PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10006488}

Przyjaciele: Spotkanie po latach

Friends: The Reunion
7,2 3 218
ocen
7,2 10 1 3218
Przyjaciele: Spotkanie po latach
powrót do forum programu Przyjaciele: Spotkanie po latach

Czy kojarzycie "Przyjaciele" Serial o grupie sześciorga przyjaciół, którzy mieszkają w Nowym Jorku.
Kiedy ich zobaczyłem nie będę ukrywać, że byłem bardzo wzruszony i uśmiechnięty, aby zobaczyć w doskonałekformie.
Mam nadzieje, ze Powstanie chociaż wersja kinowa . Ogarniał mnie smutek koedy kończyło się spotkanie.

Kiedy Jennifer Aniston, Courteney Cox, Lisa Kudrow, Matt LeBlanc, Matthew Perry i David Schwimmer spotkali się ponownie po 17 latach, aby uczcić ukochany serial komediowy Przyjaciele, był to moment pełen emocji dla fanów na całym świecie
Napewno podstawą sukcesu "Przyjaciół" jest proste, niezwykle namacalne, a zawarte bezpośrednio w tytule, a także tekście kultowej piosenki "I'll be there for you"
Zanim zaczne recenzje nie sposób jest sposób rozwinąć tenat o statystykach:

-Serial miał 236 odcinków
-lecieli na 224 teretoriach.
- Byli serialem komediowym nr1 przez sześć sezonów zrzędu.
-Liczba widzów osiągało średnio 25 milionów tygodniowo.
-52 milionów obejrzało ostatni odcinek
- a na wszystkich platformach serial obejrzano 100 miliardów razy ! Ja mogę dodać, że nie Jestem zaskoczony, bo sam jestem fanem tego kultowego serialu.
Serial który dostarczył tyle pięknych momentów, radości, śmiechów, wzruszeń co przełożył sie nato, podbijają serca na całym świecie, zmieniając świat o 360 stopni ! Odmienili swoje życie jak i innnym ludziom a ich przyjaźń kiedzy aktorami naprawdę istnieje, zmajac to niesamowite uczucie.
Ten serial umocnił milionom ludziom przyjaźń,a w napisach końcowych ostatniego odcinka dziesiątego sezonu, pozostawiając w naszych sercach dziwne uczucie pustki, smutku, nostalgii i tęsknoty.
właśnie estetyka bardziej niż humor magnetyzowała widzów przez lata. No bo któż nie chciałby mieć takich przyjaciół? A ilu z nas pomógł takowych zdobyć? Nawet jeśli ich relacje są delikatnie utopijne i tego jesteśmy świadomi.
Obejrzcie sobie "Przyjaciele spotkanie po latach"mozecie go obejrzeć na aplikacji HBO MAX wszyscy razem sie spotkali na planie wśród deloracji Uwielbiałem i nadal uwielbiam ten serial, który zawsze poprawiał mi humor, zapewne wielu z was odnosilo takie same mając uczucie, że mieliście wrażenie , że znacie grupkę przyjaciół osobiscie, jakbyśmy byli tym siódmym przyjacielem.
Każdy kto wystąpił z aktorów gościnnie w tym serialu czuli się wyroznieni, wyjątkowo że mogą uczestniczyć w tym swietnym serialu, to było dla nich coś wielkiego,bo to była dla nich fantastyczna przygoda,a przede wszystkim wielkie gwiazdy hollywoodzkie gdzie sami aktorzy ich uwielbiali:
Danych DenVito, Ben Stiller, Julia Roberts, Brat Pitt, Sean Penn
Seriale "Przyjaciele" są zabawnie, ponieważ Cała szóstka, to mistrzostwo slapstiku.
Byli już tak popularni, że gdzie się się pojawili, to tysiace ludzi się zbierało tak jak za czasów Bitelsów- ludzie krzyczeli, piszczeli.
Jedna z słynnych scenarzystek Przyjaciół wspomina, że kiedy czekała na lotnisku na samolot nagle zauważyła, że znajdują się na każdej okładce wtedy pomyślała "Wow, To jest naprawde jakieś szalenstwo" trafili do okładki "Roling Stones" Jako serial. W jaki sposób Ten serial stał się duchem czasu.
Nagle serial "Przyjaciele" poszli na cały świat, ptzetlumaczając ten serial w 18 językach.
Jeden z artystów z popularnego zespołu muzycznego na całym świecie pochodzący z Korei Południowej "BTS" powiedział - "Przyjaciele pomogli mi w języku Angielskim, i wiele nauczyli mnie o życiu o przyjaźni.
Wypadałoby mi więc wspomnieć, że wszyscy są tak samo wyjątkowi i wspaniali- nie jestem wstanie określić kto gorzej powędrował w serialu, każdy z nich miał w sobie wspaniake cechy, które przyciągali wydziw- zaoewne wielu widzów miało też swoich ulubieńców
To więcej niż serial, aktorzy w którzy grali postacie znane, zrobili z myślą o nich aby dopasować aktorów - można smialo stwierdzić, ze było im po postu pisane aby zrobić coś wielkiego dla spoleczeństwa, zostając idealnke obsadzeni do tego serialu.
Co ciekawe aktorzy poza zdjęciami , a nawet w trakcie nagrywania bardzo do siebie się zbliżyli, jak sami uwazają między nimi była i nadal jest silna więź, byli nafal są związani ze sobą chemia, to dlatego ten serial był taki naturalny,prawdziwy, że nawet po 17 latach celebrowania serialu wciąż . Potrafil szybko sie odnaleść. A gdy minal pierwszy szok wywołany, że mogli znowu się zobaczyć, to bardzo szybko weszli do trybu swoich wspólnych starych żartów- jak rodzina. Cała grupka przyjaciół stając pierwszy raz na planie zdjęciowym po 17 latach popłakali się ze wzruszenia, a każdy kto siebie zobaczył rzucał się do ramion.
utrzymująja ze sobą kontakt choćby zatelefonować do siebie.
Ten serial jest jedeym z moich ulubionych, wielu ludzi jak ja utożsamiałem sie do tych bohaterów serialu.
Przede wszystkich scenarzyśiproducenci wiedzieli ze każdy aktor który miał zagrać kwestie które czytali z ust byli idealnie dopasowani.
Każda postać charakteryzowała siuę ze mogliby o każdy nich nakręcić serial.
Wielu ludzi ten serial ukształtował na dobrych ludzi.
Jedni bracia bliźniaca przez całe życie byli nieśmiali,a dzięki serialowi byli on doskonałym aby podbudować swoją pewność siebie zawieraniu znajomości.
Jeden fan z Indii opowiedzial że dowiedzial się, że kiedy ojciec powiedział mu, że nie jest unieść walizki lewą ręką. Następnego dnia zdiagnozowalu mu zatwadzenie zaników bocznych. To co mu nastąpiło, zaczeło być walką,bo najważniejsza osoba która kochał z każdym dniem był córa bliżej ,ścianę , mając myśli samobójcze. - chodź byś nieważne jakie miał zmartwienie, kiedy zobaczysz na ekranie "Przyjaciół" to zawsze się zaśmiejejesz. Nawet niezdają sobie sprawy,
Zamykał się w pokoju i godzinami gapił sie w Nagle znalazła powód dla którego warto sie budzić, bo mieli wokół siebie przyjaciół.
Inni walczyli depresją , będąc w fatalnym stanie, przestawał wychodzić do ludzi.
Dla kolejnych ich domem byli "PRZYJACIELE"
Byli ich przyjaciółmi, bo własnych niemieli.
jak Uratowali tylu ludzi, których nie znali
Ciejawostka: Sam David Beckham ikona światowa futbol powiedział "Najbliżej mi do Moniki, bo mam fioła na punkcie czystości Dużo podróżuje ciągle w hotelach, mam często przestoje. Kiedy tęsknię za dziećmi, za rodzinę, to "Przyjaciele" poprawiają mi nastrój"na bardziej negatywny budzi w nas uczucie zaniepokojenia, a to przekłada się na mocniejszy odbiór treści i większy upust, jeśli wszystko kończy się dobrze.
30.09.2023 Krystian Hubacz

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones