie Amerykę.

hr_dooku

Jak już z Ameryki to chciałbym Kanadę lub Brazylię, ale poza tym inne kraje z Amerykina razie mogą sobie odpuścić.

ocenił(a) grę na 8
The_Fallen

Kanadę? A co ciekawego można opowiedzieć o Kanadzie?

hr_dooku

BTW byleby nie wschodnie wybrzeże.

hr_dooku

no drugi raz juz tego nie bedzie..,mi odpowiada kazde miejsce w historii jakie zrobia w tej grze, ale i tak najlepsze byly WŁOCHY

The_Fallen

Zawsze chciałem rewolucji francuskiej. Klimatem miażdżyłoby renesansową Italię.

The_Fallen

Wiem że to byłoby głupie ale chętnie zobaczyłbym asasyna wikinga.

KalekaMentalny

To nie jest głupie, TO JEST GENIALNE! Przecież można by mitologię skandynawską włączyć do tego uniwersum!

The_Fallen

http://www.google.pl/imgres?imgurl=http://yngvill.com/wp-content/uploads//2012/0 3/VikingAssassin.jpg&imgrefurl=http://www.ign.com/blogs/mikeerik/2013/06/08/new- assassins-creed-themes&h=877&w=1240&sz=1024&tbnid=SY4Soijv8XiDuM:&tbnh=90&tbnw=1 27&zoom=1&usg=__E6tZ9ouAEbydJZd7Qq7x8DObm1I=&docid=ekYvc80diasQgM&sa=X&ei=ZgThUe z6LIqRtQbb_YHAAw&ved=0CDAQ9QEwAA&dur=937

KalekaMentalny

tak mófglby wygladac

ocenił(a) grę na 10
The_Fallen

Wiem, że pewnie zabrzmi to głupio, ale ja bym chętnie zobaczył asasyna za czasów ll Wojny Światowej. Wiecie, historię bym przedstawił tak - młody Żyd widzi, jak naziści zabijają jego rodzinę. On sam trafia do obozu pracy. Tam spotyka mistrza asasynów, czy kogoś. Sam wstępuje do zakonu i przysięga zemstę na Hitlerze. I tak byśmy powili dochodzili do, powiedzmy, głównego, ostatniego zadania - zabicia Hitlera i upozorowania samobójstwa. Nie wiem, czy pomysł dobry, ale mi wydaje się być nie taką złą fabułą.

ocenił(a) grę na 9
TenNieobecny

Świetny.

TenNieobecny

Chyba najlepszy możliwy pomysł.

ocenił(a) grę na 9
TenNieobecny

Też o czymś podobnym myślałem, ale mogłyby być także misje u ruskich, na Skandynawii, jakiś epizod u Francuzów, atak na Pearl Harbor i wiele innych. Można by również włączyć wątek obozów koncentracyjnych, a jako misje ze skarbami (zamiast 6 zwojów Romulusa) np. odnalezienie bursztynowej komnaty, złoto Yamashity itp. Można włączyć masę innych wątków: bitwa o Anglię, oblężenie Stalingradu. Ale ciężko mi określić po czyjej stronie miałby być (oczywiście nie po stronie Państw Osi), ale czy koniecznie z Aliantami? Zapewne tak gra zostanie stworzona, ale dobrą opcją byłoby coś na wzór Assasins Creed, że eliminujemy ludzi z obydwu stron barykady.

ocenił(a) grę na 9
TenNieobecny

Ale czy nie byłoby za dużo rozpowszechnionej broni palnej? Trochę ciężko byłoby chodzić po dachach, gdzie wszędzie są wieżyczki, a tam nazista z karabinem. Moim zdaniem czasy II wojny światowej byłyby ciężkim okresem jak dla assassynów okresem w historii. Rozumiem że chodzenie wtedy po dachach byłoby głupotą, ale to jeden z uroków AC.

ocenił(a) grę na 9
The_Fallen

Mógłby się toczyć w Szanghaju dzięki czemu można by z tą częścią połączyć mity o chińskich smokach i jakiś skarb.

The_Fallen

Ja bardzo chciałbym Egipt. Faraon jako templariusz hehe, a piramidy jako punkt widokowy :) Słoneczna pogoda, czysta woda. Dużo mogłoby się dziać :D

bandofbrothers

zajebiste by to bylo!

ocenił(a) grę na 10
The_Fallen

Egipt? Co ja niby miałbym tam robic? Biegać wielbłądem po pustyni? Wspinać się na piramidy z których gówno widac?Biegać po ubogich i brudnych miastach? Egipt jest chyba ostatnim miejscem gdzie chciałbym zobaczyć Assassina.

BlakJoint

Klimat! To byłoby najlepsze. Zresztą, ten klimat jest taki mało przyjazny. Nie widoczki są najważniejsze, zresztą niektóre byłyby mega. Zresztą piramidy sa wielkie..np.CHEOPSA

ocenił(a) grę na 10
The_Fallen

Piramidy nie są aż takie duże. Piramida Cheopsa ma 138m wysokości, więc nie jest to aż taki gigant. Klimat to by miażdzył w Japonii. Ninje, Samuraje, Szurikeny<3. Według mnie najlepszy pomysł na AC V, może jeszcze rewolucja francuska lub dziki zachód, jednak nie widać tam innych broni poza rewolwerami oraz łukami.

BlakJoint

Wysokość całkowita 146,59 m
obecnie 138,75 m

to wcale nie jest mało.....jak sie liczy w góre to jest wiecej niz w przód a chinskie piramidy to tez giganty.....oni wyryli z masy ziemi wielkie góry w kształcie piramidy

ocenił(a) grę na 10
bandofbrothers

Piramidy jako punkt widokowy... Rzeczywiście byłby świetny widok na sfinksa, pozostałe piramidy i nic poza tym:)

The_Fallen

Rzeczpospolita w XVII w. Potop i takie tam...

ocenił(a) grę na 9
The_Fallen

Hiszpania lub Chiny i Egipt zdecydowanie.

kamisz77

Niom fajnie by było powspinać się na znane Hiszpańskie budowle.

ocenił(a) grę na 8
The_Fallen

Kujrwa, tylko nie Azja. Ja bym to widział tak: Powrót do korzeni, głównym celem Assasynów jest ciche zabijanie. Akcja toczy się pod koniec XIX wieku w Anglii, może w Londynie. Brudne ulice, szare klimaty, szary asasyn, niewidzialny w tłumie. Może jakiś były złodziej lub coś takiego. Gra skupiłaby się głównie na prawdziwym planowaniu zabójstw (nie to co w jedynce) szerokim wyborze drogi zabójstwa, bronie trucizny, zdrady, pierwsze samochody itd. Assassin s Creed V i nawet V pasuje do symbolu assasynów. Jednak wiem, że coś takiego nie powstania a gra będzie kolejną grą akcji.

fightClub

Niby czemu nie Azja? Kolejny gnorant który nie wie że Azja, szczególnie Japonia jest zajebista.

ocenił(a) grę na 6
The_Fallen

Pod względem architektonicznym Azja byłaby strzałem w dziesiątkę. Widoki zapierają dech w piersiach i twórcy mieliby spore pole do popisu. No ale jakby wybrali Azję to celowaliby zapewne w Chiny albo Japonię, a jakie te dwa kraje są każdy wie. Studio mogłoby się narazić na spore problemy, podobnie jak w tym roku Company of Heroes 3, gdzie to ukazano Rosję za czasów II wojny światowej. Pewne grupy rosyjskie wystosowały odpowiednie oświadczenie stwierdzając że twórcy zakłamali historię ukazaną w grze. I w ten oto sposób już mają ograniczoną dystrybucję o dość spory obszar. Także w dzisiejszych czasach nie jest łatwo. Ja osobiście postawiłbym na rewolucyjną Francję, ale zaczynając od absolutyzmu Ludwika XVI, a kończąc na rządach Napoleona. W tym czasie terror jakobiński, przewrót termidoriański, trzy konstytucje, rządy konsulaty, wcześnie żyrondystów etc. Do tego niesamowita barokowa Francja ze skupieniem uwagi na Paryż z Wersalem i Luwrem. Oczywiście bez wieży, ale liczy się sam fakt. Tamtejsze uliczki mogłoby być wystylizowane w oparciu o powieść Hugo "Nędznicy", gdzie to autor dość dobitnie nakreślił wygląd stolicy jak charakter klas społecznych. Tutaj mieliby spore pole do popisu, a intryga oraz suspens byłby niczym cud, miód i orzeszki.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
The_Fallen

I NIE COH 3 TYLKO 2....Zresztą chinczyle by sie nie burzyli za historie z przed dawna....tam nie ma nic do ukrycia złego.

Widać że tyle wiesz o wszystkim jak pała o Szwecji.

ocenił(a) grę na 6
The_Fallen

Takiś pewny swoich racji? Włóż swoje ego do kieszeni i poszperaj o cenzurach jakie japońskie instytucje nałożyły na niektóre tytuły. Sleeping Dogs, Resident Evill 4 przeznaczony na Wii, Call of Duty Modern Warfare 2, Fallout 3, Call of Duty Black Opps, Deus Ex Bunt Ludzkości, Uncharted, Dead Rising, Lollipop Chainsaw, Homefront, Saintr Row 3, Dead Space i kilka innych gier wydanych na przestrzeni ostatnich lata. Oczywiście cenzura raz jest bardziej drastyczna, kiedy indziej mniej ale nie zmienia to faktu. Także z wyzwiskami to do kolegów i poszukaj na przyszłość informacji nim rzucisz się na ludzi z przysłowiowym pyskiem pokazując brak obycia i kultury. Wróć może do szkoły i naucz się korzystać z pewnych źródeł.

ocenił(a) grę na 6
tomb2525

Dziecinada na filmewbie. Z roku na rok ten portal zaczyna coraz bardziej podupadać.

tomb2525

I ty jesteś tego przykładem. Wrzucasz Japonię do jednego Worka z chinami nie podając nawet dowodu i ty śmiesz mnie krytykować. Żal mi cię.

ocenił(a) grę na 6
The_Fallen

Czy ja w tym momencie wrzuciłem Japonię do jednego worka? Człowiecze opanuj się bo robisz z siebie pośmiewisko. Podałem te dwa państwa jako przykłady państw w których popularne jest zjawisko cenzurowania. Po drugi wyodrębniłem ci dokładnie gry, które zostały objęte cenzurą w Japonii. Ty jednak z uporem zidiociałego maniaka próbujesz obronić swoje zdanie doskonale wiedząc, że w przypadku jawnie podanych ocenzurowanych gier nie jesteś w stanie tego dokonać. Także wracaj do książek i naucz się prowadzić merytoryczną dyskusję ponieważ prócz bogatego słownika inwektyw nie reprezentujesz sobą nic.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
portalowieczportala

Żartuje, ale musiałem to powiedzieć :D

ocenił(a) grę na 10
tomb2525

po co dyskutujesz z mangozjebem, który o japonii wie tyle że mają tam sushi i anime, ale i tak OMG LOFCIA JAPONIE I MARZY ZEBY TAM ZAMIESZKAC <3

...

The_Fallen

Stary nie szarżuj tak jak ty jesteś za Japonia ok ale inni maja prawo do własnego głosu zresztą nic nie będę tłumaczyć bo zastane obrzucony plecakami...wiadomo że gdyby miała powstać następna cześć walka toczyła by sie najpewniej w jakis rewolucyjnych czasach i krajach np:rewolucja francuska, wojna domowa w Hiszpanii czy walka komuniści-biali...cała wiosna ludów dziesiątki wojenek między krajami wszystko stoi otworem ale i tak producenci zobacza co cieszy sie największa popularnością zaborcza gdzie gra najlepiej poszła i itp i stworzą tam gdzie gra najlepiej zarobi proste

The_Fallen

Azja jest właśnie taka. A Assasina w starciu z Ninja bym chętnie ujrzał.

ocenił(a) grę na 9
fightClub

Dobra opcja, a nasz wynalazca i przyjaciel to Sherlock z Watsonem na przykład.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
The_Fallen

Dla mnie najlepsza byłaby Rosja z XXw. Przede wszystkim rewolucje no i ten klimat byłby nie powtarzalny.

ONeron

Zresztą czemu Japonia tam Assayni i Templariusze nie mieli jakiś porachunków? kto chciałby zobaczyć skośnego assasyna wierząszcego jakieś niezrozumiałe jeki mordując facetów w garniturakach czy slipach?

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
The_Fallen

Ja z tobą wódki nie piłem więc uważaj na słowa.
Masa ludzi chciała by żeby następna część ukazała się w Japonii a część nie chce uszanuj to...sam bluzgałeś na każdego który negował twój lub tym podobne pomysły zastanów się co piszesz

Marcin007_filmaniak

Ale ja nie mam nic przeciwko temu, że ktoś nie jest fanem Japonii tylko żeby opinię wyrazał w innym stylu, a nie....ze nie chce Japonii i koniec.

The_Fallen

Ja mam pomysł, niech zrobią grę tak, aby gracze musieli coś robić. Cała ta seria jest cały czas taka sama od AC2, kazda kolejna gra to praktycznie jakis patch, ktory by zajmowal pareset mega (oczywiscie nie liczac lokacji). Gameplay jest caly czas IDENTYCZNY, i caly czas tak samo odrazająco nudny. "Parkour" ogranicza sie do trzymania cały czas trzech przyciskow, postac wszyhstko robi automatycznie, nawet skakać manualnie nie trzeba, to jest obraza. Walka? Poprostu oprzyj się na PPM i sporadycznie wcisnij LPM aby zoneshotować wroga. Przykre i żałosne.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones