Zadzwoń do Saula (2015-2022)
Zadzwoń do Saula: Sezon 6 Zadzwoń do Saula sezon 6, odcinek 10
odcinek Zadzwoń do Saula (2015-2022)

Nippy

51m
7,8 919
ocen
7,8 10 1 919
Zadzwoń do Saula
powrót do forum s6e10

Jak zwykle

ocenił(a) serial na 10

Netfliks leci w chu.. pewnie znowu wleci dopiero w środę o 10.00

ocenił(a) serial na 10
mirecki2137

Podobno jak się przestawi na wersję angielską, to tam polskie napisy są wcześniej niż polskim Netflixie.

ewagm1

W jaki sposób się zmienia wersję na angielską? Na ile mogę nigdzie znaleźć

ocenił(a) serial na 10
xkris88

W prawym górnym rogu klikasz konto, następnie profile i kontrola rodzicielska. Klikasz na swoje konto i tam znajdziesz język.

krysti_trocha

Ale nie ma pl napisów

ewagm1

W jaki sposób zmienić na wersję angielską?

ocenił(a) serial na 10
xkris88

1) Prawy górny róg - klikasz w taki mały trójkącik.
2) Potem klikasz w "Konto"
3) Wybierasz swój profil -> język -> zmień
4) Wybierasz English i "Zapisz"

ewagm1

Ale nie tam wtedy z pl napisami

ocenił(a) serial na 9
xkris88

U mnie też nie ma :/ z poprzednim odcinkiem zadziałało w ten sposób, dzisiaj wyświetlają mi się wszystkie języki świata w napisach, ale oczywiście nie polski

ocenił(a) serial na 10
xkris88

To tragedia że w internecie już jest z napisami a na netfliksie dalej nic. Ja tam rezygnuję z tego

ocenił(a) serial na 10
xkris88

Nie ma, ale ja mówiłam, że już są, tylko że napisy pojawiają się tam wcześniej niż polskim Netflixie. Trzeba sprawdzać.

ewagm1

Cda

mirecki2137

Jak co tydzień millenialsi narzekają nie wiadomo na co. Mozna sie załamac jak tępe jest mlode pokolenie

gnosek

Dorośli ludzie pracują, płacą za usługę za swoje zarobione pieniądze i są na czymś oszukiwani kiedy nie powinno to mieć miejsca - "te dzisiejsze pokolenie...". Każdy się starzeje ale bez przesady

gnosek

No właśnie, millenialsi którzy oczekują spełnienia usługi za którą płacą:D Kiedyś to się płaciło za telewizor nawet jak się go nie miało, a co! I jeszcze przepraszało się za to że się żyje.

Ja się nie dziwie ludziom którzy się wkurzają że piraci obejrzą wcześniej z napisami PL niż oni z oficjalnego, legalnego i płatnego źródła.

Grajcz

Nie jestem piratem frajerze. Jak nie ma po polsku to oglądaj po angielsku albo zamknij dziób i grzecznie czekaj. Netflix nie ma obowiązku dostarczania ci napisów 'od tak'

ocenił(a) serial na 9
gnosek

Ja anulowałem netflixa i oglądam na filmanie, gdzie mam szybciej i taniej. Jak się ogarną to i może wrócę do usługi, a póki co jest to frajerska usługa. Pieprzyć netflixa

gnosek

A ja nie mam obowiązku płacenia za Netflix:D Z takim podejściem do klienta nie dziwne że Netflix jest w kryzysie, i dobrze.
Upadek ich monopolu dobrze podziała na rynek.
Jeśli piraci potrafią sklecić sensowne tłumaczenie i umieścić je w internecie za darmo a streamingowy gigant sobie z tym nie radzi to coś tu jest nie tak.

W jaki sposób pokonano piractwo w grach komputerowych? Tworząc wygodne i tanie biblioteki gier z warstwą społecznościową. Ludziom się nie opłaca i nie chce piracić gier. Steam pokazał jak się to robi, Netflix dobrze zaczął (wydawanie sezonów w całości) po czym przeszedł do praktyk anty-konsumenckich: dzielenie sezonów na części, olewanie regionalnych tłumaczeń, teraz idą po reklamy. Są na najlepszej drodze żeby podzielić los telewizji starego typu.

ocenił(a) serial na 9
gnosek

Millenialsi nie są już młodym pokoleniem. Byliśmy nim jakieś 15 lat temu. Teraz młode pokolenie to iGen aka Z, a my mamy dzieci, kredyty hipoteczne i pierwsze siwe włosy.

Ale Netflix i tak leci z nami w kulki XD Dobrze, że można zmienić język serwisu na angielski...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones