Zadzwoń do Saula (2015-2022)
Zadzwoń do Saula: Sezon 6 Zadzwoń do Saula Sezon 6, Odcinek 13
Odcinek Zadzwoń do Saula (2015-2022)

Saul Gone

1h 10m
9,2 1 356
ocen
9,2 10 1 1356
Zadzwoń do Saula
powrót do forum s6e13

Najpiękniejsza scena tego wspaniałego odcinka dla mnie, to zdecydowanie ich ostatni (pierwszy?) papieros gdy Jimmy i Kim spotkali się po raz pierwszy po "wyznaniu" Saula. Stojąc w czerni i bieli, on wyglądał jak detektyw z filmu noir z lat 30tych, a ona wręcz jak femme fatale. Na koniec stali się we dwójkę postaciami ze starych filmów, które wieczorami tak uwielbiali we dwójkę oglądać.

ocenił(a) serial na 10
drzewo_topola

To był "happy end" tego serialu jakiego oczekiwałem.

ocenił(a) serial na 9
drzewo_topola

Ta scena to nawiązanie do pierwszych odcinków, kiedy Kim i Saul palili papierosy w podziemnym parkingu sądu. Chociaż scena czarno biała to papieros jednak kolorowy. Jakby łączył on przeszłość z teraźniejszością. Bardzo symboliczna scen, która łączy klamrą cały serial. Fajnie to wyszło.

ocenił(a) serial na 10
Sony_kalesony

Oni palili te papierosy nie tylko w pierwszych odcinkach.
Wydaje mi się, że to było dosyć oczywiste, więc nie o tym mówiłem. Natomiast praca kamery, postawy jakie przyjęli wobec siebie, były typowe dla czarnobiałych filmów ze Złotego Wieku Hollywood, które oglądali tak często razem.

drzewo_topola

Świetna obserwacja z tymi filmami, które razem tyle oglądali. Mało tego: https://www.reddit.com/r/betterCallSaul/comments/wql5mp/kims_life_somehow_turned _into_her_favorite_movie/?utm_source=share&utm_medium=ios_app&utm_name=iossmf&ut m_term=link

ocenił(a) serial na 10
niebieskiedwaoka

Dziękuję za miłe słowo :)

Sony_kalesony

W podziemnym parkingu HHM ;)

drzewo_topola

To była genialna scena, aż łza się w oku zakręciła.

ocenił(a) serial na 7
drzewo_topola

A według mnie serial zakonczył się idiotycznie. Jimmy woli isc do więzienia na 86 lat zamiast na 7. I po co? Zeby Kim go odwiedziła w więzieniu? Kompletna bzura.

ocenił(a) serial na 10
Slawek

Skoro nie rozumiesz dlaczego to zrobił, to chyba nie rozumiałeś relacji Kim-Jimmy.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones