PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=617374}
7,9 15 540
ocen
7,9 10 1 15540
Assassin's Creed: Revelations
powrót do forum gry Assassin's Creed: Revelations

5/10 :/ No­ to w sumie za­ dużo na tak nudną­ grę. Myślałem, że­ zasnę nad­ klawiaturą, już­ zmuszałem się aby­ to przejść do końca­ - to bardzo źle -­ takie gry­ powinienem oceniać­ na mniej niż 3 ale­ w dwóch ostatnich­ sekwencjach (jest­ ich 8) zrobiło się­ żywiej i­ ciekawiej. Poziom­ trudności jest­ porażający - to gra­ dla de.ili. No po­ prostu się­ załamałem sytuacją:­ biegnę za typem,­ wchodzę do budynku­ a ten stoi na górze­ schodów w dwoma­ ochroniarzami i­ patrzy się na mnie.­ Na ekranie­ wyświetla się napis­ zabij go używając­ pistoletu, wciśnij­ E. Wciśnąłem E i­ typ zginął - next­ scene :/// Litości­ to już jest­ karygodne - zero­ jakiegokolwiek­ nawet najmniejszego­ wyzwania, zero­ jakichkolwiek­ emocji, nic k.rwa.­

Właśnie na­ niekorzyść AC:R­ przemawiają także­ smętne, tak samo­ jak gameplay nudne­ cut scenki, które­ trwają zbyt długo.­ Jak będę chciał­ obejrzeć film to­ obejrzę film :) Ja­ chce grać -­ przerywniki filmowe­ mają być tylko­ delikatnym­ dodatkiem do gry a­ nie elementem­ wypływającym niemal­ na pierwszy plan.­ To samo momenty­ chodzone, gdzie­ nasza postać­ samoczynnie łazi,­ pier.oli z innymi­ bohaterami i szlaja­ się po­ Konstantynopolu -­ no k.rwa­ niesamowicie­ pasjonujące.­ :|

Na +­ optymalizacja,­ grafika - ładnie­ wygląda­ Konstantynopol.

5­/10 to naprawdę­ mocno zawyżona­ ocena dla tej­ bardzo wtórnej gry.­ Jeśli nic nie­ zmienią w­ wyczerpującej się­ formule to ta seria­ przygaśnie jak­ zdmuchnięty promyk.­ :P

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones