PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=856605}

Małżeństwo po indyjsku

Indian Matchmaking
6,5 478
ocen
6,5 10 1 478
Małżeństwo po indyjsku
powrót do forum programu Małżeństwo po indyjsku

Fajnie się ogląda, dokument w lekki sposób pokazujący w sumie poważny problem.
Jeżeli na chwilę zatrzymamy się i zastanowimy nad pokazywanymi bohaterami to w większoścI, zwłaszcza laski i głównie z usa to mega egocentrycy. Ludzie skupieni maksymalnie na sobie, swojej pracy i swoich potrzebach i nie widzący ludzi w około siebie budzące się w wieku 30+ i stwierdzające, że zegar biologiczny im tyka i czas znaleść jakiegoś dawcę, bo pomimo że są takie wyzwolone to jednak trzeba spełnić obowiązek i mieć dzieci.
Śmieszna jest laska która szuka męża i stabilizacji ale kopie w d... fajnego faceta na rzecz 7 lat młodszego, bitch pls, albo laska która ma listę wymagań długą jak stąd do ameryki, no i ta która rezygnuje ze swatki bo "nie czuje z nią chemiczny". OMG! Ciężko mi to przychodzi przyznać ale to faceci decydujący się na usługi swatki wydają się być bardziej dojrzali niż laski.

karola024

Ja mam wrażenie, że tym facetom to po prostu wszystko jedno, chcą żeby rodzice przestali im truć, albo chcą to już mieć za sobą. Poznałam kilka lat temu hinduskie małżeństwo starszej daty (oboje 60+), byli na wakacjach i zatrzymali się w hotelu, w którym pracowałam. Facet podrywał wszystko, co się rusza, a jego żona chyba dziękowała Bogu, że nie wykazuje zainteresowania nią. Więc moje przypuszczenie jest takie, że kobiety podchodzą do tego na zasadzie "nie no, serio muszę znaleźć kogość ogarniętego, bo jestem na niego skazana do końca życia, a mnie nie wypada zakochać się potem w innym", a faceci myślą "to tylko żona, zawsze mogę znaleźć sobie kochankę".

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones