PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=745557}

Wielkie kłamstewka

Big Little Lies
8,2 93 864
oceny
8,2 10 1 93864
8,4 30
ocen krytyków
Wielkie kłamstewka
powrót do forum serialu Wielkie kłamstewka

Czy tylko mi opis serialu przypomina troszkę Gotwe na wszystko? Podobnie jak na Wisteria Lane perfekcyjne życie bohaterów kryło za sobą dużo tajemnic i kłamstw. Nie czytałam książek, więc to tylko takie pierwsze skojarzenie. ;)

heylolitahey20

Kocham "Desperate Housewives" i byłabym bardzo szczęśliwa, gdyby ten serial choć troszkę przypominał "Gotowe na wszystko", ponieważ strasznie za nim tęsknie :)

ocenił(a) serial na 8
modestmaiden

Mam identycznie jak Ty :( ostatnio znowu oglądałam wszystkie sezony, bo zauważyłam, że leci w TV i zatęskniłam za kłamczuchami :) oglądając ostatni odcinek dosłownie wyłam jak bóbr.. również mam taką nadzieję i nie mogę się doczekać premiery :)

ocenił(a) serial na 8
modestmaiden

Ja co jakieś 2-3 miesiące odpalam Gotowe na Wszystko i lecę wszystkie sezony od nowa, kocham ten serial, nigdy mi się nie znudzi, poprawia mi zawsze humor i marzyło mi się żeby ktoś stworzył chociaż coś podobnego, jakby tak faktycznie było to super :P

ocenił(a) serial na 8
everdelayed

dokładnie :) ale mimo wszystko co by to nie było i jak dobre by to nie było nigdy nie dorówna Desperatką :D ja marzę choć o jeszcze jednym sezonie, ale to raczej nierealne :P

ocenił(a) serial na 8
heylolitahey20

No prawda, nic im nie dorówna, serial jedyny w swoim rodzaju :< Próbowałam oglądać Devious Maids, bo ktoś twierdził że podobne, ale zrezygnowałam chyba po trzech odcinkach...

ocenił(a) serial na 9
everdelayed

mam tak samo.. oglądałam już chyba z 10 razy jak nie więcej wszystkie sezony i czekam na coś podobnego. Jak macie jakieś tytuły to podawajcie:)

ocenił(a) serial na 9
heylolitahey20

W Desperate Housewives jest stanowczo wiecej humoru, Big little Lies przypomina raczej The Affair z mniejsza iloscia seksu :) To, ze czytalam ksiazke, raczej psuje mi przyjemnosc z ogladania, bohaterki wyobrazalam sobie troche inaczej.

angelica

A ja po obejrzeniu mam w planach przeczytanie książki i już wiem ze tych bohaterek nie wyobraże sobie inaczej jak w serialu, wyobraźnia będzie miała małe pole do popisu, i tak zle i tak niedobrze ;-)))

ocenił(a) serial na 5
heylolitahey20

Gotowe na wszystko to przy tym arcydzielo to jest przecietniak a gra nicole kidman naprawde mdla

ocenił(a) serial na 9
heylolitahey20

Tam perfekcyjne życie to miała jeno Renata z wypasioną willą nad oceanem, a nie wszystkie

heylolitahey20

Specjalnie weszłam na forum żeby zobaczyć czy ktoś miał podobne skojarzenie:) po gotowych na wszystko długo długo nic nie wzbudziło we mnie podobnych odczuć - ten serial ma "to coś" :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones