PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=611957}
8,1 2 428
ocen
8,1 10 1 2428
Aliens vs. Predator 2
powrót do forum gry Aliens vs. Predator 2

10/10

ocenił(a) grę na 10

Niewiele jest piękniejszych rzeczy na świecie niż karabin pulsacyjny w ręku i dźwięk pękających czaszek Obcych.

ocenił(a) grę na 10
pawel_cimochowski

Będę Cię cytował.

ocenił(a) grę na 9
pawel_cimochowski

A ja tam wolałem obcym chrupać ludzkie czaszki ;-)

ocenił(a) grę na 9
pawel_cimochowski

Mało grywam/łem w gry ale przyznać muszę że ta jest w zajedwabistym jak dla mnie klimacie.
Skusiłem się po tym kiedy zobaczyłem jak młody w coś tam pykał sobie na pececie.
Pamiętam jak po nocach w to grałem ze słuchawkami dobrze podkręconymi i tylko przy świetle monitora.
Nieraz robiłem taki odjazd od biurka, że wszystkich na chacie budziłem a mnie pikawa mało żeber nie połamała.

dotrix

Tak samo jak ja :D

ocenił(a) grę na 9
pawel_cimochowski

Gra prawie idealna. Prawie, bo akurat część Predatora - gameplay, kampania, uzbrojenie etc. - jest dość mierna.

Krol_Sedesow

Dokladnie, w porownaniu z kampania Marines to przy Predatorze latwo usnac, przemierzajac podobne do siebie dzungle i skaczac po drzewach niczym malpa.

ocenił(a) grę na 10
Bruce_Lee

Marzy mi się AvP3 na poziomie pierwszych dwóch części tylko z dzisiejszą grafiką.

ocenił(a) grę na 9
Pawuloniasty

A mi by wystarczył dobry remaster AvP2. Właśnie znowu robię kampanię marine i nadal po tylu latach jest mega klimat - jakby jeszcze do tego dodać nowoczesną grafikę...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones