Zadzwoń do Saula (2015-2022)
Zadzwoń do Saula: Sezon 6 Zadzwoń do Saula Sezon 6, Odcinek 13
Odcinek Zadzwoń do Saula (2015-2022)

Saul Gone

1h 10m
9,2 1 358
ocen
9,2 10 1 1358
Zadzwoń do Saula
powrót do forum s6e13

Ostatnie emocje.

ocenił(a) serial na 10

Poczułem wzruszenie, kiedy z ust Kim wybrzmiało słodkie i ciepłe "Hi Jimmy", podczas kiedy niespodziewanie odwiedziła go w więzieniu. Zrozumiałem wtedy, że to już koniec. Koniec świetnych chwil z jednym z nnajlepszych seriali w historii naszej planety. Pomijając wszelkie dywagacje natemat, czy historia i jej koniec naciągane, czy nie i "co ten w Jimmy w ogóle zrobił, on chyba oszalał!!!", to dla mnie to było jego zwycięstwo. Wraz z Kim oczyścili się (Kim w poprzednim odcinku). Oboje wypili piwo, którego naważyli. Saul zwyciężył też na pewno sam dla siebie. Kolejny raz zabawił się ze swoją kochanką o imieniu "The Law". Scena, w której rozmawia przez telefon z Bill'em świetna. Kolejny raz w tragicznej i beznadziejnej sytuacji Saul rozstawia pionki na planszy. Jego ton głosu, pewność siebie i zapobieganie w błyskotliwy sposób prób odmowy i wyrażania wątpliwości. Saul to ikona manipulacji.

Według mnie jedyne co było naciągane i niepotrzebne to panika Jimmiego w areszcie i nagły zwrot akcji po ujrzeniu wyrytej na ścianie o opoce skazanych - prawników. Być może twórcy chcieli zgrabnie przejść do kończącej frazy serialu tj. ostatniego podrygu prawnego Saula Goodmana? Jednak myślę, że wyszło płytko i niezgrabnie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones