PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=614464}
7,3 520
ocen
7,3 10 1 520
ArmA II
powrót do forum gry ArmA II

Grałem trochę w demo­ i mi się nie­ podoba. W dodatku­ ma bardzo­ przeciętną grafikę­ a nieprzeciętne­ wymagania­ :/ Klawiszologia i­ natężenie akcji,­ które praktycznie­ nie istnieje­ zraziło mnie do tej­ gry do tego stopnia, że moją­ przygodę z ArmĄ 2­ zakończyłem na­ treningu :P po­ prostu nie miałem­ siły dalej w to­ grać, gdyż­ klawiszologia była­ tak nieintuicyjna,­ ze mnie szlag­ trafiał, wszystko­ od dupy strony, nie­ dało się grać po­ ludzku. Ponoć to­ symulator pola­ walki i stąd ten­ niecodzienny klimat­ w ustawieniach i­ intensywności­ rozgrywki :P nie­ mniej jednak­ panowie się nie­ postarali, gra nie­ dla mnie :>

W ogóle nie­ mogłem podnieść­ amunicji :> a co­ dopiero myśleć o­ strzelaniu. Nie­ wiem czy miałem­ właśnie buga a czy­ czegoś nie­ wcisnąłem jak­ należy ale klikałem­ każdym możliwym­ przyciskiem na­ klawie O_o

IMHO gra­ niewypał i do tego­ ma drakońskie­ wymagania podług­ bardzo przeciętnej­ grafiki.

ocenił(a) grę na 9
STAMiNA

Właśnie dlatego, że to symulator ustawienia klawiszy są takie, a nie inne - w/g mnie klawisze są dobrze przypisane. Wymagania niestety to słaba optymalizacja kodu, ale związane jest to też z wielkością map - polecam takie jak np. Isla Duala.

Również dlatego, że nie jest to pierwsza lepsza strzelanka, nie podnosisz jakichśtam z ziemi magazynków, tylko musisz wybrać - do samej rodziny M16/M4 jest bodaj 6 typów amunicji (magazynki w/g STANAG po 20 i 30 nabojów w wersjach: zwykła lub z cięższym pociskiem i magazynki do kbk G36 i kbkm MG36). Domyślnie amunicji nie podnosi się osobnym klawiszem - jeśli pokazuje ci się ikonka karabinu to kółkiem myszy przewijasz menu do odpowiedniej akcji - ew. wybierasz Gear/Wyposażenie i masz wszystko czarne na białym.

Intesywność rozgrywki? Hmm, a to niby myślisz, że żołnierz na polu walki tylko w okopie siedzi ew. wyskakuje z BWP i stawia ścianę ognia w reżyserowanych wstawkach? Zerknij (chociażby w wikipedii) kto wykorzystuje silnik Real Virtuality do trenowania prawdziwych żołnierzy.

ocenił(a) grę na 10
acidrain84

nic dodać, nic ująć. A gra zyskuje wiele po zainstalowaniu dodatku OA, patcha 1.62.
Dodatkowo, ważne aby grać z odpowiednimi ludźmi. My mamy taką "małą paczkę" chopaków, którzy młucą nieźle, są wśród nas emeryci i w sumie gimnazjaliści, ale jak siadamy do Army to różnice wiekowe nikną - jest misja, taktyka, łączność, słowem - gra długo nie umrze :)

w razie chęci uczestniczenia w tym z nami, zapraszam na priv ;)

ocenił(a) grę na 9
STAMiNA

Bo w to się gra w sieci - polecam CRCTI i aktualnie na topie DayZ. I nie jest to prosta gra jest tutaj w miarę realizm, a nie biegnie z kontenerem na plecach z nieskończoną ilością amunicji i czego tam jeszcze. Tutaj musisz wybrać jeden karabin, ewentualnie zabierasz od trupa. Nie ma apteczek jak dostaniesz kulkę to po tobie - koniec kropka.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones