PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=871815}
6,3 23 552
oceny
6,3 10 1 23552
4,0 8
ocen krytyków
Zachowaj spokój
powrót do forum serialu Zachowaj spokój

Nie wiem może jestem ciężko rozumny ale wątek z tabletem i lombardem oraz porwaniem tej młodej dziewczyny czemu ją porwali? Wątek Topy i tego pseudo mordercy i jego pomocniczki żenada. A z tymi kodami recept to do końca nie wiadomo kto jak kiedy.

ocenił(a) serial na 10
TakiTam_Kuba

Jej syn wyniósł, jeśli tak oglądasz serial ze nic z niego nie wiesz to nie dziwię się że się nie podoba

TakiTam_Kuba

Tę dziewczynę porwali, bo to ona wykupiła tablet z lombardu. Dla mnie trochę naciągane żeby dziewczyna z bogatego domu kupowała tablet w lombardzie, no ale kto bogatemu zabroni :)

ocenił(a) serial na 8
TakiTam_Kuba

Masz rację, jesteś "ciężko rozumny".

lodzia55

Jeśli tak piszesz to jeszcze w życiu swoim marnym nie widziałaś dobrego serialu

ocenił(a) serial na 1
TakiTam_Kuba

Tych dwoje jeździło przez cały film - nie wiem po co. A wątek tego ze gościa ze sklepu? Ciężko się w tym połapać, ale w sumie po co? Skupianie się na siłę, żeby nie odpaść. Bez sensu te wątki, kupy się to nie trzyma

Dobanasia

Jak nie wiadomo po co? Koleś chciał namierzyć tego, kto wysyła filmy. Stąd porwanie matki Jaśminy i jej przyjaciółki. Nika z kolei wykupiła tablet z lombardu, więc dlatego została napadnięta.

avosette

Ok. To ja mam kilka pytan:
1. Kto oddal tablet do lombardu i dlaczego ostatecznie nie bylo na nim pliku?
2. Skad Natan i Wiera wiedzieli, ze tablet jest w lombardzie?
3. Jaka bogata dziewczyna kupuje tablet w lombardzie?
4. Jesli przez allegro czy cos to jaki kosmiczny zbieg okolicznosci zdecydowal o tym, ze to akurat laska z tego osiedla, na ktorym pracuje facet z warzywniaka, ktorego dotyczy ta sprawa, kupila ten konkretny tablet?

cutstevens

Dołączam się do pytania, dla mnie także ten wątek jest kiepsko poprowadzony i od czapy. Ten Natan to jakiś przyjaciel postaci granej przez Topę? Zabijał te babki, bo tamten poprosił go o pomoc, a ten jest po prostu psycholem?

foxieroxie

Ten Natan to był przyjaciel Topy z dawnych lat, z tego co zrozumiałam oboje byli kiedyś żołnierzami i Topa uratował temu Natanowi życie 12 lat wcześniej podczas jakiejś misji... Topie były wysyłane te filmiki a ten poprosił o pomoc Natana( ta laska to była jego wspólniczka/dziewczyna) a ten postanowił zrobić wszystko any pomóc dawnemu koledze

TakiTam_Kuba

"Nie wiem może jestem ciężko rozumny " tak jesteś . Tak bardzo nas to nie obchodzi . Rzekłem .

TakiTam_Kuba

Syn Adam wyniósł z domu recepty i spalił sprzęt do namierzania sygnału WiFi itd. Także to on był winny, nie Igor. Wyglądało też na to, że to ten Igor być może zagroził, że wyda całą sprawę. stąd ta szarpanina pokazana w ostatniej scenie.

avosette

Ok dziękuję za wyjaśnienie

ocenił(a) serial na 6
avosette

Właśnie skończyłam serial i mam jeszcze zagwozdkę. W trakcie serialu (nie pamietam który odcinek) była scena kłótni i Adam powiedział do tego Igora „ukradłeś”. Ale też przez finał rozumiem, że to Adam ukradł recepty i kody, a rozmowę z tą babką z Guru nagrał w taki sposób, żeby ukazać siebie jako niewinnego?

ocenił(a) serial na 10
avosette

myślicie ze Igora zabił Adam Barczyk czy to było samobójstwo?

ocenił(a) serial na 3
cooksboy

Myślę, że to celowy zabieg autorów, aby za szybko nie zapomnieć o tej powieści i serialu.
Obie możliwości są prawdopodobne, po 50%.

TakiTam_Kuba

serial nie był idealny, ale ogólnie wciągnął mnie i trzymał w napięciu. Jak czytam te durne pytania w komentarzach, to zaczynam rozumieć, czemu ma takie słabe noty. Siedzieliście w telefonach w trakcie oglądania, sprzątaliście chatę czy co?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones