PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=764656}

Wieczna miłość

Kara Sevda
8,2 1 346
ocen
8,2 10 1 1346
Wieczna miłość
powrót do forum serialu Wieczna miłość

Świetny serial

ocenił(a) serial na 9

Ogląda ktoś? Bo ja się wciągnęłam i to bardzo. Bogata dziewczyna, ubogi chłopak i ich wielka miłość, która spotkała się z ogromną przeszkodą. Mimo,iż Nihan zostaje zmuszona do małżeństwa z niebezpiecznym furiatem Emirem, nadal kocha Kemala, który po kilku latach staje się bogatym i wpływowym człowiekiem....Do tego rodzinne tajemnice...ach!

LoveWordplay

oglądam, uwielbiam. Kemal <3 cudny ojjj :)

ocenił(a) serial na 9
nunax4

Haha :D Bardzo fają parę tworzą z Nihan. <3 A nikt nie wkurza mnie bardziej w tym filmie jak Asu O.o

LoveWordplay

wrrr strasznie irytujące babsko ta Asu ...

ocenił(a) serial na 9
nunax4

A Kemal jak to facet zamiast ją zupełnie od siebie odsunąć to się o nią troszczy. Oczywiście on ma czyste zamiary i czuje się w obowiązku jako,że to jego przyjaciółka, ale i tak. Kazałby jej spadać i byłby spokój. :D Mi to serce pęka czasem jak ta Nihan jest zazdrosna. A na którym jesteś odcinku? Oglądasz z polskimi napisami? Czy w innym języku? Ja to coś około 15 chyba. I teraz nad biednym Ozanem rozpaczam. :P

LoveWordplay

ja dopiero na 7, oglądam z napisami polskimi oczywiscie. wiec nie wiem co z Ozanem i wolę nie wiedziec, nie czytam spoilerów i ne oglądam filmików żeby miec niespodzianki w oglądaniu.
Co do Asu to racja, ostatnio gadała przez tel tak żeby Nihan słyszala, że idzie na kolację do jego rodziców, ale on ją strasznie olewa... choć z tego co piszesz już tak nie będzie... No i jestem ciekawa kiedy Kemal i Nihan znów razem będą bo na razie to on jest dla niej mega niemiły :D

ocenił(a) serial na 9
nunax4

Też nie lubię spoilerów, wolę tak jak Ty niespodzianki. :) A co do Kemala nadal ją raczej olewa, ale też nie kazał jej spadać :D

LoveWordplay

ale kogo olewa? :D Asu czy Nihan?

ocenił(a) serial na 9
nunax4

Olewa Asu...z Nihan co nie co się ociepli <3

LoveWordplay

uch no to dobrze, to bardzo dobrze... a orientujesz się ile jest odcinków PL? czy Ty oglądasz w oryginale? bo ja PL widziałam tylko 18 ... ale chyba dalej tłumaczą, mam nadzieję.

ocenił(a) serial na 9
nunax4

Ja oglądam po polsku. Kobitki tłumaczą i wrzucają co jakiś czas odcinek. Na fejsie jest ich fanpage "Wieczna miłość/ Kara sevda Napisy Pl" i tam są informacje, kiedy następny odcinek. :)

LoveWordplay

no to wiem wchodzę na to regularnie ;d
super, bo dawno mnie tak żaden serial nie wciągnął :)
ja jeszcze oglądam Seviyor sevmiyor ale tam to trzeba czekać na odcinki bo powoli idzie tłumaczenie...

ocenił(a) serial na 9
nunax4

Tylko na fanpage możesz się natknąć na spoilery,np. w postaci zdjęć. Do 6.10. ma być 19 odcinek. :D Panują tłumaczyć cały serial,więc chyba nie mamy się co martwić. Ja jeszcze czekam na dalsze części "Tylko z Tobą", ale to już oglądam w tv.

ocenił(a) serial na 8
LoveWordplay

Ja natrafiłam na serial niedawno, ale całkowicie się w nim zakochałam <3 Jestem na razie na 11 odcinku, ale całkiem szybko nadrabiam. Nie muszę się przynajmniej martwić, że będę musiała czekać na następny :D Zaciekawiłam się po tym, jak zobaczyłam, że okładka (?) przypomina ujęcie z filmu "Pamiętnik", który również uwielbiam. Nie żałuję, że zaczęłam oglądać, bo serial naprawdę świetny. Z tureckich seriali również oglądam "Tylko z Tobą" regularnie, staram się też od czasu do czasu pooglądać "Miłość na wynajem" i "Zakazana miłość", a ostatnio znów się wciągnęłam w inny turecki serial - "Imperium miłości". Poza tym również oglądam z napisami "Wspaniałe Stulecie: Kosem". Ale spośród tych wymienionych "Kara Sevda" jest moim faworytem, no może na równi z "Tylko z Tobą" :)

ocenił(a) serial na 9
Julia_Adamczyk

Ja teraz jestem na 33 odcinku. Wiele wzruszeń i wiele zaskoczeń. :) Obecnie oglądam trzy tureckie seriale, ale już mam na oku kilka kolejnych, m.in. "Miłość na Wynajem". Turcy są w tym mistrzami. :D

LoveWordplay

Ja jestem na 57 odc i bardzo nas Cisna szpilami.... Serial piękny, ale juz ledwo do zniesienia.

ocenił(a) serial na 9
Julia_trololo

Ja rozpoczęłam dopiero drugi sezon, bo nie lubię oglądać wszystkiego na raz, no i oglądam też inne seriale i filmy. Czemu jest ledwo do zniesienia? Za bardzo się ciągnie...?

LoveWordplay

Ja widziałam wszystkie, aż doszlam do tureckich na żywo...

Przedłużanie to jedna sprawa, ale to co się teraz dzieje, to dopiero strzał... Drugi sezon to dopiero akcja, mrocznosc...

Spoilerowac nie będę, ale juz mowie, ze łatwo Nie będzie ;)

Julia_trololo

Serial dopiero zacznie się ciągnąć... To dopiero 57 odc, a ma być aż 70...

Julia_trololo

Ta ilość, 70 odcinków to potwierdzone info?

Julia_Adamczyk

Co do plakatu to też mi przypomina ''Pamiętnik'' który uwielbiam, więc czuje że i w tym serialu się zakocham a podobno będzie okazja go obejrzę w TVP .

LoveWordplay

Ja zaczęłam oglądać ten serial. Dobry, wciągający serial.Akcja trzymająca w napięciu. Dobrze skreowane postacie. Mnie najbardziej zauroczyła aktorka grająca Asu. Wiem wiem nie każdemu się może ta postać podobać, ale ja mam do niej słabość.

ocenił(a) serial na 9
Lexi_Cane

Jako kobieta, aktorka jest piękna, więc się nie dziwię. :) Jej włosy robią wrażenie. Ale po tym jak zacznie mieszać można ją znienawidzić, za zło pod słodką postacią.

Lexi_Cane

Też mi się Asu podoba. Kiedyś chciałam, żeby została z Kemalem, a Nihan z Emirem. Oczywiście zdaję sobie sparawę, że to niemożliwe, ale pomarzyć zawsze można. Co do Nihan to dziewczyna mnie już od dawna drażni. Nudny Burak do niej pasuję :D Uwielbiam patrzeć na Emira i małą Deniz ♥♥♥♥

Mercik95

Popieram, Emir z Deniz wyglądają naprawdę uroczo <3

cameu276

Ja trafilam na ten serial dopiero teraz i myślalam ze jestem jedyną osobą ktora woli emira ;) do polowy serialu jakoś znosilam postać kemala ale im dalej tym gorzej ile mozna wysluchiwac jego smęcenia jakos mnie nie porwała ich milosć wrecz przeciwnie jak widze jego cielęcy wzrok i wspomnienia to przewijam zeby sie nie męczyć

marta490

nie jesteś jedyna . jego postać jest ciekawsza. Mnie osobiście nawet bardziej się poboba aktor go grający , ale to rzecz indywidualnych upodobań.
Co do Kemala się zgadzam.
Fajnie by było gdyby do czegoś doszło między Emirem i Nihan. Ale wiadomo że nic z tego bo główne bohaterki tureckich seriali są zawsze nieskalane i "przeznaczone "tylko dla głównego bohatera.:) A tak ten "biedny "Emir snuje się smutny. zadnego pocałunku ani nic. Od razu by stał się ciut bardziej pozytywny.

moricone

Miał sporo pocalunków z zeynep tylko ze od tej relacji wcale nie stał sie bardziej pozytywny ani szczęśliwszy chyba nawet mu sie pogorszyło ;) co do glównego bohatera to jeszcze bym go zniosła ale scenarzyści tak go polukrowali ze aż mdliło tym bardziej na tle innych postaci emir psychol ,asu wariatka zeynep glupia i pusta ,tarik morderca o IQ małpy i na to wszystko wjeżdża kemal na jednorożcu ze łzami w oczach przytulać sie do šciany gdzie sprejem jest napisane imie jego dziewczyny z czasów nastoletnich albo emir wymyśla jakiś przekręt ,asu jest szantarzystą brata a kemalek w tym czasie puszcza latawce :\ albo kupuje swojej 30 letniej wybrance lalke szmacianke

marta490

Tak sceny między głównymi bohaterami przyznam szczerze że czasem przwijałam. Irytowało mnie to. takie to trochę infantylne i lukrowane ,. Wiem że było trochę pocałunków ale miałam na mysli że nie z Nihan. No ale wiadomo ich relacja tak została zbudowana. I generalnie Emir od początku do końca był skazany na porażkę. Bo taka specyfika gatunku. Tak czy siak on najbardziej przyciąga mnie do tego serialu.
Zeynep też mnie niesamowicie irytowała pakowała się mu do łóżka za wszelką cenę. na początku potraktował ją jak szmatę.

moricone

Zeynep do konca była żalosna łasiła sie do niego aż do obrzydzenia pomimo wyzwisk poniżeń ,pomimo tego ze jasno jej powiedział ze interesuje go tylko poyraz ,przy wypadku nihan kiedy zeynep oddawała dla niej krew jasno sie wyraził ze nihan jest dla niego wszystkim powiedzial tez ze jej nie kocha ,poźniej kiedy mieszkala u hakkana tez pytala czy ją kochał znowu powiedział że nie ,ślub zeynep i emira to juz w ogóle żenada roku nie wiem czy mozna kogoš bardziej poniżyć ale zeynep była chyba ślepa i glucha ,najdziwniejsze ze ta para ma sporo fanow ja nie wiem czy oni nie oglądali innego serialu bo w tym co ja oglądałam związek zeynep i emira zaczyna sie od tego że wywalił ją z pokoju hotelowego a konczy na tym ze przywiązał ja do łózka i podpalił a pomiędzy tym w pokoju hotelowym co jakiš czas ją przeleciał bo chciał jakąś informacje albo zeby okłamała kemala albo dowiedziala sie czegoś od hakkana oczywiście za kazdym razem mowił jej że kocha nihan ,jak czytam komentarze pod koncowymi odcinkami serialu to sporo fanow tej pary jest rozczarowanych jakby liczyli na love story

ocenił(a) serial na 5
Mercik95

Tureckie seriale mają to do siebie, że tam wszystkie aktorki są piękne. Kobiety są szczupłe, zgrabne, eleganckie i po prostu krasawice. A aktorzy ? No też bywają tacy, że jest na czym oko zawiesić, ale nie ma ich zbyt dużo. Przeważnie są to tylko odtwórcy głównych ról. A reszta aktorów - taka przeciętna.

LoveWordplay

Serial rzeczywiście jest świetny i jak zawsze w tureckich produkcjach bardzo dobrze obsadzone główne role, super iskrzy konflikt między mężem (Kaanowi do twarzy z rolą psychopaty ;) ) a miłością bohaterki. Nie sposób nie wspomnieć o Buraku Ozçivit - takie połączenie urody, talentu i wspaniałej osobowości to ogromna rzadkość :)

ocenił(a) serial na 9
ina_2

Oj zgadzam się! :)

LoveWordplay

Czy są jakieś informacje o trzecim sezonie tego serialu , proszę o info .

ankasterbala4

Tak są: od finału drugiego sezonu (a nawet przed finałem) już było pewne, że 3 sezonu nie będzie.
Poza tym ten kto wie jak się skończył serial zdaje sobie sprawę, że kontynuacji nie będzie, bo to zakończona historia.

jagodajulia

Też tak sądziłam ale zwiodły mnie filmiki na yt :)

ocenił(a) serial na 10
LoveWordplay

Zaczęłam w tv, genialny! Mam pytanie do Was, czy Nihan zawsze (do końca) była taka oziębła i nieporuszona w stusunku do Emira?
Chodzi mi o to, że na podstawie tych kilku odcinków i kilku spoilerów z yt, zauważyłam, że on żebrze o chociaż jej jedno spojrzenie, jedno pozytywne słowo czy myśl, a ona nim zupełnie gardzi i nienawidzi jednocześnie, chcociaż chyba ani razu mu tego jeszcze nie powiedziała.
Nie dziwi mnie jej postawa, nie próbuję też jego bronić.
Zastanawiam się tylko, czy gdyby ona zmieniła stosunek do niego, czy on mógłby się zmienić?
Nie mówię tu o przemianie diabła w anioła, ale o takim zwykłym ludzkim zachowaniu, i czy wtedy ona mogłaby czuć do niego cokolwiek innego niż odrazę? Jak uważacie, wielu z Was już ma ten serial za sobą?
Pewnie są jakieś sytuacje i urazy z jego przeszłości, o których jeszcze nie wiem, być może one tak bardzo ukształtowały jego charakter i osobowość.

ocenił(a) serial na 9
LauraMichalina

Tak, zawsze będzie oziębła w stosunku do niego. Zawsze będzie wierna jednemu mężczyźnie, którego kocha- Kemalowi. Tzn przychodzą mi na myśl sytuacje, w których po prostu była dla Emira miła jako człowiek,np. ucieszyła się z jego szczęścia, ale nigdy nie okazała mu miłości. Czemu jej się wcale nie dziwię, bo Emir pokaże swoją brutalność wobec niej. Będzie coraz gorszy, ja oglądając serial męczyłam się już razem z nią. On się przecież wręcz nad nią znęca, no i odebrał jej miłość życia.
Myślę, że Nihan czuła do Emira czasami coś w rodzaju litości, czy współczucia. Nie napiszę w jakiej sytuacji, bo to byłby zbyt duży spoiler. Próbowała też czasami tłumaczyć, że to co robi jest złe. Ale Emir nie zna litości, on kobietę, którą kocha traktuje jak rzecz, którą musi mieć i już.
Tak, są sytuacje z przeszłości Emira, które go tak ukształtowały. Sama mu współczułam i żałowałam go. Może też trochę to wina genów, bo Galip ma naprawdę sporo za uszami. Myślę, też, że ważną rolę odegrało wychowanie Emira, a klucz do niego to historia z jego mamą. Jednak w moim odczuciu nic nie usprawiedliwia jego toksycznej i chorej miłości do Nihan. To już chyba jakieś zaburzenie psychiczne, ale no nie jestem psychiatrą, żeby go diagnozować.

Przyznam, że zastanawiałam się, czy gdyby Emir zakochał się w jakiejś kobiecie z wzajemnością to czy dałby jej szczęście i czy ona by go jakoś naprostowała. Mogłoby być ciekawie, choć myślę, że nawet ta, która odwzajemniłaby jego miłość miałaby czasem ciężko. To wariat. Lecz trzeba przyznać, że ma coś w sobie.

ocenił(a) serial na 10
LoveWordplay

Pierwsza kwestia, jaka Pani? Poproszę na Ty;) Obstawiam, że nigdy nie była z Emirem w relacji intymnej. Nie musi jej posiadac fizycznie, bo kontroluje ją psychicznie.
Ucieszyła się z jego szczęścia? Teraz to mam zagadkę, on wgl kiedyś potraiłby się ucieszyć z czegoś? Czekam na te wybrane momenty, naprawdę. Co do brutalności, nie wiem, czy chcę to sobie wgl wyobrażać. Skoro ona teraz nie robi jeszcze nic za jego plecami, co będzie, kiedy zacznie się wojna? Masz na myśli tutaj fizyczną, będzie ją maltretował, czy skończy się tylko na szarpaniu za ramiona? Emir jest psychopatą, ale jakoś mi nie pasuje do niego obraz kata. On kocha znęcać się nad ludźmi psychicznie, kontrolowac ich myśli i ruchy. Fizyczna brutalnośc to chyba nie jego styl. Chyba, że się baaaardzo mylę.
Napisałaś, 'ja oglądając serial męczyłam się już razem z nią', teraz to mnie pocieszyłaś, pamiętam jak ja męczyłam się razem z Meryem, tam jeszcze to wszytsko było tak przeciągane, jej cierpienie mnie wykańczało. Meryem była pod kontrola Oktaya, ta ma Emira. Znęca się nie tylko nad nią, ale i rodzicami, bratem.
A jednak mama, tak przypuszczałam. Galip to kawał drania, tylko on maskuje swoją niechęć do przeciwnika, Emir zaś jest bezpośredni w przekazie.
Miłość, to nie jest miłośc. Sama trucizna od niego płynie.
I ja też nad tym myślę. Zgadzam się z Tobą, przemiana mogłaby być nawet realna, ale to i tak nie byłby prosty i zwyczajny związek. W końcu to Emir.
Mam z nim problem. Do czarnych charakterów powinno czuć się odrazę i nienawiść, przynajmniej teoretycznie. Ja jednak aktualnie nie czuję tego, ani też współczucia czy sympatii. Po prostu chcę go oglądać, zobaczyć, jaki kolejny plan przyszykował, jaka zagrywka psychologiczna zostanie użyta. Jest postacią która wzbudza fascynację, choć nie powinna pewnie.
Kemal za to jest wzorem cnót, myślę, czy taki człowiek mógłby istnieć naprawdę.
Polubiałam Leylę, pewnie też dlatego, że uwielbiam Zerrin Tekindor. Dobrze, że Kemal ma koło siebie takich ludzi jak ona, czy Salih. Czuje się od nich dobroć i ciepło. W przeciwieństwie do Zeynep, Tarika, czy Asu. Dwójka prezentuje targowisko obłudy, czuję, że będą przeciwko Kemalowi. Asu za to, hm, nie ufaj jej mówiąc krótko. Wiem, że jest zakochana stąd to nadskakiwanie, ale jakoś mnie irytuje.
Co do Emira, on nawet dzwonek ma nie z tej planety. Kojarzy mi się z atakiem ufo :) I ta jego powaga po odebraniu telefonu;)

ocenił(a) serial na 9
LauraMichalina

Tak, z tą brutalnością u Emira mam na myśli raczej taką psychiczną. Też zwróciłam uwagę na jego dzwonek Taki mroczny jak on sam. :D Co do rodzeństwa Kemala dobrze czujesz. A Asu, tej to nienawidzę. Irytowała mnie od samego początku, a później to przeszła samą siebie. Leylę też bardzo lubię. :)

ocenił(a) serial na 10
LoveWordplay

Czyli mam nosa. Podpowiedz mi proszę, czy Leyla będzie z kimś w przyszłości? Inteligentna, dowcipna, z ciętym językiem, czyta Kemala jak otwartą kartkę i taka eteryczna, a mieszka sama. W takim pięknym domu

ocenił(a) serial na 9
LauraMichalina

Tak, będzie! <3 Z naprawdę wspaniałym, fajnym facetem. Bardzo go lubię. Jednak będziesz musiała sporo zaczekać na ten moment.

ocenił(a) serial na 10
LoveWordplay

Çok Şükür jak to mawiają! Zasługuje, czuję to.
Po dzisiejszym odcinku juz cierpię z powodu Saliha, pewnie nic z tego nie będzie. Tarik, jak zawsze o czasie i w najlepszym momencie, oddac mu jednak muszę, że rację ma co do pozostania Kemala, dla Niej, tylko dla Niej tu wrócił.
Ozan chciał zachować się jak dorosły mężczyzna, ale na chęciach się skończyło.

LoveWordplay

Co do Emira - To uważam że doskonale zdaje sobie sprawę że Nihan go nie kocha, ale nie może znieść myśli o tym że jego zdobycz bo tak ją traktuje może być z innym mężczyzną - Jednak uważam że mimo tego że jest zdolny do wszystkiego, to w głębi serca to bardzo samotny człowiek.

buterfly

A ja myśle ze wcale nie traktuje jej jak zdobyczy on naprawde mysli ze kiedyś nihan sie w nim zakocha jestem na 40 tureckim odcinku nie wiem ktory to polski ale teraz emir prosi nihan o jedną szanse zeby sprobowala z nim zyć moze jestem jakaś dziwna ale nawet jego brutalność traktuje jak desperacje a nie czyste zło on nie chce jej stracic nie tlumacze go w zaden sposob bo jego zachowanie jest karygodne ale nawet ta chwila kiedy nihan po rozstaniu z kemalem biegnie do studni i płacze a emir biegnie za nią i płacze bo jego kobieta kocha innego mezczyzne nie jego pokazuje jaką drame przezywa emir do tego nie ma zadnej osoby ktora by go wspierala jest z tym zupełnie sam

marta490

Niestety dla mnie jak do tej pory to on ją właśnie tak traktuje - Jest w stanie skrzywdzić każdego kogo pokocha Nihan co więcej właśnie takim groźbami ją zastrasza, chociaż na pewno ją kocha to jednak trudno jego zachowanie nazwać miłością - Co do Kemala to on bardziej do mnie przemawia bo nie jest tylko takim przeuroczo nieszkodliwy jak to się może wydawać, gdyż jest wstanie bronic swoją rodzie nawet za cenę własnego życia co zresztą dzisiaj powiedział Nihan.

buterfly

Hmmm nie widzialam calego serialu ale jak do tej pory to z tego bronienia rodziny przez kemala wyszlo tyle ze zakapował brata tarika na policje wyparł sie siostry chcial brać ślub z asu ktorej nie kocha dlamnie to zwykły hipokryta najbardziej mnie śmieszy jak on wszystkich poucza ze powinni być dobrzy żyć zgodnie z prawem nie moze znieść ze emir tyle może bo jest bogaty podczas gdy sam nie raz włamal sie do domu nihan z bronią strzelał do człowieka o włos nie zrobił z siebie mordercy zaraz po wyjściu z więzienia uprowadził strażnika zastraszał go i przetrzymywał w jakiejs przyczepie jak na moje oko to on juz niczym nie rózni sie od emira za każda z tych rzeczy powinien siedzieć w więzieniu co do jego miłosci z nihan to tez przypomina obsesje nie interesuje go rodzina nie obchodzi go ze leyla została dźgnięta nożem na złość nihan zakpił z uczuć asu pomimo ze nie lubie tej postaci to co zrobił tej dziewczynie bylo podłe a na koniec wymądrza sie jaki to on jest dobry a wszyscy naokolo to zło wcielone przecież on tak samo po trupach walczy o nihan jak emir

marta490

Też nie widziałem całego serialu, gdyż oglądam go obecnie na TVP 1 :) - Wiec na razie nie zauważyłem żeby kogokolwiek pouczał jak ma żyć czy zazdrościł Emirowi bogactwa, natomiast zdecydowanie nadal drażni mnie brat Emira który ciągle czuje się poszkodowany z tego powodu że Emiry jest bogaty i ciągle ma do całej rodziny o to pretensję bo on biedny ciągle jest tylko zwykłym fryzjerem, a przecież to on sam odpowiada za swoje życie nigdy go przecież siłą nie trzyma przy ojcu.

I zapewne Emir też potrafi być zawzięty jeżeli chodzi o rodzinę Nihan gdyż już są takie sytuacje, to nie zastrasza swojej rodziny tak jak Emir - Co jest dla mnie właśnie jako człowieka wręcz niedopuszczalne.

Ale zapewne też z tego powodu, bardzo lubię ten serial :) - Bo odzwierciedla ludzi w realnym życiu, gdyż nie ma ludzi bez winny i grzechów.

buterfly

Jezeli ogladasz na tvp to jeszcze wiele przed tobą ;) poczekaj az kemal bedzie strzelal do emira i trafi do wiezienia po wyjsciu to juz nie bedzie taka krystaliczna postac co do emira to nie napisalam ze kemal mu zazdrosci bogactwa tylko nie moze zniesc tego ze emir przez to bogactwo jest bezkarny podczas gdy sam kemal kase ma od wujka asu ktora oplaca ludzi tylko po to zeby dokopac emirowi

marta490

-Oczywiście że wiele przede mną :) -Zresztą z tego co opowiadasz to nie jest tak że Kemal jest zupełnie bezkarny bo jednak trafił za kratki, a i sorki o błąd w poprzednim poście chodziło mi oczywiście o brata Kemala - Wybacz ale nie mogę go zdzierżyć od początku wydawał mi się podejrzany i teraz co jedynie potrafi to mieć pretensje do Kemala, że jemu się udało zrobić karierę a on biedny ciągle strzyże u ojca.

LauraMichalina

https://m.youtube.com/watch?v=w40NJaffcF0&t=46s
Brutalnosc emira bedzie eskalowac raz prawie udusił nihan

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones