PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=204708}

Wzór

Numb3rs
7,0 19 312
ocen
7,0 10 1 19312
Wzór
powrót do forum serialu Wzór

Odcinek

ocenił(a) serial na 6

Moja siostra twierdzi, że w jednym z odcinków Charlie zostaje porwany. Ciekawa jestem jak to tam było, dlatego chciałam się spytać, czy ktoś może wie, który to odcinek... ^^

ocenił(a) serial na 10
Oni_chan

Niestety dawno nie oglądałam i nie pamiętam. Ale to chyba nie był porwany , ale to w 5/6 sezonie Amita została porwana

ocenił(a) serial na 6
sweetgirl_fw

Hmmm.. Mnie to właśnie chodzi o Charliego, bo jestem ciekawa co potem miał jego brat do powiedzenia. :D
W każdym razie dzięki za odpowiedź - w najgorszym wypadku sama będę musiała oglądnąć wszystkie sezony i poszukać tego odcinka.. xP

ocenił(a) serial na 10
Oni_chan

możesz pozekac do przyszłego roku to ci odpiszę, aktualnie jestem przy 5 sezonie LOST a potem wracam do wzoru :P

użytkownik usunięty
sweetgirl_fw

Z tego co pamiętam Charlie nigdy nie był porwany. Amita owszem, Megan też. On był zastraszany nawet kilka razy się do niego przyczepili "ci źli" ale nie porwali go.

ocenił(a) serial na 6

Uuuuu, szkoda. A taki fajny odcinek mógłby być z tego. No, nic. Dzięki za odpowiedź. :D

użytkownik usunięty
Oni_chan

Spoko :) Jak by co to polecam się na przyszłość - obejrzałam dość dokładnie wszystkie odcinki ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones