PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=687989}

Za głosem serca

Lo que la vida me robó
7,8 896
ocen
7,8 10 1 896
Za głosem serca
powrót do forum serialu Za głosem serca
ocenił(a) serial na 10
Martakc

już dawno o tym wspomniałam, ale jakoś nikt mnie nie poparł :( kto normalny puszcza telenowelę w samo południe kiedy nikogo nie ma w domu :((

Martakc

Fajnie jak było o 16:00.

ocenił(a) serial na 10
Martakc

Może od września powróci o 16? 12:45 to godzina beznadziejna, ale Puls już tak ma ze swoją ramówką.

ocenił(a) serial na 10
Lineczka_filmweb

Wysłałam wiadomość do stacji Puls żeby przełożyli godzinę emisji. Może to przeczytają to ich e-mail :kontakt@pulstv.pl może wyślesz i ty? To strona z której wzięłam e-mail: tvpuls.pl / kontakt tylko usuń spację. ☺☺☺

ocenił(a) serial na 10
Martakc

Szczerze ? Mi to już nie przeszkadza :)
Dziewczyny od czego jest anyfiles ? Codziennie wieczorem dodają tam odcinki na bieżąco i można obejrzeć za darmo,bez żadnego limitu ,bez reklam i o której nam sie żywnie podoba :)

ocenił(a) serial na 10
pati1109

W sumie, ale oglądanie w TV to coś innego. Mi się bardziej podoba. ☺☺ Mówi się trudno

ocenił(a) serial na 10
Martakc

E tam w necie chociaż nie ma reklam

ocenił(a) serial na 10
pati1109

Hehe masz rację ☺ ☺

ocenił(a) serial na 10
Martakc

Na playpuls.pl 5 min po emisji jest dostepny odcinek :)

Martakc

Od 28 września "Za głosem serca" o 14:00.

ocenił(a) serial na 8
jagodajulia

Co za nietypowa zmiana godziny na późniejszą zamiast ciągle to wcześniejszych, ale dobrze, że chociaż tyle. Może wreszcie coś dotarło do tych co układają te programy.

ocenił(a) serial na 8
Martakc

Od 28 Września zmiana emisji telki będzie z 11;30 na 14;00.Teraz więcej ludzi będzie mogło ją oglądać. ;)

ocenił(a) serial na 8
jazdowicz2666

O 14 to jeszcze trochę za wcześnie, ale zawsze to już lepsza pora niż 11.30.

Ramiro_29

o 14 koncze pracę :<

virginia_virgi

ale sobie nagram albo obejrze w internecie :D

ocenił(a) serial na 8
virginia_virgi

W internecie się najlepiej ogląda, przynajmniej nie ma żadnych reklam i można sobie obejrzeć kiedy się chce. ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones