PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=856605}

Małżeństwo po indyjsku

Indian Matchmaking
6,5 478
ocen
6,5 10 1 478
Małżeństwo po indyjsku
powrót do forum programu Małżeństwo po indyjsku

W pierwszym sezonie bardzo kibicowałam Nadii, ponieważ wydawała mi się bardzo miła, szczera i po prostu dobra, bezinteresowna w porównaniu do niektórych kobiet w tym programie (jak np: ta, która rzuciła pana nauczyciela, a jednym z powodów były jego zarobki). Pod koniec pierwszego sezonu miałam wrażenie, że układa jej się z panem prawnikiem - Shekarem, on zresztą też tak myślał, po czym zaraz na początku drugiego sezonu dosłownie wystawiła go na wspólnej imprezie migdaląc się z nowym kandydatem, a później "zerwała" z nim przez telefon, na dokładkę opowiadając mu, jaki to ten drugi jest wspaniały (i w ogóle w tamtej chwili siedział z nią w jej domu), nie wiem, o co chodzi, ale moim zdaniem tak się nie robi, nie spławiasz kogoś jednocześnie zachwycając się innym itd. I jeszcze to jej usprawiedliwienie, że flirtowała z Shekarem, a on nic, więc pewnie nie był nią zainteresowany - laska, on poznał całą twoją rodzinę, wszystko robiliście razem, co miał jeszcze zrobić - wpić ci się w szyję przy świadkach, jak tamten? Dlatego sądzę, że dopadła ją karma w trzecim odcinku, tylko że prawnik jeszcze wykazał się ogromną kulturą osobistą i empatią i nie skomentował jej w żaden niemiły sposób, w porównaniu do niej...
Czy tylko ja mam takie przemyślenia?

DagnaMara

W 3 sezonie najbardziej kibicowałam Ruszali Raj. Niesamowite, że nawet finalistka konkursu Miss India potrzebuje pomocy w znalezieniu partnera. A może to taka specyficzna promocja serialu?

caramilla

Mam wrażenie, że dzisiaj wielu osobom trudno jest kogoś sensownego sobie znaleźć. U niej widzą przede wszystkim urodę, ok, ale ona też ma jakieś wymagania (czyta poezję itd.), w dodatku jest mocno zżyta z rodzicami i dla wielu to może być odstraszające, wiele kobiet też nie chce tzw. "maminsynków", ani oglądać rodziców partnera praktycznie codziennie. Serial jest już wypromowany, chociaż z pewnością zależy im na różnorodności (stąd też ten Londyn), jak już to ona mogła w tym widzieć szansę na wypromowanie swojej osoby, a może chciała przeżyć jakąś życiową przygodę w takim programie? Kto wie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones