PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=160116}

Wróżka z krainy kwiatów

Hana no Mahōtsukai Mary Bell
7,6 63
oceny
7,6 10 1 63
Wróżka z krainy kwiatów
powrót do forum serialu Wróżka z krainy kwiatów

Poszukuje tytuł, jakikolwiek tj. oryginalny, angielski- jakikolwiek odcinka w którym jakieś dziecko chyba dziewczynka złapała elfa a wróżka Mary Bell tłumaczyła jej że nie wolno więzić elfów itd. itd.
Bardzo proszę o pomoc, chciałabym jeszcze raz obejrzeć ten odcinek który najlepiej pamiętam n:)

777temida

Nie znajdziesz,bo nigdzie nie mozna zadnego odcinka ogladnac w zadnej wersji

maciek27

Jak to nie ma? sa wszystkie odcinki dvdrip z napisami angielskimi wtopionymi,tylko nie mozna tu podawac linku,bo posty kasuja sie

kozako22

O.K. znalazłam być może to samo miejsce co Ty gdzie są odcinki ale problem w tym, że nie mogę ściągnąć tylu odcinków bo nie stać mnie na to dlatego chciałabym zapytać Ci się czy nie wiesz może jaki to odcinek?

777temida

To ejst na dwóch stronach tylko jedna nie zawsze ściąga pełne odcinki,dlatego lepiej z tej drugiej,są one bezpłatne jak ściągasz pierwszy raz(chyba,że nagle coś się zmieniło),jak nagle nie można pobrać za free to musisz zazbierać pieniadze na premium,jeśli bardzo ci zależy na tym,nie wiem który to docinek,bo ja pamiętam tlyko,że najlepsze były 3 ostatnie,jak wszyscy z krainyc zarów łacznie z rodzicami Mari bell przegrali ze śiętym drzewem ,które przenioslo sie do świata ludzi i nawet armia i samoloty nie dały mu rady

ocenił(a) serial na 8
777temida

Oglądam to anime właśnie teraz i wydaje mi się że odcinek który Cię interesuje ma tytuł "Search for the Cosmos Fairies". To odcinek numer 40. Tam niejaka Milly-chan złapała elfa, wróżkę, opiekunkę tych kwiatów z tytułu bo myślała że to motyl. A Mary Bell wytłumaczyła jej że wróżka musi być wolna żeby ochronić kwiaty przed nadchodzącym zimnem.

aa390004

Tak wszystko mi pasuje! spróbuje obejrzeć ten odcinek, BARDZO dziękuję :*

777temida

Jezuuu szukam i szukam gdzie można obejrzeć jakikolwiek odcinek???

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones