Zadzwoń do Saula (2015-2022)
Zadzwoń do Saula: Sezon 6 Zadzwoń do Saula sezon 6, odcinek 7
odcinek Zadzwoń do Saula (2015-2022)

Wykonać plan

Plan and Execution 50m
9,2 1 391
ocen
9,2 10 1 1391
Zadzwoń do Saula
powrót do forum s6e7

Nie….. :((

Tak jak Hank znalazł się na pustyni z powodu tego co robił Walt, tak Howard znalazł się w tym mieszkaniu z powodu Kim i Jimmego.

To było straszne. Od momentu zobaczenia Lalo hylo jasne jak to się skończy. Smierć Nacho była w pewnym sensie wzruszająca a to było po prostu „bolesne” w oglądaniu. Zreszta już podczas oglądania finału całego przekrętu czułam jeden wielki niesmak. I tak naprawdę nawet gdyby Howard nie zginął to kim są Jimmy i Kim żeby miało im ujść na sucho granie innym człowiekiem w taki sposób. Zadowolenie z siebie, że taki duży przekręt się udał aż biło z twarzy Kim podczas konfrontacji. A teraz będą łzy po śmierci Howarda, z tym ze łzy to za mało, są nic nie warte, bo człowiek już nie żyje.

niebieskiedwaoka

Dopiero obejrzałem ten odcinek, więc nie czytam komentarzy, żeby unikać spoilerów, wrócę po obejrzeniu sezonu.
Tak tylko chciałem powiedzieć, że Howard był dupkiem, ale nie zasłużył na coś takiego.
Cholera, to było mocne.

ocenił(a) serial na 10
niebieskiedwaoka

Właśnie skończyłam odcinek 7 i ciągle nie mogę uwierzyć, że Lalo dalej żyje... juz się nie mogę doczekać aż go załatwią, tak samo Gusa za to co zrobił lojalnemu wobec niego Nacho... Czy ktoś mi powie dlaczego Gus wrobił Nacho w to wszystko? Nie mogę tego przeżyć... Jak to możliwe, że grupą wyspecjalizowanych gości z giwerami nie była w stanie zabić Lalo w jego domu to raz. Gdzieś się chyba zgubiłam bo jeszcze do niedawna byłam przekonana, że poszli na ugodę już dawno temu odnośnie sprawy Sandpiper po akcji Jimmiego. Przecież Jimmy ewidentnie nie chciał robić całej ustawki żeby doszło do ugody kolejny raz, to Kim go do tego namówiła :(

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones