Zachowaj spokój
powrót do forum 1 sezonu

Dla mnie serial skończył się w momencie gdy postać grana przez M.Boczarską niespodziewanie ożyła. Brutalne pobita kobieta leżała kilkanaście godzin na śmietniku. Następnie widzimy jak zostaje odnaleziona, przyjeżdża policja, zabezpiecza miejsce zbrodni (fotografia kryminalistyczna miejsca zbrodni podczas której ciało dalej leży na workach ze śmieciami), kryminalni stoją parę metrów dalej i zastanawiają się kim była ofiara. Po takich obrazkach widz jest na sto procent przekonany, że postać nie żyje. Ale nic bardziej mylnego, kilka minut później kobieta wypisuje się ze szpitala jak gdyby nigdy nic. Niestety, po czymś takim wiarygodność serialu kryminalnego (pomijam inne niedorzeczności) spada do zera. Zróbcie sobie przyjemność i włączcie Klangor zamiast tego.

BillyCooker

Na śmietniku znaleźli ciało mamy Jaśminy...

BillyCooker

Haha, nie ogarnąłeś tematu... odcinek kończy się w sposób, który sugeruje, że to boczarska, to prawda, choć widać tez ze ma inną kurtkę, ale zaraz wiadomo że przecież to ktoś inny został zamordowany

BillyCooker

W pierwszym odcinku widzimy też brunetkę, która zostaje porwana z baru.
W związku z tym widz ma się zastanawiać, kto tak naprawdę został znaleziony na śmietniku.
Dałeś się oszukać, więc powinieneś docenić twórców i obejrzeć resztę serialu. :)

BillyCooker

Ludzie jak wy oglądacie te seriale, to ja nie wiem. Z bliska pokazane ciało, potem potwierdzono kto to jest, a ten pisze o zmartwychwstaniu Boczarskiej, no ręce po prostu opadają.

Taio

Ale szczerze mowiąc to jak pokazali pobitą , nieżywą kobiete na smietniku ,to tez byłem pewien ,ze to Boczarska . Dopiero pozniej sie wyjasniło ,ze to nie ona

BillyCooker

Nie oglądaj człowieku nigdy więcej żadnego serialu jeżeli Ty uważasz, że na śmietniku znaleźli ciało Boczraskiej..

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones