PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=687989}

Za głosem serca

Lo que la vida me robó
7,8 896
ocen
7,8 10 1 896
Za głosem serca
powrót do forum serialu Za głosem serca

Postanowiłam założyć nowy temat bo widze,że nie mamy gdzie sie wypowiadać ,nowych tematów brak i wszystko trafia do tematu ,,Wrażenia po pierwszym odcinku'' a to trochę nie na temat jak same pewnie widzicie :D

Tutaj będziemy pisać o odcinkach,bohaterach (oczywiście bez spoilerów :) ),naszych odczuciach , wpadkach w serialu o ile jakieś będą (czy coś przebije poród przez spodnie ? :D ) Jakieś ciekawostki na temat serialu oczywiście też mogą być :)

Wam też podobają się ostatnie odcinki ?
Ja popłakałam się jak Montse spotkała się z Jose Luisem :(
To była piękna scena.
I uwielbiam te sceny między Montserrat a Alejandrem .
Jej przysięga w kościele mnie rozwaliła .. a go jeszcze nie widziałam takiego wkurzonego ! Będzie sie działo :D

ocenił(a) serial na 8
pati1109

Mi sie ogolnie podobaja wszystkie odcinki jak narazie :D ale ostatnie tez daly popalic.. :D
Ja tez uwielbiam sceny Monse z Alejandrem a szczegolnie teraz bo sie nienawidza i wszystko bedzie takie intensywniejsze i bedzie jakas akcja :D
W pewnym momencie jak on sie tak na nia wydzieral te walizki jej rzucal i komorke rozwalil to myslalam ze uderzy ja jak mu powiedziala ze moze ja wziasc sila ale bedzie myslala wtedy o Jose Luisie hahah :D mega sa! Uwielbiam ich! :D

ocenił(a) serial na 10
karolinkaa94

Ja właśnie też byłam pewna ,że ją uderzy ! Ale to by było przegięcie .Straciłby w moich oczach.
A tak to fajnie sie ogląda,takie emocje :D
Strasznie lubie jak w telenowelach jest dużo takich silnych emocji , namiętności..
Np. W ,,Nie igraj z aniołem '' mi trochę tego brakowało..Scen łóżkowych nie pamiętam oprócz jednej ,jakiś ataków furii czy coś też raczej nie było..wszystko było bardzie cukierkowe jak dla mnie a ja lubie jak naprawde jest ogień hehhe :D

ocenił(a) serial na 8
pati1109

Nie igraj z aniolem to bylo o tej bokserce? jezeli tak to ja to moze z 10 lat temu ogladalam i niepamietam polowy jak nie wiecej hahah ale tez mi sie wydaje ze takie mdlawe bylo :D za to nie wiem czy widzialas ma byc nowa telenowela bodajze 7 albo 8 lipca na tv puls Santa Diabla nie wiem czy ogladalas ale ja pare odcinkow kiedys w necie obejrzalam to tez mega jest :D i ciesze sie ze wkoncu bedzie w tv :D

ocenił(a) serial na 10
karolinkaa94

heh nie ! Jedyny serial o bokserce jaki znam to ,,Jesteś moim życiem'' z Natalia Oreiro :D
,,Nie igraj z aniołem " to telenowela z Maite Peroni i Williamem Levym ..puszczali ją w telewizji chyba 2-3 razy :D .Nie oglądałam ,,Santa Diabla'' ale raczej nie będę.Zależy jaka fabuła,czy są aktorzy których lubie i o której będą puszczać ..ale nie lubię oglądać dwóch telek na raz :D

ocenił(a) serial na 8
pati1109

Wlasnie :D pomylilo mi sie hahah :D tyle tych telenowel bylo ze juz mi sie myla wszystkie :D To juz wiem ktora :D
HAHAH ja tam moge ogladac nawet 5 naraz :D No wlasnie on jest jeszcze bardziej taki ognisty ze tak powiem :D niepamietam o czym jest bys musiala sobie przeczytac na filmwebie o nim :D ale jest mega ! :D

ocenił(a) serial na 10
karolinkaa94

ja jakoś ogarniam ,nawet pamiętam imiona i nazwiska wielu bohaterów i ich losy..moja siostra zawsze sie dziwi ,,Jak ty to wszystko pamiętasz ? ja już zapomniałam,ze coś takiego było ?'' :D
Ja własnie nie..nie mam czasu tak ciagle siedzieć i oglądać + lubie mieć jedną telenowele ,wtedy wkręcam się w nią na 100%,tak pewnie myliły by mi sie imiona bohaterów i inne takie zwłaszcza,że ,,Za głosem serca'' też sie niedawno zaczęło i dopiero poznaje tą telenowele. :)

ocenił(a) serial na 10
pati1109

Nie igraj z aniołem to oczywiście milutki serial, ale nie to co Za głosem serca. Z tego co sięgam pamięcią to podobał mi się serial o równie fajnych emocjach "Mój grzech" oraz "Otchłań namiętności" z Boyer w roli głównej.

ocenił(a) serial na 10
asiulka026

,,Mój grzech'' chciałabym obejrzeć a ,,Otchłań namiętności'' to bardzo fajna telenowela :)

ocenił(a) serial na 10
pati1109

Też ją bardzo lubiłam. Zawierała w sobie elementy zbrodni no i oczywiście Boyer w obsadzie. Uwielbiam ją! :D

ocenił(a) serial na 10
asiulka026

No właśnie :D
Ale przyznam,że Boyer bardziej podoba mi się w ,,Za głosem serca''nie tylko z wyglądu (te blond włosy idealnie do niej pasują) ale i aktorsko.Wydaje mi sie,że tutaj może więcej pokazać i ma lepszą mimikę ale może mi sie tylko tak wydaje ;p

ocenił(a) serial na 10
pati1109

Ja z Boyer oglądałam ten serial i właśnie Otchłań Namiętności. Porównując to wyglądem i tu i tu jest śliczna, aczkolwiek w blond włosach zdecydowanie jej lepiej, zgadzam się ;) Mam takie przeczucie, że w tym serialu można naprawdę wykazać się grą aktorską (chodzi mi o postać Montserrat) - nienawiść do mężczyzny, który ją poślubił, ale zazdrość o niego, jednocześnie miłość do innego, która z dnia na dzień się zmienia. Sama dziewczyna ze zwykłej, beztroskiej panienki zamienia się w nieco bardziej stanowczą i realistyczną kobietę.

ocenił(a) serial na 10
asiulka026

Więc podsumowując moje słowa, mam wielkie wymagania do Angelique. W O.N. mnie nie zaskoczyła szczególnie, ale czuję że tu będzie lepszą aktorką

ocenił(a) serial na 10
asiulka026

Ja też :)

ocenił(a) serial na 10
pati1109

A wiedziałaś może że to ona grała w Zbuntowanych taką blondyneczkę z grzywką i z różową pasemką? Ja Zbuntowanych nie oglądałam kojarzę pi razy drzwi, bo siostra oglądała i właśnie... :D

ocenił(a) serial na 10
asiulka026

Ja nie oglądałam i żałuje ale wiem jak ona wyglądała w tym serialu :)

ocenił(a) serial na 10
pati1109

wpisz w google :D brzydko ci powiem ;D

ocenił(a) serial na 10
asiulka026

Napisałam przecież,że wiem jak wyglądala :D

ocenił(a) serial na 10
pati1109

Oj przepraszam, źle przeczytałam :D

ocenił(a) serial na 10
asiulka026

Zdarza sie ;D

ocenił(a) serial na 8
asiulka026

Jak moglas nie ogladac Zbuntowanych ?? :OO Najlepsza telenowela mlodziezowa jaka znam !! :D Musisz obejrzec jak najszybciej !! :D No wtedy byla taka blondyneczka w krotkich wlosach z grzywka i pasemkami i byla plaska jak deska a potem jak juz zaczela grac w innych telenowelach to sobie zrobila biust :D ale prawie wszystkie meksykanskie aktorki maja robiony biust tak samo ta Maite Perroni tez grala z Zbuntowanych i tez sobie zrobila biust :D

ocenił(a) serial na 10
karolinkaa94

Angelique wiedziałam, że ma sztuczny biust, ale Maite? :o

ocenił(a) serial na 10
karolinkaa94

A gdzie moge to obejrzeć ?

ocenił(a) serial na 8
pati1109

Na yt kiedys byly wszystkie odcinki z lektorem ale nie wiem czy sa jeszcze bys musiala sprawdzic :D

ocenił(a) serial na 10
karolinkaa94

Na pewno są :) A jak nie to może zalukaj, seansik albo dailymotion? To jest bardzo popularna telenowela więc na bank gdzieś jest w internecie ;)

asiulka026

To ''Muneca Brava'Zbuntowany Anioł są tam Milagros i Ivo,ona to śierota z klasztoru.A o bokserce to było w ''Sos mi vida''=jesteś moim Życiem,czyli Esperanza ''la Monita''i Martin rajdowiec formuły.

asiulka026

nie wiem czy widzialyscie "Grzesznice" i "Rubi"

ocenił(a) serial na 10
karolinkaa94

A co sądzisz o Refugio i Esmeraldzie ? Dla mnie naprawdę fajny wątek .

ocenił(a) serial na 8
pati1109

hmmm ciezko powiedziec narazie to jest jakis zalazek tylko nic tak wprawdzie sie nie wydarzylo takiego oprocz tego ze sie zakochala w nim.. jakos oni sa dla mnie jakby takim tłem w tej telenowelii tak samo jak ta Mariia rozchisteryzowana :D Ale kto wie moze sie cos rozkreci :D

ocenił(a) serial na 10
karolinkaa94

Muszą być tłem przeciez to główni bohaterowie mają być w centrum :)
Sceny między Alejandrem i Montse mogłabym oglądać cały czas :D
Zawsze czuje niedosyt :D
Ale jeśli chodzi o te wątki poboczne to miłość Refugio i Esmeraldy jest chyba moim ulubionym.
Podoba mi sie,że on taki uciekinier ,zamieszany w morderstwo ..ona też ma nieciekawą przeszłość a nie przeszkadza im to i sie kochają.:)
Jak pokazują Juventino czy jak tam sie nazywa ten oblech.. albo te sprawki męża Nadi to mało mnie to obchodzi ;p
Jeszcze jak Dimitrio podrywa Josefine to nawet fajny wątek ..zawsze sie przy tym troche pośmieje ;D

ocenił(a) serial na 8
pati1109

Hahaha Josefina jest smieszna :D taka glupiutka ze nawet mezczyznie w oczy nie potrafi spojrzec i sie tak nabiera na wszystko , szkoda mi jej czasami . ;)
Ten maz Nadi to wogole jakis pomylony jest na poczatku myslalam ze jest gejem i dlatego sie ozenil z nia dla przykrywki bo nie chce z nia spac ani miec dzieci ani zadnych jakichkolwiem relacji intymnych..a tak naprawde to nie wiem o co mu chodzi bo gejem chyba nie jest ,nie bylo bynajmniej zadnych watkow . :D
I teraz trzeba czekac do poniedzialku czy Monse i Alejandro przespia sie ze soba. :D juz sie nie moge doczekac :D

ocenił(a) serial na 10
karolinkaa94

No mam tak samo..z jednej strony mnie śmieszy ale z drugiej to mi jej czasem szkoda.
Nie ..nie jest gejem. Wątpię.Moim zdaniem ma jakiś wstydliwy problem..podejrzewam,że jest impotentem jak Alonso z ,,Nieposkromionej miłości'' .
No właśnie czemu najlepsze zawsze jest na koniec ?
Jaki dzikus z tego Alejandra :D
I co on tak nagle z tymi dziećmi ? :D
Dziwne by było jakby sie przespali ze sobą tak po prostu..Zdziwiłoby mnie,że Monse by tak uległa..a jak ją siłą weźmie,zgwałci ..to znienawidze go ! ale raczej główni bohaterowie nie robią takich rzeczy,sa zbyt idealni ;p

ocenił(a) serial na 10
pati1109

To chyba jednak się zdziwisz bo zdaje się że nie raz ani nie dwa ją zgwałci. Ale Ona za bardzo nie będzie się opierać mi się wydaje :P

ocenił(a) serial na 10
ewkaa13_14

Serio? :/

ocenił(a) serial na 10
pati1109

widziałam kilka krótkich filmików na yt bez lektoru no i były takie ujęcia jak się kłócili i on np. zerwal koszulkę, zdjąl z niej koszulę nocna i rzucił na łóżko. Pierw się lekko opierala, ale widać ze dziewczyna lubi jak sie na nia zlosci ;d

ocenił(a) serial na 8
asiulka026

No ej ale mialo byc bez spoilerow !!!! ;D

ocenił(a) serial na 10
karolinkaa94

Nie chciałam spoilerować, chciałam tylko powiedzieć, że on nie ma do niej złych zamiarów, przynajmniej tak sądzę :D

ocenił(a) serial na 8
asiulka026

Tez mi sie wydaje ze nie ma zlych zamiarow wobec niej bo ja kocha a jednoczesnie nienawidzi :D

ocenił(a) serial na 10
karolinkaa94

Nienawidzi? Wątpię. Wk*rwia go i to mocno, to znaczy bedzie haha :D

ocenił(a) serial na 8
asiulka026

Hahah moge sobie tylko wyobrazic :D poczekamy zobaczymy :D

ocenił(a) serial na 10
karolinkaa94

Wiem, że to zabrzmi w stylu kochanej mamusi Montserrat, ale ona i ten "marynarzyk" nie pasują do siebie :D :( Hosse by pasował do Marii :D

ocenił(a) serial na 10
pati1109

serio serio :P Też właśnie oglądam dalsze odcinki bez lektora ale co nieco z nich rozumiem. Później będzie się działo :)

ocenił(a) serial na 10
ewkaa13_14

Czyli im dalej tym bardziej pikantnie hehe :D

ocenił(a) serial na 8
pati1109

Mozliwe ze tak moze byc ,poczekamy zobaczymy :D
Nie wiem czemu, oni zawsze tak robia koncza w najlepszym kulminacyjnym momencie :D i ja sie wtedy wkurzam i musze czekac!
No widzialam ja nie wiem jakis Tiger sie w nim obudzil haha chyba za duzo Liona zjadl :D hahahah :D on cos kiedys mowil ze chce miec rodzine i dzieci ale ze tak nagle wyjechal !!! :O szok.
hahahah zbyt idealni mowisz :D nie no tez mi sie raczej wydaje ze by jej nie zgwalcil , chyba ze nie wiem z tej nienawisci sie rzucom na siebie chociaz w to watpie :D musimy do poniedzialku poczekac :D

ocenił(a) serial na 10
karolinkaa94

jakis Tiger sie w nim obudzil haha chyba za duzo Liona zjadl :D ''
hahah rozwaliłaś mnie tym tekstem :D
Jak ją zgwałci to dużo straci w moich oczach...bo co to za facet ?
Zachowanie niczym ten oblech Juventino ..
A poniedziałek jeszcze tak daleko :<

ocenił(a) serial na 10
pati1109

Juventino to ten wujaszek słynnej Marii?
Jak ja jej nie lubię! Może dlatego, że od początku dopinguję związku Alejandra i Montserrat, no i Victora mi szkoda. Głupi się zakochał... W sumie jak wszyscy w tym serialu - jedno w drugim się kocha ;dd

ocenił(a) serial na 8
pati1109

W sumie jak ona mu da to nie bedzie gwałt w takim razie bo pewnie jakby zaczela plakac albo cos to napewno by jej sila nie wzial mi sie wydaje.. :D Ten Juvenito tez niezle rąbniety jest jakis masochista ojciec sie na nim wyrzywal jak byl maly to wyrosl na popapranca... ale zeby zabic wlasnego brata ?? No prosze.. Lekka przesada .!!

ocenił(a) serial na 10
karolinkaa94

Zgadzam się w obydwu kwestiach :D Kurde, szkoda mi tego Alejandra. Wychowywał się bez rodziców, był przez całe życie zwykłym stajennym każdy na niego spluwał i sponiewierał, potem kiedy jego szef jest na łożu śmierci wyznaje mu że jest jego ojcem... najgorszy i najpodlejszy człowiek w regionie... Przejmuje cały spadek niby wszystko fajnie, ale jakie to smutne, że Gracia obrzuca go błotem z zazdrości o brak części spadku, a następnie zmusza córkę do tych ambarasów.. Jej głupi braciszek, byk prawie 30 lat przegrywa w karty i zatwierdza, że długi spłaci jego przyszły szwagier... no błagam. Mi by było w ciul przykro. Kocha nad życie kobietę, która przypadkowo przytulila go na plaży, a teraz związuje się z nim z poczucia obowiązku, by ojciec żył jak najdłużej... Wiem trochę to dziwnie napisałam, ale może ktoś zrozumie :((

ocenił(a) serial na 8
asiulka026

Rozumiem o co ci chodzi :D Podobno pieniadze zmieniaja czlowieka ale wydaje mi sie ze Alejandro sie tak bardzo nie zmienil bo nie widzialam zeby szastal kasa i wogole odkad odziedziczył spadek to tylko splaca dlugi rodziny Monse i nic wiecej ;D A jej brat prosze cie to jakis maminsynek widac ta matka tez tylko Dimitrio Dimitrio i nic wiecej... Podejrzewam ze Dimitrio nie jest prawdziwym bratem Monse bo widac ta roznice z jaka Garcia traktuje Monse a Dimitria ciagle go broni ze musi sie wyszalec ze jeszcze mlody chlopak itp hahaha 30 lat ?? no blagam!! :D I pewnie miala jakiegos tam kochanka ktorego kochala a rodzina ja zmusila zeby wyszla za admirala mendoze i wmowila ze to jego dziecko a Monse to z nim miala tylko :D tak mi sie wydaje no bo dziwne jest ze tak latwo Monse sprzedac chciala za kase najpierw tego jej chlopaka pierwszego a teraz Alejandro..I nie widac zadnej matczynej jakiejs wiezi .. Nie wiem.. :D Dziwne to dla mnie ! :D

ocenił(a) serial na 10
karolinkaa94

To ja właśnie bronię Alejandro, nie mówię że się zmienił!
I tak, Dimitro ma dokładnie 28 lat w serialu (była o tym jakoś mowa) - mamusia była kochanką właśnie tatusia Alejandro xd
Droga koleżanko o powiesz mi który odc będzie w poniedziałek? Bo ja oglądałam na YT :D

ocenił(a) serial na 8
asiulka026

Ja wiem ale tylko tak stwierdzilam fakt :D No ja wiem ze byla kochanka taty Alejandra ale wydaje mi sie ze wczesniej jeszcze jakiegos musiala miec skoro taka chetna na romanse i kase byla :D
W poniedzialek bedzie bodajze 16 odc :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones