PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=634505}

Wielkie nadzieje

Great Expectations
7,4 2 514
ocen
7,4 10 1 2514
Wielkie nadzieje
powrót do forum serialu Wielkie nadzieje

Gdyby nie filmweb to nigdy bym nie poznała, że to ona.

ocenił(a) serial na 6
jowita_15

Powinna byc mega zadowolona,ze jej twarz nie uwiezla w tym serialu. )

ocenił(a) serial na 9
jowita_15

Która babka?

ocenił(a) serial na 7
kalambury1008

Panna Havisham z GE (stara, ubiera się na biało) to Gillian Anderson ( ta ruda, partnerka Duchownego) z "Z archiwum X" :)

ocenił(a) serial na 9
jowita_15

łooot?? W życiu bym nie powiedziła, że to ona!

ocenił(a) serial na 6
kalambury1008

Polecam Bleak House z 2005 r. produkcji BBC. Również serial na podstawie prozy Dickensa, również Gillian Anderson fantastycznie wciela się w jedną z głównych ról. Moim zdaniem zdecydowanie lepsza ekranizacja niż to, co do tej pory widziałam w tej wersji Great Expectations.

ocenił(a) serial na 7
jowita_15

A ja tylko raz spojrzałam i wiedziałam, że to ona. Choć gra zupełnie inaczej, to fakt.

jowita_15

szczęka mi opadła :P nigdy bym nie poznała ... i wygląda przepięknie w tym serialu :D

ocenił(a) serial na 7
jowita_15

szok !!!

niebieskapapuga

Poznałam kobitke :):) wygląda rzeczywiście genialnie :):)
Co do wypowiedzi milkaway, racja również mogę polecić Bleak House :) GA rewelacyjna tam jest :)

jowita_15

DIAŁA DAMA (Trędowata / Zombie / Schizofrenia)

- takie miałem skojarzenia jak ujrzałem Julianne w tym serialu. Rola IDEALNA do jej charakteru/ambicjii !!!
Stawiam 6 +
Zaskakuj Gil !!! Jeszcze

Co do samych "Wielkich Nadziei", osobiście wolę wersją z Gwyned Paltrow, Rodertem DeNiro i Ethanem Hawkiem
Po Prostu: "pierwsze wrażenia jest zawsze najważniejsze" (zwł. dla młodego 15letniego człowieka)

JANCZAR

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones