PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=698225}

Assassin's Creed IV: Black Flag - Krzyk wolności

Assassin's Creed IV: Black Flag - Freedom Cry
7,2 1 560
ocen
7,2 10 1 1560
Assassin's Creed IV: Black Flag Krzyk wolności
powrót do forum gry Assassin's Creed IV: Black Flag - Krzyk wolności

To tak w skrócie:

- znowu dużo bezsensownego jeżdżenia w tą i we tą
- za dużo tej nudnej żeglugi
- dosyć schematyczne i monotonne misje
- fabuła ciekawa jak zeszłoroczny śnieg
- Bardzo słabe obsadzenie akcji. Po lasach w ameryce północnej, nowym yorku i bostonie
myślałem, że nie da się gorzej osadzić miejsca akcji, ale da się. Jakieś dżungle, wyspy
tropikalne to nie miejsce dla asasyna. Miasta są po prostu monotonne i nie odczuwa się
satysfakcji z uciekania.
- Same kierowanie asasynem może nie jest takie złe, ale czasami wkurza gdy niemalże
automatycznie wspina się gdzieś zamiast biegać w innym kierunku.

Na plus mogę zaliczyć grafikę i system walki.

I jeszcze podsumowując:

Nuda, nuda, nuda. Gra niepomyślana w ogóle. Mimo, że mam trochę czasu wolnego i czasami
nie mam co robić to jednak wolę już ułożyć pasjansa niż wrócić do najnowszego asasyna.
Ledwo doszedłem do połowy gry, ale na pewno nie wrócę, chyba, że mi ktoś zapłaci za to.

ocenił(a) grę na 7
gawlacki

"wkurza gdy niemalże automatycznie wspina się gdzieś zamiast biegać w innym kierunku" - masakra to jest!!! :D on cały czas gdzieś włazi. Poza tym gra ma przydługie momenty powtarzania tych samych czynności, a głównie co mnie wkrwia to te pierolone FILMIKI po zakonczeniu etapów. Zdąrzę iść do kuchni, zrobić herbatę, wskoczyć pod prysznic, wracam - a to gówno ciągle leci :D :D :D SERIO! ale poza tym polecam grę, ogólne wrażenie fajne, chociaż wolę takie z bardziej dynamiczną akcją ;)

czerwona_pantera

filmiki maja przedstawiac sceny fabularne jak mozna miec o to pretensje?

ocenił(a) grę na 6
czerwona_pantera

zazwyczaj filmiki da się pominąć xd

czerwona_pantera

" a głównie co mnie wkrwia to te pierolone FILMIKI po zakonczeniu etapów. " Śmiem twierdzić, że jestes kretynem - to po co Ty w to w ogóle grałeś? odpalasz gre fabularną i nie chcesz ogladac filmików, puknij się w pusty łeb :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones