Zadzwoń do Saula
powrót do forum 5 sezonu

Wow, wow, wow. Takiego sezonu jeszcze w BCS nie było. Chyba mogę spokojnie powiedzieć to - Vince Gilligan zrobił to ponownie. Zrobił serial na miarę Breaking Bad. Dwa odcinki tego sezonu pod rząd wylądowały w TOP 25 odcinków wszechczasów na imdb, w tym jeden na miejscu 5. Ciekawe, gdzie dojdzie finałowy odcinek tego sezonu, a jeszcze ciekawsze, jaki będzie finałowy sezon. Rhea Seehorn idzie po Emmy, z resztą tak samo Jonathan Banks, Bob Odenkirk, Giancarlo Esposito czy TONY DALTON (WIELKIE BRAWA za Lalo) perfekcyjnie zagrali. W każdym bądź razie, ten sezon na 100% zdominuje tegoroczne nagrody Emmy.

ocenił(a) serial na 10
SLAVKING

Vince znowu pozamiatał......

ocenił(a) serial na 9
SLAVKING

Tak ,5 sezon to majstersztyk!

ocenił(a) serial na 8
SLAVKING

Po ostatnim odcinku sezonu 5 jestem wbity w fotel. Najgorsze, że teraz nie da się nawet określić jak długo będzie trzeba czekać na sezon 6, jedno jest pewne, bardzo długo :-(((((

Mordechaj_Sauerland

Premiera w okolicach lutego-marca 2021.

ocenił(a) serial na 7
SLAVKING

Lalo - fantastycznie zagrana postać!

SLAVKING

Z ciekawości, które to odcinki?

ocenił(a) serial na 10
SLAVKING

Najlepszy odcinek 8 i 9

SLAVKING

Jestem po pierwszej serii i uważam ten serial za mega nudny. A Breaking Bad od lat jest moim number one. Jak to możliwe, że "nie wchodzi mi" ta produkcja?!

ocenił(a) serial na 10
DobryOmen

Oglądaj dalej. Będzie tylko lepiej. 5. sera to już właściciwie BB.

ocenił(a) serial na 7
ewagm1

Dlaczego pozwolili (Gus i Mike)Saulowi wyciagnac Lalo z wiezienia?

ocenił(a) serial na 10
aronn

Bo wiedzieli ze jak tylko wyjdzie z więzienia to ucieknie do Meksyku, o tam Gus będzie mógł go zabić bez wzbudzania podejrzeń. Gdyby to zrobił w USA kartel odrazu by się domyślił ze maczał w tym palce.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones