PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=549728}

Wyklęci

Misfits
7,6 34 712
ocen
7,6 10 1 34712
Wyklęci
powrót do forum serialu Wyklęci

Jestem zdenerwowany...

ocenił(a) serial na 8

Żeby nie powiedzieć inaczej... jestem po 1 odcinku 3 sezonu i jak zwykle, postać, która kreuje cały serial, która jest jednym z powodów oglądania go, odchodzi... no dajcie spokój. Szkoda jak cholera.

ocenił(a) serial na 8
bunik

Spokojnie, ja także byłem nieźle wkurzony, ale jednak Rudy także jest świetną postacią, o czym się przekonasz po kilku odcinkach :)

ocenił(a) serial na 10
bunik

hehe, pierwszy sezon jest wspaniały, oglądaj dalej :)

JeanVanHamme

on mowi o 3. sezonie

ocenił(a) serial na 10
krzychumg

ups, nie ogarłem. Nie oglądaj dalej :)

bunik

3 sezon to arcydzieło w porównaniu do tego co zrobili z 4

ocenił(a) serial na 8
katie_17

Dokładnie, niestety...

ocenił(a) serial na 9
katie_17

też tak uwazam chocaz 1 i 2 o niebo lepsze ciekawi mnie obsada w 5 se

ocenił(a) serial na 9
bunik

+1 Święte słowa! Polać mu! Serial dużo stracił na jego odejściu :( Chociaż nadal jest fajny.

ocenił(a) serial na 8
bunik

Też jestem zawiedziony...za wyjątkiem Rudy'ego, który gra wyśmienicie. /N?ie mniej mieszane uczucia pozostają, że w sezonie 4 nie gra nikt z 1...Chyba że 5 sezon zakończy sie wiekopomną mocą rezurekcji wszystkich postaci.

ocenił(a) serial na 8
bunik

Spoiler :)
NIE NIE NIE NIE, nic nie zastąpi Nathana! Żaden Rudy nie jest w stanie zastąpić go nawet w połowie, ponieważ postać Nathana jest wyjątkowa. I właśnie kocha się go za tą jego dziecinność, która rozbraja do łez. Ale sezon 3 tez nie jest zły. Chociaż 1 i 2 są najlepsze. W każdym razie bez względu na negatywne komentarze miałam zacząć sezon 4, ale przerwałam go w połowie odcinka gdyż w ostatnim odcinku 3 sezonu odchodzi Simon i Alisha! Jak w ogóle?! A w pierwszym odcinku 4 sezonu odchodzi też Kelly! I zostaje tylko Curtis z początkowej obsady, a za nim nie szczególnie przepadałam. Alisha, Kelly, Simon i Nathan nadawali całego charakteru serialowi...

ocenił(a) serial na 9
LilyMa

Kiedy z obsady odszedł Nathan też nie byłam zadowolona. Z mojej strony do Rudy'ego buchała czysta nienawiść :) Za nic nie pasował mi do tego serialu. Natomiast w tej chwili, jest to moja ulubiona postać i tylko dla niej oglądam kolejne odcinki. Szczerze, wolę Rudy'ego od Nathana, ale to moje zdanie. Ale mała dygresja - dużo osób pisze, że Rudy nigdy nie zastąpi Nathana. Pewnie, że nie, bo najprościej rzecz ujmując Rudy to Rudy, a Nathan to Nathan. Rudy nie został wprowadzony jako postać zastępująca Nathana, tylko zupełnie nowa, odrębna osoba. Nathan odszedł, dołączył Rudy. Po co doszukiwać się podobieństw i różnic między nimi?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones