PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=549728}

Wyklęci

Misfits
7,6 34 712
ocen
7,6 10 1 34712
Wyklęci
powrót do forum serialu Wyklęci

:(

ocenił(a) serial na 7

Właśnie obejrzałam pierwszy odcinek piątego sezonu ;-;...
jedyne co bylo w nim ciekawego to żółw, który "przechadzał" się ulicą i był obecny na spotkaniu
grupy wsparcia :_:
A tak bardzo kochałam ten serial...
tak niemiłosiernie go zepsuli, ze az boli :(
Oddajcie mi bohaterów z pierwszego sezonu :'(!

ocenił(a) serial na 10
lisaaa93

Nie oddamy.

ocenił(a) serial na 9
lisaaa93

Płacz na forum aktorów, którzy się wypieli na serial (i jego fanów, w tym Ciebie) a nie na forum serialu, który wciąż jest zajebisty. To Twoi ukochani aktorzy zdecydowali się odejść a bo to czy co innego. Rozumiałabym te żale, jakby zostali wyrzuceni, ale zrozum - oni sami odeszli. Nie podoba się, to nie oglądaj. Mi osobiście ta nowa ekipa podoba się dużo bardziej niż stara. A sezon piąty, po trzech odcinkach, jest chyba najlepszy, do tej pory.

ocenił(a) serial na 7
Kasiek_haz

"Nie podoba sie to nie oglądaj" Strasznie brutalne słowa :( Głęboko przemyślę Twoją wypowiedź. Oj tak.

ocenił(a) serial na 7
lisaaa93

No i musicie przyznac, ze zolw jest bardzo interesujący XD

ocenił(a) serial na 9
lisaaa93

Dwa pierwsze odc. słabe, ale trzeci już genialny!!

ocenił(a) serial na 9
lisaaa93

Obejrzyj drugi i trzeci odcinek. Są naprawdę niezłe! Misfits powraca w coraz lepszym stylu! Wątki poprzednich bohaterów zostały zakończone w bardziej lub mniej udany sposób. ALe nowych bohaterów już polubiłem.

lisaaa93

Nikt niczego nie zepsuł. Obecna ekipa jest lepsza od pierwszej (z tamtej brakuje mi tylko Kelly), ten sezon robi sie lepszy od pozostałych, a twoje jęki na forum (po obejrzniu pierwszego odcinka - sic!) są bardziej niz żałosne. Po prostu facepalm.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) serial na 7
lisaaa93

Bardzo przepraszam za zjebusy ;-;
nawet nie ma takiego słowa.
Strasznie mnie poniosło, przykro mi.

ocenił(a) serial na 9
lisaaa93

Spokojnie Gimbaza. Jak się nie podoba to nie oglądaj. Ogladaj tylko 1 i 2 sezon. Proste.

lisaaa93

Po pierwsze skoro juz masz słownik, to sprawdz sobie moze co oznacza [sic!]. A po drugie jesli już założyłaś temat na forum dyskusyjnym i raczyłas sie podzielic wszem i wobec swoją opinią, to dlaczego nie tolerujesz dyskusji na jej temat? Miałas nadzieje ze wszyscy ci przytakna i bedziecie sobie jęczec zgodnym chorkiem razem?

ocenił(a) serial na 7
sever

Po naradzeniu z resztą gimbazy uznajemy nowy sezon za iście zajebisty! Bardzo nam się podoba- właśnie powtarzamy od nowa wszystkie odcinki- sic sic sic sic sic sic sic sic sic sic sic sic sic sic sic sic sic

Oczywiście, że toleruje dyskusje na ten temat, bo jezeli bym nie tolerowala to zachowalabym swoje zdanie dla siebie, ale slowa "nie podoba sie to nie ogladaj" to nie jest wyrazenie opinii.

Gimba ustępuję
dzięki za możliwość wyrażenia własnego zdania i zjechanie mnie od gimbów/ żalów itp

Da sie jakos zamknac temat?

lisaaa93

Wez nie histeryzuj... Nikt ci przeciez nie napisał "nie podoba sie, to nie ogladaj". A nawet jesli gdzies sie komus cos takiego wymskneło, to przyjmij to na klate, wyluzuj i moze zastanow sie jednak nad przebrnieciem przez kolejene odcinki bo sa dobre - taka mała rada, bo w sumie wydajesz sie sympatyczna.

ocenił(a) serial na 7
sever

Zawsze przeglądam wypowiedzi na temat filmu/serialu który oglądam/obejrzałam i mnóstwo razy widziałam akcje, że ktoś wyraża swoje zdanie, a za chwilę pada wypowiedź -nie podoba sie to nie oglądaj- strasznie irytujące ;)

Obejrzałam wczoraj trzeci odcinek i mi się podobał.
Kurator bije wszystkich na głowę XD

ocenił(a) serial na 9
sever

Ja jej napisałam, żeby przestała oglądać, jeśli się jej nie podoba.
Mijają 3 lata odkąd Sheehan odszedł z serialu a lamentów coraz więcej niż mniej. Nie można spokojnie pogadać o nowych sezonach czy postaciach, bo tylko płacz, że Nathan, Alisha, Simon czy Kelly. Więc moja rada jest prosta - uwielbiasz tamtą ekipę, jesteś fanem ich a nie serialu - oglądaj tylko sezony, w których byli a daj innym cieszyć się serialem.
Ileż można czytać, że "tamci byli lepsi"? Podczas gdy ta ekipa jest, wg mnie, zdecydowanie zabawniejsza. Rudy jest genialny. Uwielbiałam Nathana, ale Rudy jest jeszcze lepszy, do tego Gilgun jest najlepszym aktorem, obok obecnego kuratora, który się pojawił w tym serialu. Jess i Abby są prześliczne i dużo sympatyczniejsze niż Alisha czy Kelly a Finn ma tak śmieszną gębę, że nic nie musi robić, żebym miała z niego ubaw. Nawet tego nowego Alexa zaczynam lubić.
A tu wiecznie płacz, bo Sheehan miał śliczną buźkę. Wiem, rozumiem, ale odszedł, więc nich jego fani odejdą razem z nim a reszcie dadzą się cieszyć serialem.

Kasiek_haz

"Ileż można czytać, że "tamci byli lepsi"? "

Zwłaszcza ze tamci wcale nie byli lepsi. :) Jedyna ich zasługa jest taka, ze byli pierwsi i byli dosć długo, wiec publika sie przyzwyczaiła i miała czas zwiazac z nimi emocjonalnie. Z tamtej ekipy swietna była tylko Kelly. Alisha i Curtis to były kompletne porazki. Simon był w porzadku, dopoki nie zrobili z niego "zajebistego cool goscia" i nie wdali go w kompletnie kretynski i powodujacy u mne odruch wymiotny romans z Alishą. Nathan, jak to Nathan - moim zdaniem Rudy jest lepszy.
A co do tej ekipy, to do Finna pałam uwielbieniem od pierwszej sceny, w ktorej sie pojawił. Kolejne odcinki tylko mnie utwierdziły w przekonaniu, ze to niesamowita postac, bo w kazdym epizodzie jest tylko lepiej. Ta sama sytuacja jest z nowym probation workerem - uwielbiam goscia :) dlatego tak mi sie spodobal ostatni odcinek (dwie moje ulubine postaci razam - super :] ) Introwertyczka Jess jest milion razy lepsza od wszystkich dziewczyn pojawiajacych sie w pierwszych sezonnach... Nie wiem jak mozna miec takie klapki na oczach, nie dostrzegac potencjalu tych postaci i nic innego nie robic tylko plakac za "stara ekipą". Siła przyzyczajenia jest straszna... Jak widac młodzi (sic! :) ) widzowie nawet tak alternatywnego serialu jakim jest Misfits, to straszne konserwy.

ocenił(a) serial na 9
sever

Alisha była chyba jedną z najgorszych postaci, a ta cała jej przemiana z latawicy w matkę Polkę i wielka miłość z super Simonem to była katastrofa. Jak się dowiedziałam, że oboje odchodzą z serialu to się wręcz ucieszyłam. Tak samo było z Kelly. Curtis mnie nie bolał a nawet lubiłam jego relację z Rudy'im. Nathana było mi żal i sama nie byłam pewna czy dadzą radę bez niego, ale już pierwszymi scenami Gilgun kupił mnie totalnie.
Wiem, że każdy ma inne zdanie. I niektórzy polubili pierwszych bohaterów i im smutno, że odeszli, ale do jasnej cholery, płakać na ten sam temat przez 3 sezony a sam serial wciąż oglądać to już torturowanie siebie i całej reszty widzów, swoimi żalami.

lisaaa93

lisaaa93 Ty się nie przejmuj tymi osobami, które Cię zjechały. Choć uważam, że tyle co sobie z nich pożartowałaś to Twoje :D
Pani Kasiek_haz, która z niewyjaśnionych dla mnie powodów zawłaszczyła sobie forum "Wyklętych" i ustaliła swoje dziwne zasady teraz lamentuje w innym temacie, że ją źle potraktowałam bo na jej chamstwo odpowiedziałam chamstwem. I jest wielce zdziwiona bo chciała dyskutować zaczynając rozmowę zajadłym postem. Paranoja :)

A dla Ciebie mam coś o czym być może nie wiedziałaś. Jest wiele filmików (scen), które nigdy nie znalazły się w serialu a przedstawiają starą ekipę w różnych śmiesznych sytuacjach. Są to filmy jakby nagrane przez Simona telefonem albo przez CCTV. Mamy tam np. Nathana, który poszukuje złodzieja jego trawki, pokazane jak ekipa próbuje wydostać orzeszki z dystrybutora czy serię filmików ukazujących co Nathan porabiał w trumnie zanim go odkopano i wiele, wiele innych :). Większość jest na youtube. Tu masz kanały na których kilka się znajduje:

http://www.youtube.com/user/simonmisfits/videos

http://www.youtube.com/user/Zwana/videos

Ale jest tego więcej :). Pozdrawiam :)

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones