PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=724861}

Wersal. Prawo krwi

Versailles
7,9 5 497
ocen
7,9 10 1 5497
Wersal. Prawo krwi
powrót do forum serialu Wersal. Prawo krwi

Dawno nie widziałam tak dobrej produkcji i gry aktorskiej. Zadbali o każdy szczegół. Widać, że każdy dolar był precyzyjnie przemyślany. Wszystkie 3 sezony mnie zachwyciły i pokochałam ten serial od pierwszego odcinka.
Przeczytałam wiele recenzji, wiele artykułów i opinii tu na portalu - większość z nich się wyklucza. Nie będę wymieniać szczegółów bo to by było za długie.
Grę aktorską oceniam wysoko. Obronię Ludwika - jego gra jest niesamowita i równie dobra jak gra Filipa. Po prostu to dwie skrajne postacie, ale każdy z nich bardzo dobrze odegrał swoją rolę.
Wiadomo, nie wszystko było zgodne z faktami, lecz nie ma serialu czy filmu, który wiernie odtworzyłby historię, tak aby nie zmienić choć małej rzeczy. Po prostu ma się wizję, cel i na tym się skupia. Często zdarza się tak, że jedna postać filmowa opisuje grupę ludzi.
Wielu z Was narzeka na zakończenie i brak kolejnego sezonu. Owszem, sama chętnie obejrzałabym kolejny sezon, ale zakończenie usatysfakcjonowało mnie - dawno nie widziałam w serialach tak domkniętej historii.

Uważam, że serial zasługuje na to, by jak najwięcej osób go obejrzało, bo warto.
Oby więcej było tak rewelacyjnych produkcji.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones