Zadzwoń do Saula (2015-2022)
Zadzwoń do Saula: Sezon 3 Zadzwoń do Saula sezon 3, odcinek 1
odcinek Zadzwoń do Saula (2015-2022)

Mabel

52m
7,7 1 100
ocen
7,7 10 1 1100
Zadzwoń do Saula
powrót do forum s3e1

Dzisiaj odbyła się polska, netflixowa premiera 1 odcinka 3 sezonu perypetii naszego przyszłego adwokaciny.

Zapraszam do dyskusji, rozważań, przemyśleń.

W odcinku przewijały się trzy wątki: doganiająca zła rzeczywistość Saula i źle prosperująca przyszłość kancelarii prawniczej, jak Chuck wykorzysta kasetę na swoją korzyść i odchodzący od zmysłów Mikuś.

Odcinek otwierający zaliczam na plus z małymi niedociągnięciami.
Chuck bał się samego magnetofonu, a powinien tylko baterii.
Mike wymienił nadajnik GPS na swój, a gdzie dał oryginalny? Nie skapną się że samochód jest tam gdzie nie powinien? I skąd wiedział że tej nocy odbiorą "zgubę".

ocenił(a) serial na 10
Kasiek_haz

O co chodzi? Możesz wyjaśnić?

ocenił(a) serial na 10
LukaszJarosz25

jakaś klientka opowiadała Gene'owi o swoim ogrodzie chyba, nie pamiętam teraz
i wymieniała jakie ma kwiaty, i m.in. miała tam lily of the valley

ocenił(a) serial na 10
Kasiek_haz

No jasne. He poisoned a child.

ocenił(a) serial na 8
Kasiek_haz

Otóż to, białe lilie w ogódku, którymi Walter otruł Brocka Cantillo.

bredny

lilly of the valey to są konwalie a nie białe lilie...

ocenił(a) serial na 9
Cysiek1991

Mnie się bardzo podobał nowy odcinek, dobra muzyka, świetne zdjęcia i genialna gra kamerą. Wszystko się trzyma kupy. Jedynie co mnie drażni, to Netlix wrzucił to w tygodniowych przerwach, a często kiepskie seriale wrzuca w całych sezonach.

ocenił(a) serial na 7
Cysiek1991

poza momentami after interesującymi z wiadomego powodu, serial staje się coraz nudniejszy - 3 sezon i nic nadzwyczajnego się nie dzieje.. śmiem twierdzić, że jakby nie powiązanie z BB, już dawno zostałby zdjęty z anteny... ci co znajdują w nim ukrytą wartość sami chyba w to nie wierzą

ocenił(a) serial na 10
Cysiek1991

Mike robi robotę w tym serialu, choć Saul też rewelka. Zaintrygował mnie ten upadek na początku, kiedy pokazano Saula po BB. Ale muszę przyznać, że bardziej interesuje mnie Mike, jego początki u Gusa, dalsza znajomość z Saulem, akcje z kartelem. Zapowiada się ciekawie.

Cysiek1991

Mnie dziwi że blondas mówi że to słaby dowód! :ooo Na siłę scenarzyści zmieniają prawo by obciągać w chuy ten serial?? Od kiedy taśmowe przyznanie się do winy nie jest takie mocne?? Może w tym stanie?

GalaQXus

Chodzi chyba o to ze Jimmy był nagrywany nie wiedząc o tym w niektórych stanach pewnie taki argument by przeszedł. Po za tym Jimmy zawsze mógł stwierdzić ze powiedział tak tylko dlatego bo wiedział w jakim stanie psychicznym jest jego brat sam zresztą tak stwierdził

Tomek23199304

ee kiepska obrona Jimmiego

GalaQXus

Nie taka kiepska

ocenił(a) serial na 8
Cysiek1991

Wie ktoś może ile taki nadajnik GPS kosztuje i czy go można legalnie dostać w Polsce? Czy może służy tylko wojskowym do działań operacyjnym? Wszak łamiacy prawo i tak to zrobią i zdobędą sprzęt tak jak Mike za grube dolary.
Wytłumaczy też ktoś o co chodziło z tym podłączeniem nadajnika do radio?

ocenił(a) serial na 8
Cysiek1991

Choć serial oceniam na 8, to w tym odcinku mamy scenariuszową i logiczną wtopę. Koleś znajduje w korku na paliwo urządzenie namierzające. Kupuje nowy samochód i wkłada korek ze starego samochodu do samochodu który właśnie kupił. Kartel nadal go śledzi, wymienia w nocy baterię itd. To bzdura. Już w tym momencie kartel wie, że stary się zorientował.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones