PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=700264}
7,7 410
ocen
7,7 10 1 410

American Truck Simulator
powrót do forum gry American Truck Simulator

""""""""""""

ocenił(a) grę na 10

ja już grałem świetna Gra

Piotrek_1099

Możesz coś więcej napisać jestem ciekaw czym jakie są różnice między ATS-em a ETS-em 2 ?

ocenił(a) grę na 6
Piotrek_1099

gra jest świetna dla tych co posiadają kierownicę , pedały i skrzynie biegów, inaczej nie warto grać

Darado

Bez przesady, na klawie i myszce też gra się przyjemnie wszystko idzie dostosować do własnych preferencji ; p

Darado

Ja w ETS-ie 2 przejechałem na klawie już 100 000 kilosów i jest zajebiście :) no oczywiście z kierownicą byłoby lepiej ale i tak z klawą świetnie się jeździ.

Piotrek_1099

a ja jestem troche rozczarowany bo grafika jak z pierwszej cześci... Mogli by się chociaż troche postarać, tyle czekania a oni chyba tylko fizyke zmienili, w dodatku na gorszą

5476

Silnik graficzny jest ten sam ale ATS ma go bardziej podkręconego, ETS 2 przecież nie wymagał GeForca 750 ! więc minąłeś się lekko z prawdą.

5476

Z pierwszej? Czyli z 18 wheels of steel? Zdaje się, że nie masz za bardzo pojęcia o grach SCS... Sam Euro Truck Simulator 2 jest jak nazwa mówi drugą częścią symulatora w Europie, wcześniej było bodajże 5 (Across America, Pedal to the metal, Convoy, Haulin, Long Haul - te pamiętam bo grałem) części. Potem był Euro Truck i wydawanie dodatków do niego, a Euro Truck 2 to był na początku Euro Truck 1 w nowej grafice i z połączonymi mapami z dodatków German Truck Simulator i UK Truck Simulator.... dopiero z patchami i dodatkami się ta gra rozwinęła.
SCS to nie jest jakieś wielkie i bogate studia. Kolejna ich gra to zawsze kopia poprzedniej, nieco ulepszona. ATS to też kopia ETS2, ale nieco ulepszona i na szczęście (nie zawsze tak było) posiadająca wszystko co dołożono w łatkach i dodatkach do ETS2. Niestety ATS nie kupiłem i nie kupię. Od premiery minęło już tyle czasu, a wciąż nie ma Arizony. Wolę wrócić do Convoy czy Haulin i jechać z San Francisco do Nowego Jorku...

conrad_owl

ETS 1 miałem na myśli

5476

Też grałem w poprzednie części. A najgorsze jest to że długo zapowiadany ets 3 też pewnie będzie miał taką grafę. Więc się już nawet nie napalam

5476

ETS3? Jakoś nie słyszałem... SCS nie napisał raczej nic o tym na swoim blogu. Raczej wydaje mi się, że będą rozwijać ATS i ETS2 w obecnej formie by połączyć to w jakiś konkretny, jeden świat. Póki co panowie z SCS pracują nad Francją dla ETS2 i później mam nadzieję Hiszpanią i resztą Włoch. Do tego do samego ATS mają tyle stanów do zrobienia, że... Pracują także nad Euro Couch Simulator, który docelowo ma się połączyć z ETS2 i wtedy będzie to wielki symulator z wyborem autobusu lub ciężarówki na jednej , dużej mapie Europy.

ocenił(a) grę na 5
Piotrek_1099

Najbardziej żałosna jest wielkość mapy :(

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones