PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=770796}
4,4 1 393
oceny
4,4 10 1 1393
Dzień Dobry TVN
powrót do forum programu Dzień Dobry TVN

To nie takie złe!

ocenił(a) program na 5

(Uwaga, kontrowersyjna opinia)

Niespodziewałem się, że ten program ma jeszcze poziom po latach, ALE MA.
Tematy omawiane to ruletka czasami nudne, a czasami ciekawe. Ogólnie to może nie jest to taki sam poziom programu jak 7 lat temu, ale nadal trzyma się solidnie. Można powiedzieć, że te 3 godziny to strata czasu, jednak w tych czasach nie ma nic ciekawego w tv, na dodatek to już przynajmniej lepsze niż PnŚ, ponieważ nie ma takiego typowego bla bla bla ciąża, bla bla bla chcemy być trendy bla bla bla. W mojej opinii wolę oglądać coś co nie zawsze trafia z tematami, ale często nadal trafia, niż takie trajkotanie na lewo i prawo i marna próba odbudowania bardzo dobrego klimatu "Kawy czy Herbaty" po tym kiedy PnŚ zastąpiło ten program, a jak już mówię o Kawie czy Herbacie, to DDTVN u mnie ma plusa za to, że mi bardzo przypomina ten program przez tą "skromność" i otoczenie, które się nie zmieniło. Ja się bałem, że kiedy włączę ten program po latach to zobaczę kompletnie inny program, ale jednak się wszystko zachowało (oprócz loga i bumperów, ale to było oczywiste, że się zmienią, bo żaden program by tak długo miał tą samą grafikę). Co ciekawe, że DDTVN ma na google 21%, a PnŚ 73%, widać, ze tutaj propaganda TVP zadziałała (w sumie to memy również xD), ale ogółem to propaga była największym znacznikiem tego, choć DDTVN jest o wiele lepiej przeprowadzonym porannym programem. Pozdrawiam, tyle mam do powiedzienia d:

ocenił(a) program na 5
Karecjan

Poprawka: jednak się sporo zmieniało, ale klimat show pozostał ten sam, a więc szanuję i tak.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones