PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=208630}

Zbuntowani

Rebelde
7,4 8 800
ocen
7,4 10 1 8800
Zbuntowani
powrót do forum serialu Zbuntowani

Piosenka Thomasa

ocenił(a) serial na 10

W odcinku 390 Thomas gra na plaży i śpiewa.

Czy ktoś wie jak sie nazywa ta piosenka albo skąd ja ściągnąc??
PROSZE!

TheHost

Te pytanie zadaje sobie wiele osób ^ Tytuł to podobno Underneath, zespołu M5, którego członkiem był Jack Duarte (Thomas), ale problem w tym, że tej piosenki nigdzie nie ma. Prawdopodobnie owa piosenka występuje pod innym tytułem. Sama szukałam utworu dobre kilka miesięcy temu, próbowałam dopasować tekst, ale to nic nie dało.

ocenił(a) serial na 10
__Luna__

A sykoda bo piosenka jest po prostu Bossssssssssska

__Luna__

http://www.sciagnik.net/p,722668,jack_duarte_rbd-_thomas_-_underneath.html

Tu macie tą pisoenke ale wykonaniu Tomasa

__Luna__

a jak ktoś nie umie znaleść to taka ciekawostka M5 to inaczej MAGNETO 5

__Luna__

Jack Duarte znalazł sie na planie serialu "Zbuntowani", ponieważ chciał wykorzystac tę rolę do promocji swojego zespołu M5. Ten meksykański aktor nigdy nie ukrywał, że jego największa pasją jest muzyka:
- Aktorstwo bardzo mi sie podoba. Ale to nic w porównaniu z emocjami, jakie wywołuje obecność na scenie- wyznał w trakcie wizyty w Hiszpanii.
Na castingi do serialu przyszła cała formacja M5, ale tylko on dostał rolę...

Szybko okazało sie, ze decyzja o graniu w "Zbuntowanych" była gwoździem do trumny M5:
-To był bardzo pracowity okres. Na początku cały czas żyłem w biegu. Z planu jechałem prosto na koncert,a nastepnie wracałem do ekipy produkcyjnej. Szybko przyszedł moment, gdy byłem zmuszony opuszczać koncerty na rzecz kręcenia "Zbuntowanych". Tuż po wydaniu naszej piątej płyty podjęliśmy decyzję o rozwiązaniu zespołu i każdy poszedł w swoją stronę.
A tu macie ciekwostki

__Luna__

http://www.youtube.com/watch?gl=PL&hl=pl&v=wLtv2FmtvQE&feature=related A tu mcie ich teldysk

ocenił(a) serial na 10
__Luna__

Tak na u było na mp3.

ocenił(a) serial na 10
__Luna__

Ale cały zespół to Magneto m5. Teraz Jack Duarte. Me. Był w innym zespole W Eme15. Ale tylko do 2014 go. Bo pracował też w teatrze.

ocenił(a) serial na 8
TheHost

szkoda, że nikt nie wie, jaki to tytuł, bo piosenka rzeczywiście jest cudowna! =)

ocenił(a) serial na 7
Blair233

Ja wiem jaki to tytuł!:D

Piosenka nazywa się "Underneath" zespołu Jacka M5, który już nie istnieje.

ocenił(a) serial na 7
arisa_

a tam już ktoś podał.. sorry nie zauważyłam:)

ocenił(a) serial na 10
arisa_

Dzięki ale czy ktoś wie skąd tą piosenkę Underneath można ściągnąc? Nawet
na youtube nie ma... :(

ocenił(a) serial na 10
TheHost

Na u. Unger coś

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones