PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=799265}

Yellowstone

8,2 19 241
ocen
8,2 10 1 19241
7,8 6
ocen krytyków
Yellowstone
powrót do forum serialu Yellowstone

Pierwszy odcinek tego serialu jest lepszy od wielu pełnometrażowych filmów i to z wielu gatunków. Czekam z niecierpliwością i polecam.
To może być serial roku.

argeleb

Ozark jest z 2017 roku, This is us z 2016.

ocenił(a) serial na 10
perun_6

Tak tak. Chodziło mi o to że to są dobre seriale a nie, że też dobre z tego roku. Pozdro

argeleb

Ozark jest świetny, jestem na bieżąco. Natomiast This is Us to jedna wielka bomba emocjonalna, która w połowie sezonu jak dla mnie pękła. Po prostu przejadł mi się ten nadmiar emocji i tak mnie od siebie odepchnął, że nie jestem w stanie dokończyć oglądania. Do tego ciągłe retrospekcje stały się na tyle nudne, że chciałem momentami przewijać.

ocenił(a) serial na 10
perun_6

Po dziewiątym odcinku podtrzymuję moją ocenę 10/10

ocenił(a) serial na 9
perun_6

z tego roku polecam Killing Eve

sashadolan

Jestem przy 4-tym odcinku, jak na razie bardzo średni, nie wkręcił mnie zbytnio...

argeleb

powiem tak była moc potem serial robi się trochę naciągany. Jakby fabułe ktoś na siłę pisał
myślałem że będzie coś jak banshee a wyszło przeciętnie

ocenił(a) serial na 10
miked1981

Racja. Tak jakby planowano jeden sezon a potem dopiero że będzie drugi i pewne wątki zostały rozpoczęte itd

użytkownik usunięty
argeleb

Serial rewelacyjny ! Jest akcja, są ładne widoki ;-) Z niecierpliwością czekam na kolejny sezon.

ocenił(a) serial na 10

Potwierdzam, jak lubisz takie klimaty polecam film Wind River

użytkownik usunięty
argeleb

Jak bym się mógł nie zgodzić z taką propozycją ?! Do tego Elizabeth Olsen, którą bardzo lubię. Mogę tylko ubolewać, że już widziałem...

ocenił(a) serial na 10

Drugi sezon jest jeszcze mocniejszy, polecam

ocenił(a) serial na 9
argeleb

Costner w wielkim stylu, reszta aktorów trzyma poziom i to wysoki, dobry scenariusz i fajny klimat.

użytkownik usunięty
argeleb

"10 / 10 po pierwszym odcinku"


U mnie akurat odwrotnie, po pierwszym odcinku miałem ochotę darować sobie oglądanie tego badziewia ale niestety ściągnąłem cztery odcinki tak więc dałem szansę temu serialowi - już trzeci leciał na podglądzie a czwartego nawet nie odpalałem i chłam wylądował w koszu.

Nuda, pierdzielą jakieś farmazony od rzeczy "Dżizas" już dawno nie widziałem tak słabego ocierającego się o gniot serialu - trochę się zasugerowałem ocenami tego chłamu - całe szczęście że zassałem tylko cztery odcinki tego - chaaaa.

ocenił(a) serial na 10

Trzeci sezon na wysokim poziomie. Jak ktoś nie rozumie co jest najlepsze w tym serialu to jego strata

ocenił(a) serial na 9
argeleb

Widać, że władowali kasę w ten pilot, ale tak mocno on nie wkręca za bardzo, bo nie wiadomo jeszcze kto jest kim. Dużo postaci tam się przewija i po kilku odcinkach dopiero człowiek zaczyna ogarniać. Też dialogi często są enigmatyczne w stylu - zrób to, idź tam, powiedz tak - co z czasem zaczyna być fajne, ale nie ułatwia przekonania się do serialu.

Zresztą ten faktycznie się wolno rozkręca, ale od 4 tak odcinka to już mnie całkowicie kupił. Jest ten klimat "Sons of Anarchy", się twórca nauczył jak był na planie u Suttera :)

argeleb

Obejrzałem pilota, scena jak wjechali furami i helikopterem na rezerwat ma takiego powera którego dawno nie widziałem.

ocenił(a) serial na 8
argeleb

jeżeli lubicie takie seriale to polecam Longmire, bardzo podobny serial . Akcja dzieje się w Wyoming

ocenił(a) serial na 10
Robson293

Czwarty sezon wymiata

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones