PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10006488}

Przyjaciele: Spotkanie po latach

Friends: The Reunion
7,2 3 196
ocen
7,2 10 1 3196
Przyjaciele: Spotkanie po latach
powrót do forum programu Przyjaciele: Spotkanie po latach

Nie wiem ile razy obejrzałam 'Przyjaciół'do tej pory, ale na pewno dużo Bardzo wzruszyłam się widząc ich wszystkich w tym specjalnym wydaniu. Pamiętam gdy pierwszy raz zaczęłam oglądać przyjaciół, byłam jeszcze dzieckiem, ale pokochałam ten serial od 'pierwszego wejrzenia'. Ten serial poniekąd przypomina mi o dobrych czasami z dzieciństwa. Z przykrością patrzę na komentarze młodszych ode mnie, bo zarzucają, że serial jest bardzo nierealistyczny, bo nie spełnia wymagań odnośnie różnorodności pod względem bohaterów o różnych kolorach skóry i innych współczesnych wymagań. Wydaje mi się, że na tamte czasy poruszał cięższe tematy jak np to, że okazuje się, że pierwsza żona Rossa okazała się być lesbijką, Pheobe zostaje surogatką, by urodzić dzieci swojego brata. Na dzień dzisiejszy to nic specjalnego, ale lata '90 początki 2000 to była zupełnie inna rzeczywistość. Najbardziej jednak w tym serialu podobała mi się idea 6 przyjaciół, którzy zawsze się wspierają i kochają. <3

ocenił(a) program na 6
madlenne_

Rzeczywiście ten serial ma w sobie coś takiego że poprawia humor.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones