PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=204708}

Wzór

Numb3rs
7,0 19 312
ocen
7,0 10 1 19312
Wzór
powrót do forum serialu Wzór

świetny!!

ocenił(a) serial na 10

Na prawde dobry serial, czy nikt tego nie widzi!!!Owszem czase rozumowanie Charliego bywa drazliwe, wszystko przekłada na matematyke, ale co za geniusz:) polecam wszystkim bardzo goraco!!!

ocenił(a) serial na 10
Martitta

mnie osobiście zmęczyły pierwsze dwa odcinki - trochę przegadany ten serial tzn, albo odcinki powinny być dłuższe, albo jeden wątek winien byc pociągnięty dłużej niż przez jeden odcinek...najpierw akcja się rozwija przez 30 minut - duzo gadania, koncepcji i planów, a potem raz dwa i po zabawie - parę strzałów itp i koniec...czy późniejsze odcniki naprawdę są lepsze, bo nie wiem czy tracić czas?

ocenił(a) serial na 10
Martitta

mnie osobiście zmęczyły pierwsze dwa odcinki - trochę przegadany ten serial tzn, albo odcinki powinny być dłuższe, albo jeden wątek winien byc pociągnięty dłużej niż przez jeden odcinek...najpierw akcja się rozwija przez 30 minut - duzo gadania, koncepcji i planów, a potem raz dwa i po zabawie - parę strzałów itp i koniec...czy późniejsze odcniki naprawdę są lepsze, bo nie wiem czy tracić czas?

ocenił(a) serial na 10
lukasz_mrozekk

są genialne, a druga seria, jest calkowicie inna niż pierwsza, nie wiem czy lepsza ale napewno nie gorsza(nie zdradzam szczegolów bo nie chce wam psuc zabawy)

ocenił(a) serial na 9
Njailu

dzis rano obejrzalem 13. odc I serii. Jeszcze dzis mam zamiar zaczac ogladac II serie.
Nie wiem jak mozna pisac, ze serial meczy. Wprost przeciwnie - wciaga tak, ze nie wiem!!!
Im dalej tym bardziej ewoluuje jego formula. Ale tylko nieznacznie w kierunku wiekszej roli samego FBI na niekorzysc naszego geniusza.
Mniej jest w tym wszystkim matematyki, a wiecej typowego sledzstwa. Ale to chyba zrozumiale ( no bo ile mozna wymyslac zastosowan rownan i wzorow).
Oglonie jest OK i tak dalej powinni 3mac.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones