PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10038557}
7,0 1 595
ocen
7,0 10 1 1595
Zatoka szpiegów
powrót do forum serialu Zatoka szpiegów

Dla przystojnego charyzmatycznego Bartosza Gelnera warto.:) Gdyby jeszcze było więcej scen erotycznych w wykonaniu głównego bohatera , a zamiast tylu cycków kawałek fajnego męskiego pośladka:):):)
A tak serio, to nie rozumiem tylu rozczarowań. Ciskacie się z powodu detali w mundurach jakby to był film dokumentalny. To serial rozrywkowy. Taki James Bond w czasie wojny. Hans Kloss też nie był chyba jakimś strasznie ambitnym serialem. Co złego jest w rozrywce? Nie macie czasem ochoty się odmóżdżyć? Przystojny główny bohater, szpiedzy, intrygi, piękne kobiety, super krajobrazy. Czego więcej oczekiwać od rozrywkowego serialu? Ja tam bawię się dobrze, oglądając i cieszę oko ładnymi kadrami. Wyjmijcie czasem kije z 4 liter i bawcie się po prostu:)

ocenił(a) serial na 4
Barbarra_Ra

Niestety problem jest taki że akcja nie wciąga, a raczej wieje nudą. Oczekiwałem więcej - i znów się zawiodłem.

ocenił(a) serial na 6
andre_

Mnie się to dobrze ogląda:) Ale tez w przeciwieństwie do Ciebie nie oczekiwałam wiele. Jest ok. Nie hit ale i nie wstyd. Brakowało fajnego serialu o szpiegach z czasów II wojny światowej. Przystojnych mężczyzn, pięknych kobiet. No i wreszcie cos zrealizowali. Ot taka bombonierka dla oczu:) Mój Dziadek i Tato uwielbiają Klossa i z zawsze na Święta oglądamy całą rodziną. I zawsze sobie myślałam czemu nie zrobią bardziej współczesnej wersji. Dlatego jestem kontenta:) Ale rozumiem odmienne zdanie i szanuję:) Pozdrawiam:)

ocenił(a) serial na 5
Barbarra_Ra

Gelner sympatyczny, wizualnie do roli pasuje. Niestety kreacja postaci ogólnie słaba. W zasadzie cały wkład w budowanie postaci opiera się na jaraniu fajek. Jednej za drugą. Facjata i papierosy to zbyt mało, aby efekt był zadowalający. Za mało gry mimiką twarzy, wszyscy są beznamiętni. Nikt nawet nie zbliżył się przez 60 lat do kreacji szpiega przez Mikulskiego, a czarnego charakteru przez Karewicza.

ocenił(a) serial na 6
Raf KRK

No Brunera nic nie przebije:) Kocham tę kanalię:) Co Święta oglądamy rodzinnie z Dziadkiem i Tatą. Wiesz, że Bruner był początkowo przewidziany do jednego lub dwóch epizodów, ale kreacja Karewicza była tak genialna i publiczność tak go pokochała, że jego wątek poszerzono. W tym filmie rzeczywiście brakowało takiej mięsistej postaci będącej antagonistą głównego bohatera. Takiego uroczego łajdaka. Kessler był silna postacią, ale to nie to.

ocenił(a) serial na 8
Raf KRK

Co chcesz od mimiki Gelnera? Była w porządku, to twardy niemiecki oficer nie płaksa. Mimika była widoczna po śmierci brata i ojca oraz jak dusił to dziewczę z knajpy, chyba Anna jej było. Nie pokazywał emocji bo by zaraz odkryli że ma coś za uszami tym bardziej że był z Abwehry.

ocenił(a) serial na 4
felicytas

Gellner coś tam pokazał, ale "najlepszy" był Karol Pocheć, grający Johanna jedną miną 100% czasu. A podobno grywa też w teatrze.

ocenił(a) serial na 5
andre_

Niestety muszę się zgodzić. To jest w ogóle zastanawiające, bo gość występuje w Teatrze Narodowym w Warszawie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones